Skocz do zawartości


Zdjęcie

OTF ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

OTF ;)
Dołączona grafika

Kosztuje 30$. Zajebisty, przypomina MT! A w związku z tym, że na orginał mnie nie stać, mam kilka pytań. Po pierwsze, czy ktoś miał takiego udawanego MT w ręce? Jeśli tak, proszę o kilka słów opisu. Pyt. nr 2. Ile kosztuje przesyłka? Pyt nr 3: a może da się kupić podobny gdzieś w Polsce?



I jeszcze orginał 8O

Dołączona grafika

... ... :roll:
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
sorki, ale szczerze odradzam. moje zdanie jest takie - na skladanym (folder czy automat) nozu nie mozna oszczedzac. za duzo tam elementow, ktore bedac slabej jakosci moga zawiesc. przy nozu o stalej glowni mozna sie zastanawiac nad tanszymi alternatywami - tu jest mniej elementow, ktore moga "zdechnac" - przy skladanych IMHO nie. tego typu noze na ogol sa zbyt badziewne, zeby wytrzymac zwyczajna eksploatacje a jednoczesnie wystarczajaco mocne by sie przypadkiem otworzyc i zrobic coocoo wlascicielowi...
a co do meritum... :)
1. nie mialem udawanego w reku jednak sadzac po cenie to jakosc nozy po 12zl z allego
2. najlepiej zapytac bossa knifezilli.
3. nie sadze... ale - skoro sprowadza sie do nas noze ktore w detalu kosztuja 12zl to moze ktos sciaga takie wersje deluxe za 30$
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
na poleczke do działu "moje kochane podróby" ... na polce nie bal bym sie tego uzywac ... inaczej to ten badziew moze byc niebezpieczny dla wlasciciela
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
Eksperyment byłby dość ciekawy, ale na pewno nie za $30 + koszt transportu. Jakby taki nóż się jednak dało nabyć powiedzmy za 50PLN, to sam bym sobie kupił, żeby zobaczyć jak ta cholera leży w dłoni, na przykład. Może to daleki od oryginału nóż, ale na pewno wierniejsza to kopia niż model wycięty z tektury 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
Tyle, że ten nóż posiadałbym nie do celów użytkowych. Od tak... by wsadzić coś do plecaka, co jak zginie/zepsuje się, nie będzie żal. A przy okazji robi on pewnie: click! No, i podobny jest do MT.

Ale rzeczywiście. Trochę za drogo. Stąd moje pytanie o możliwość jego zakupu w polsce.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)

Tyle, że ten nóż posiadałbym nie do celów użytkowych. Od tak... by wsadzić coś do plecaka, co jak zginie/zepsuje się, nie będzie żal. A przy okazji robi on pewnie: click! No, i podobny jest do MT.

Ale rzeczywiście. Trochę za drogo. Stąd moje pytanie o możliwość jego zakupu w polsce.

To ja mam trochę inne pytanie: czy ktoś kiedykolwiek zamawiał jakiś nóż z knifezilla? Czy nie robią jakiś przekrętów przy wysyłkach itp?
Bo faktem jest, że mają pare ciekawych kopii, które bym sobie zakupił, koszt wysyłki to 10$, wiec do zaakceptowania. Kupno noża za 500$, żeby użyć go 10 razy w roku to kryminał, a tak przynajmniej z gracją będę listy otwierał :roll:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
Knifezilla czy raczej pvk.com to rzetelna firma, ale prowadzi ja jedna osoba, wiec na mailowa odpowiedz czeka sie kilka dni. Opinie ma jak najbardziej pozytywna i zawsze wywiazuje sie z transakcji, sam chcialem u nich kupic balisonga benchmade, ale nie mieli tych, co akurat szukalem.... jak dla mnie super firma!
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
A przy okazji pytanie. Też dotyczące OTF-ów. W sumie zadaję je z ciekawości. Nie spodziewam się uzyskać od was odpowiedzi, która mogłaby mnie zadowolić. Najtańszy z (nie koniecznie z naj-, ale tylko z tych) lepszych - OTF? Istnieje taki? Czy raczej powinienem pozostać w sferze marzeń :cry: ?
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
to tylko czekac az Vince dostanie jak Piter koncesje na sprzedaz nieszablonowych produktow Knifezilli ....jeah :roll:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)

to tylko czekac az Vince dostanie jak Piter koncesje na sprzedaz nieszablonowych produktow Knifezilli ....jeah


:)

Co do knifezilli, to nie mowie ze wszystkie ich produkty sa super i w ogole, przeciwnie, wiekszosc nozy ktore sprzedaja to szajsowate podroby, ale faktem jest ze dbaja o klienta...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
no to zrozumiale....glupio jakby sprzedawali te szajsowe produkty i jeszcze mieli o sobie wyskokie mniemanie jak np MT (tak nawiazuje do MT bo strasznie mnie zszokowalo ich podejscie do klienta jak to Lo-Han napisal w swoim jednym poscie ;) )
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)
MT to jakis sklep czy masz na mysli MicroTecha.. ?

A wracajac jeszcze do knifezilli, to imho jedyne, co oplaca sie tam kupowac to balki bm...
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OTF ;)

to tylko czekac az Vince dostanie jak Piter koncesje na sprzedaz nieszablonowych produktow Knifezilli ....jeah


Byłoby miło :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024