Skocz do zawartości


Zdjęcie

jeden na pięciu-dwóch zabitych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Witam.

Koles byl bodajze zlodziejem jezeli dobrze pamietam a bynajmniej byl notowany za kradzierze bynajmniej gdzies tak pisali ... Jezeli tak to mogli sie poklucic o kradziony towar o cene czy o cos innego i by sie zaczela bojka ...

Moze byc tez tak, ze zostal napadniety i sie bronil, ale moze tez byc tak, ze to on napadl tamtych ... Pijany czlowiek naprawde duzo rzeczy moze zrobic ...

Ktos sie pytal skad maja mercedesa ... A ja odpowiadam, ze albo z kradziezy itp .. albo od tego 40 letniego kolesia ktory mogl byc rownie dobrze wlascicielem wiekszej firmy ...

Nic nie jest wiadome i z samych faktow ktore do tego dostarczaja nam klamliwi reportezy ktorzy najpierw kogos obsmaruja na 5 stron a potem jak sie okaze ze jest neiwinny to odwolaja swoje slowa w sprostowaniu na 4 linijkiu pod nekrologami albo gdzies w innym super widocznym miejscu ... nie da sie ocenic kto byl winny ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Bo oni przedstawią swoja wersję i to potrójnie. A on jest jeden i nie ma żadnych świadkó po jego stronie.


To ja ci coś zacytuję:
z Kodeksu postępowania karnego:

"Art. 424.
§ 1. Uzasadnienie powinno zawierać:
1) wskazanie, jakie fakty sąd uznał za udowodnione lub nie udowodnione, na
jakich w tej mierze oparł się dowodach i dlaczego nie uznał dowodów przeciwnych,"

I powiedz mi teraz jak uzasadnić tezę:

"5 młodych mężczyzn siedziało spokojnie w samochodzie i zostało zaatakowanych przez jednego mężczyznę"

Uzasadnij opierają się na doświadczeniu w walkach z wieloma przeciwnikami. Świadkowie to nie wszystko. :-)
  • 0

budo_lucyper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z piekła rodem

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

I powiedz mi teraz jak uzasadnić tezę:

"5 młodych mężczyzn siedziało spokojnie w samochodzie i zostało zaatakowanych przez jednego mężczyznę"

Uzasadnij opierają się na doświadczeniu w walkach z wieloma przeciwnikami. Świadkowie to nie wszystko. :-)


:lol:
Faktycznie, jeśli trójka pozostałych przy życiu mężczyzn chciałaby pójść w swojej obronie albo wyjaśnieniach tą drogą, sędzia i prokurator powinni być i raczej będą sceptyczni.
Taką tezę rzeczywiście trudno uzasadnić nawet jeśli tych trzech gości zgodnie opowiedzą tą samą historyjkę :lol:
Trzech pozostałych przy życiu świadków powinno być - i będą chyba - przesłuchiwanych oddzielnie i należałoby sprawdzić , czy ich zeznania pokrywają się, to sporo wyjasniłoby , kto był agresorem, to świadczyłoby na korzyść pijaczka z nożem.

Problem wciąż do rozwiązania : czy użycie noża było konieczne ? czy rowerzysta wiedział co robi czy działał po wpływem alkoholu i czy uznać to za okoliczność łagodzącą albo mówiąc inaczej w pewnym stopniu usprawiedliwaijącą zabicie dwóch ludzi ?

Jak myslicie czy użycie noża po pijaku zaostrza czy raczej łagodzi ewentualny wymiar kary dla zabójcy ?

Niby należałoby stanąć po stronie rowerzysty, bo był sam, raczej się bronił, ale trzeba też pamiętać, że denaci mieli swoje rodziny, swoje takie a nie inne życie - może i byli gnidami, a może nie, któż to wie .

Pozdro, Lucek.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Trzech pozostałych przy życiu świadków powinno być - i będą chyba - przesłuchiwanych oddzielnie i należałoby sprawdzić , czy ich zeznania pokrywają się, to sporo wyjasniłoby , kto był agresorem, to świadczyłoby na korzyść pijaczka z nożem.


Standardowe procedury - z piekła - a takich rzeczy nie wiesz :wink: :wink: :)

Problem wciąż do rozwiązania : czy użycie noża było konieczne ?


Cholera wie. Przydałoby się WIECEJ informacji. Takie gdybanie to niestety...

czy rowerzysta wiedział co robi czy działał po wpływem alkoholu i czy uznać to za okoliczność łagodzącą albo mówiąc inaczej w pewnym stopniu usprawiedliwaijącą zabicie dwóch ludzi ?
Jak myslicie czy użycie noża po pijaku zaostrza czy raczej łagodzi ewentualny wymiar kary dla zabójcy ?


Alkohol IMHO stanowi dodatkową okoliczność obciążającą (stern niech się wypowie).
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Alkohol IMHO stanowi dodatkową okoliczność obciążającą (stern niech się wypowie).


Taki mądry to ja nie jestem.
Gneralnie jest tak, że jak się ktoś upije i narozrabia to nie jest usprawiedliwieniem, że nie wiedział co robi, bo był pijany.

