Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczyt tandety podróbki w Azymuth-Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Szczyt tandety podróbki w Azymuth-Warszawa
Byłem ostanio za "Błękitnym Wieżowcem", patrzę, taki mini push-dagery, jak breloczek do kluczy, za grosze (17 zł). Myślę kupię żonie, może będzie nosić na wierzchu (co bym jej nie dał -albo sama wzieła, wrzuca do torebki :? ) Usiłuję wyjąć z pochewki , rozleciała się :roll:
Oddaje sprzedawcy i patrzę, ładne na oko podróbki Bear Claw (lub czegoś w tym stylu, też za grosze 32 zł). Tym razem nie popsułem 8) ale nie próbowałem wyginać ostrza palcami :) Wygladało na jak surowiec do wyrobu gwoździ.

P.S. Na pytanie po co oglądam, odpowiadam, że czasem takie podróbki robią chęć na oryginał. Mam z narzędziami przy rowerze chiński folder za 4 zł (bazar). Gdybym wiedział, co podrobili, kupiłbym natychmiast. Nawet zawracałem głowę Piterowi i WARowi, tak mi pasuje kształt i ergonomia.
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczyt tandety podróbki w Azymuth-Warszawa
Cóż, podrabiają wszystko i wszędzie.
W ubiegłym roku na wakacjach w Turcji mogłem kupić zegarek Rado, "prawie" taki sam jak oryginał za 15USD. W tym roku mój przyjaciel przywiózł swemu bratu Rolexa za 25USD z Tajlandii - za cholerę nie poznasz czy to oryginał.
Co to ma wspólnego z nożami? Kiedyś klient przyniósł mi do sklepu dwa Benchmade`y kupione.. , nie ważne. W każdym razie jeden z nich z nożami BM wspólne miał jedynie logo oraz nazwę. Drugi z nich musiał już kosztować co najmniej 10USD - miał nawet pudełko i starał się udawać zdaje się że Big Spendera.
Materiały, wykonanie - porażka. A jednak ktoś dał się nabrać.
Odkupiłem je od człowieka i wysłałem je do Benchmade. Szkoda, że nie miałem jeszcze wtedy aparatu, bo zobaczylibyście jakie to były "wynalazki".
Tatoine
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Szczyt tandety podróbki w Azymuth-Warszawa
Nozy nie widzialem, ale tez mam takiego Rolexa za pare dolcow. Poznac o sie moze nie da. Ale niestety od noszenia, najzwyczajniej w swiecie zaczal zchodzic material pod wplywem potu, jakim byla pokryta koperta i pasek, no i teraz zamiast zlotego jest prawie ze srebrny.... :) Ale poza tym chodzi elegancko...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024