Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?
Jak w temacie ;) Ile ugotowane jajka mogą leżeć żeby sie nie zepsuły ? Bo jak jem po 10 dziennie i to w 3 posiłkach je mam to niechce mi sie 3 razy dziennie jaj gotować wiec wole z 30 na raz ugotować i mam na dłuzej ale niewiem jak długo mogą one takie leżeć zeby sie nie zepsuły ?

I tak zmieniając temat co waszym zdaniem jest leprze cell pump czy magnum 8000 ? (cena/jakość) :unsure:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?

Jak w temacie ;) Ile ugotowane jajka mogą leżeć żeby sie nie zepsuły ? Bo jak jem po 10 dziennie i to w 3 posiłkach je mam to niechce mi sie 3 razy dziennie jaj gotować wiec wole z 30 na raz ugotować i mam na dłuzej ale niewiem jak długo mogą one takie leżeć zeby sie nie zepsuły ?

I tak zmieniając temat co waszym zdaniem jest leprze cell pump czy magnum 8000 ? (cena/jakość) :D





Ja nieraz jadlem trzy dniowe i mi nic nie bylo :(
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?

Jak w temacie :( Ile ugotowane jajka mogą leżeć żeby sie nie zepsuły ? Bo jak jem po 10 dziennie i to w 3 posiłkach je mam to niechce mi sie 3 razy dziennie jaj gotować wiec wole z 30 na raz ugotować i mam na dłuzej ale niewiem jak długo mogą one takie leżeć zeby sie nie zepsuły ?

I tak zmieniając temat co waszym zdaniem jest leprze cell pump czy magnum 8000 ? (cena/jakość) ;)

koorwa ile jajek wciągasz :D spoko 2 -3 dni jak leżą to sa zjadliwe.co do porównania to trudno bo CP to jabłczan+buzer na siłe bardziej a magnum to typowy gainer-opinie sa różne ale brałem CP i średni,magnuma też brałem i masa wzrosła,problem tylko taki że magnum powodował lekkie wzdęcia,brałem inne gainery ale tylko magnum tak na mnie działał.zamiast CP polecam etyl ester z Vitalmaxa+AAKG jako buzer-kasa porównywalna a lepeij kopie
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?
Ok Dzieki za odpowiezdzi :(
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Ugotowane jaja - Ile mogą leżeć?
Jeżeli jest to chłodne miejsce na które nie promieniuje słońce , jaja mogą leżec nawet dobry tydzień



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024