Ale jak to jest w praktyce to nie wiem.

pozdrawiam
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Stern> Masz racje. Ale dziakek mógł poprostu spisać się na straty i w akcie zemsty(jesli ich znał i cos mu wczesniej zrobili) rzucić sie na nich wiedząc że moze nei mieć szans. Może oni chcieli go zpaytać o godzinę. Moze oni chcieli go skrzywdzić? To wiedzą tak naprawde tylko ten dziadeki i tych 3 kolesi. Ale moze się wszystko wyjaśni...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Co Wy "pier..." z tym dziadkiem? Facet mial 52 lata! Czasami trenuje z kilkoma takimi "dziadkami", w tym m.in. 60-letnim bylem bokserem, fakt, ze na turniej sie juz nie nadaja (nie ta regeneracja...), ale w pojedynczym boju, czy to na ringu, czy na ulicy jeszcze by "zjedli i wysrali" 95 proc. uzytkownikow naszego forum.
K_P
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Też znam takcih dwóch bokseró ale z nimi sie nei kontaktuje( do jednego na korepteycje z fizyki chodziłem :-) ). Ale jeden miał pięści jak moja głowa a jak żule( z 5-6) koło budynku gdzie meiszkał mój korepetytor siedo mnei przyczepili i go zobaczyli to odrazu zwiali.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Co Wy "pier..." z tym dziadkiem? Facet mial 52 lata! Czasami trenuje z kilkoma takimi "dziadkami", w tym m.in. 60-letnim bylem bokserem, fakt, ze na turniej sie juz nie nadaja (nie ta regeneracja...), ale w pojedynczym boju, czy to na ringu, czy na ulicy jeszcze by "zjedli i wysrali" 95 proc. uzytkownikow naszego forum.


No cóż - racja - ktoś z rozpędu mu przypiął i do tego "pijaczek" to już w ogóle :) :lol:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Ale dziakek mógł poprostu spisać się na straty i w akcie zemsty(jesli ich znał i cos mu wczesniej zrobili) rzucić sie na nich wiedząc że moze nei mieć szans....


Ile masz lat - co? 8O 8O 8O

Spisać na straty, zemsta w taki sposób? Kamikaze - boski wiatr? NIE. :lol:


Może oni chcieli go zpaytać o godzinę. Moze oni chcieli go skrzywdzić?



O godzinę - na pewno. Słyszałeś o takim wypadku??? Ad2 - już prędzej.
  • 0

budo_cronos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
To już tylko wpływ zachodnich "superprodukcji"
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Ile masz lat - co?

Spisać na straty, zemsta w taki sposób? Kamikaze - boski wiatr? NIE. :lol:

O godzinę - na pewno. Słyszałeś o takim wypadku??? Ad2 - już prędzej.


Jęsli chodzi o Ad1 to była raczej abusrdalna myśl. Masz rację. Ale to że ty albo ja się z czymś takim nie spotkałeś nie znaczy że się nie zdażyło.

W grudniu kończę 18.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Ale to że ty albo ja się z czymś takim nie spotkałeś nie znaczy że się nie zdażyło.


Heh - chciałbym zobaczyć taki artykuł: 2 zabitych, bo zapytali człowieka o godzinę. To nawet boję się pomyśleć co by było jakby go wnerwili!!!!

W grudniu kończę 18.


OK - to akurat było half-serio :wink: :)

"Cronos: To już tylko wpływ zachodnich "superprodukcji"

Mozliwe :)
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Heh - chciałbym zobaczyć taki artykuł: 2 zabitych, bo zapytali człowieka o godzinę. To nawet boję się pomyśleć co by było jakby go wnerwili!!!!


Eh... nieważne. Nie oto mi chodziło.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
to w mercedesach nie ma zegarków? :D
  • 0

budo_cronos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Kolejna teza:

mercedes, którym poruszali się poszkodowani miał zegar, jednakże był to zegar słoneczny (i nie w tym rzecz, że słońca nie było). Ów zegar był zamontowany na dachu samochodu, jeden z napadniętych chciał wyjść by zobaczyc która godzina i nie chcąco uderzył przejejżdżającego rowerzyste.
Na skutek tego niefortunnego zbiegu okoloicznośc dziadek wk**** i za*** grupce z merca
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Jeszcze trochę i okaże się że dziadek nie miał noza tylko miecz :P
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
I jechal na koniu nie na rowerze. :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Drodzy uzytkownicy Forum:
Nawołuje się do popełniania samobójstwa w przypadku zostania ofiarą napaści, co ukróci nawał pracy w sądach.
No i miejcie odrobine kultury jak juz zginiecie to nie leżcie k... na samym środku.


A na serio to niektórzy przestańcie siać sierote, co to ma byc komiksy Marvela?
Starszy facet dla zdrowotności (może miał niskie ciśnienie?) atakuje 5
facetów??
Co to jest Dare Devil ??
Tych 3 to niepotrzebnie pozostawił.
Nie wiem jakoś bardziej ufam renciście niz 5 panom w mercedesie.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Jak on to robił dla rekreacji to ciekaw jestem co on na codzień robił?!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024