Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy cos wiecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Czy cos wiecie?
Czy ktos z szanownych forumowiczow zna lub cos slyszal o Renshi Wojciechowskim Krzysztofie? 6 dan Shotokan, 5 dan kobudo, 2 dan Goju Ryu...
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Poprostu zainteresowalo mnie ogloszenie, ktore znalazlem na miescie...i pomyslalem, ze ktos z Forumowiczow wie cos o szkole sztuk walki prowadzonej w Warszawaie przez Renshi Wojciechowskiego Krzysztofa, bo z afisza wynikaloby, ze to czlowiek o miedzynarodowej renomie w swiecie sztuk walki...
Pozdrawiam!
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
W Google nie znalazłem ani słowa o nim... Poza tym renshi... w shotokanie? Shotokan słynął z tego że unikano tytułomanii. Wystarczy poczytać wywiad z Hideo Ochi przeprowadzony w Warszawie.
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
No 6 dan Shotokan, 5 dan Kobudo, 2 dan Goju -Ryu, 2 dan Tetsuken Ryu, 2 dan Ju Jutsu...
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Kiedy on na to wszystko znalazł czas... i 5 dan kobudo!!! - którym... okinawa czy ryukyu?
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
To może i ja opowiem swoją historię :) : z renshi Krzysztofem Wojciechowskim spotkałam się pod koniec wakacji. Ale o dziwo znałam go wcześniej jako renshi Krzysztofa Piecha. A nazwiskiem Wojciechowski został przedstawiony podczas jednego z pokazów i to nie raz, tylko chyba ze trzy. Pozatym słyszałam cośo tym, że zamierza rozpocząć działalność w Warszawie. Stopnie tez raczej by się zgadzały. Ale co to za "zamieszanie" i czy to ten sam to nie wiem. Moze ktośma jakieś informacje, bo też jestem ciekawa. :)
Ale jeżeli to ten sam, to dobry nauczyciel ze sporą wiedzą i specyficznym poczuciem humoru. Ogólnie bardzo fajnie się ćwiczy na jego treningach. Tzn. to takie moje, subiektywne, odczucie. Ale czy to ten sam- nie mam pojęcia :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
A jeśli to Piech to wiadomo o kogo chodzi.
  • 0

budo_agatas
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Czyli, ze jesli to Pan Piech to moze byc Renshi?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
O kurde.... feniks z popiołów... :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?

A jeśli to Piech to wiadomo o kogo chodzi.

taaa, o Piechu co nie co slyszalem ale za mlody jestem zeby sie wypowiadac ...
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
A co w taki razie mozecie mi powiedziec o Panu Piechu...czy to dobry instruktor, wart polecenia?...Bo mnie niestety nic w tym temacie nie jest wiedomo, a wydawaloby sie sadzac z ogloszenia, ze to ktos posiadajacy duze kwalifikacje...(chodzi mi o Pana Krzyszyofa Wojciechowskiego...a, moze Krzysztofa Piecha...????Sam juz nie wiem i zaczelem sie w tym gubic???)
Pozdrawaim!
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?

O kurde.... feniks z popiołów... :lol: :lol: :lol:


Slaszysz mógłbyś to jakoś rozwinąć. Bo ja pewnie zam łoda jestem, żeby wiedzieć o co chodzi :) Dzięki :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Pan Piech należy do ciekawych postaci polskiego światka ma. Co do jego kobudo. Podobno naucza Okinawa Kobudo. Podobno, bo nikt nie wie gdzie zdobył w nim stopnie, a grono ćwiczących kobudo jest dość wąskie i dość łatwo się dowiedzieć kto jest kto zresztą A.Staniszew przedstawiciel Okinawa Kobudo na Polskę się już wypowiedział i nie była to miła ocena dla Piecha.
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?

zresztą A.Staniszew przedstawiciel Okinawa Kobudo na Polskę się już wypowiedział i nie była to miła ocena dla Piecha.

Gdzie się wypowiadał i czy można tą wypowiedź gdzies jeszcze znaleźć?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
A kto oceni Staniszewa, który za otwieranie klubów i przejście do jego organizacji oferuje złote góry.Znam takiego czuba ,który robi shotokan,Ryu-Te i Shorin -ryu bo gościowi obiecano wyjazd na Okinawe, więc jeżdzi po zadupiach i zakłada fikcyjne kluby za 10 złotych :)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Karateka1
Znowu niepotrzebnie prowokujesz nową awanture. Szkoda, że nie napisałeś że Staniszew zdradził Kyokushin itp. To zalatuje nudą. Strasznie uparłeś się na szkoły tradycyjne. Najpierw PZKT teraz znowu Shorin-Ryu... Co ci szkodzi inny styl?

Rozumiem że Kyokushin w Polsce rozwijało się dynamicznie przez wiele lat, mając dobrą kadrę instruktorską i korzystając z uprawnień jakie dawała mu przynależność do PZK. Niestety Shorin-Ryu tak dynamicznie nie rozwijało się z wielu przyczyn. Dlatego, gdy wszyscy stosują wszelkie chwyty aby pozyskać instruktorów, SR robi to samo.

Co do tej osoby,o której piszesz... Są różni ludzie. Jeden człowiek nie świadczy o całej organizacji. Poza tym wyjazd może mu obiecano, ale będzie musiał sam sobie go opłacić.

Anduina

MSW Samuraj Nr 1(21)'99, artykuł "Pytania do prezydenta", str. 29. Jakbyś była zainteresowana mogę go Tobie zeskanować i przesłać e-mailem.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
A co mnie interesuje kyokushin piszę co to co wiem.
A napewno nie pochwalał mistrzów co obiecują czar i szukają instruktorów poprzez ogłoszenia w gazetach ,gdyz to juz świadczy o rozpaczliwym wołaniu o kasę i chęci zrobienia biznesu bez względu na to kto co robi.
Zeguły na takie ogłoszenia odpowiadaja odpady organizacyjne lub nawiedzeni , a to chyba o czy :( mś świadczy !! :(
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Ryu-Te

rozwiń to prosze
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
Karateka 1 masz rację. Tylko że w knockdown karate powoli następuje rozsypka, nie twierdzę że to się bardzo posunęło w Polsce, ale już są pierwsze objawy. Otóż w momencie kiedy zaczną się sypać organizacje Kyokushin (nie mam na mysłi w tym momencie PZK), Oyama czy inne dojdzie do sytuacji, w której instruktorzy zaczną szukać alternatywy, lub czegoś innego. Zauważ, że w przeciwieństwie do sportowych odmian knockdown style tradycyjne(okinawskie) zaczynają się konsolidować. Chyba tylko i wyłącznie karate okinawańskie posiada jednolite zasady rozgrywania zawodów sportowych dla wszystkich stylów, które akceptują wszyscy. A to jest jakaś baza rozwoju w przyszłości.
  • 0

budo_best
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy cos wiecie?
czy ktos może dać mi telefon do Renshi Krzysztofa?- jeżeli jest dostępny na ogłoszeniu.Mam parę pytań do niego z dawnych czasów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024