Skocz do zawartości


Zdjęcie

I jak tu pomagac ludziom :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

I jak tu pomagac ludziom :/
Wczoraj sobie jechalem do centrum autobusem, na przystanku (jak czekalem na autobus) bylem ja i oddalony odemnie troche koles w moim wieku moze troche mlotrzy (ja mam 19) podeszlo do niego 2 kolesi mojego wieku (tak mi sie wydaje) i jak to zawsze chcieli go obj...bac ,ze koles sie cos plul ,ze nic nie ma ,zeby go zostawili, jeden go popchnal to wkroczylem do akcji 8) i mowie o co chodzi ci powiedzieli zebym sie nie mieszal, bo mi zaraz tez sie dostanie, ja na to odrazu leje jednego w ryja drugi mi oddal to ja mu oddaje i tak sie tluklismy jednego skopalem w jajka :lol: to mialem czasu troche zeby sie drugim zajac i sie zajalem dostal z lowkicka ( przewrocil sie)a potem jak lezal to szybko kopa w ryja pozniej kolesie uciekli ale na poczatku bylo ciezko moglo sie nie udac a ta ciota ktora kradli patrzyla i nic nie pomagala chociaz mu mowilem zeby cos robil zajal jednego :? a on gowno sie oddalal potem jak tamci uciekli to chcialem jemu jeszcze wpier...lic ale sie powstrzymalem powiedzialem mu tylko co o nim mysle (a byl lepij zbudowany odemnie, zreszta napastnicy tez :? )
i moje pytanie brzmi czemu qrde ludzie szukaja pomocy a jak sie im pomaga to nic nie robia 8O ????
PS. czy mieliscie kiedys podobna sytuacje ?? :?:
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Aaale jesteś męski papieros Gratuluję akcji (o ile była autentyczna). Myślę, że mimo wszystko warto jest ludziom pomagać.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Wez pod uwage ze nie kazdy jest taki jak ty i odwazy sie bic, sa ludzie co poprostu nie maja odwagi sie nawet odezwac, a co dopiero sie bic.
Podam ci moj przyklad.
Bylem z kolesiem w samochodzie i drugi samochod tez 2 gosci. Pokazali nei mile gesty zajechali droge iitd. Pokazalem gosicom zeby zjechali za skrzyzowanie miedzy czasie spytalem kolesia czy pojdzie sie bic w razie "w" on oczywiscie no jasne. Skonczylo sie ze koles nie wysiadl z samochodu musialem sam sobie radzic z 2 goscmi w sumie na poczatku bylo 1na 1 ale jak goscia dosc skasowalem drugi wkroczyl do akcji ze sprzetem - prawie mnie zabil ale to szczegol (musialem walczyc z dwoma do poki nie odposcili)
Jaki z tego moral:
"zawsze licz tylko na siebie"
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Bfree szacuneczek :wink: :twisted: .
Pewno ze pomagaj, to ci nie zginie. Koles jest cipka, ale ty masz satysfakcje ze komus pomogles. Poza tym koles kiedys zostanie prezydentem, to wkreci cie na jakas fuche do zarzadu spolki panstwowej.

Pozdrawiam i szacunek
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/

prawie mnie zabil ale to szczegol

jaki mieli sprzet i co sie stalo ?
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Pewnie gość był w szoku jak zobaczył pokaz twych kosmicznych umiejętności, dragonball to pikuś przy Tobie. :) śmiechy sobie robię , a tak na serio to pewnie miał pełne gacie i sam nie wiedział kyto kogo bije.
Gratulejszons, w takich sytuacjach NIE MA LITOŚCI.
Niech Mars Bedzie z wami !!!
  • 0

budo_gembus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Moim zdaniem dobrze zrobiles. Przynajmniej masz satysfakcje ze komus pomogles.
Respekt 8)
Pozdrawiam
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
zgadzam sie z przedmowca... bycmoze gdybys nie zareagowal mialbys teraz wyrzuty sumienia, ze nie pomogles.

tak trzymac,

pozdrawiam
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
jesli by to byla ladna panienka ktorej bys pomogl ooooooo to by byla satysfakcja :] i jeszcze pewno jakis bonus
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
No pomoc dziewczynie to najlepsza sprawa niedosc ze sie ma satysfakcje ze sie komus pomoglo to jeszcze dziewczyna chce sie odwdzieczyc (szkoda ze nigdy nie mialem takiej sytuacji :( )
Co do tamtych 2 kolesi to mialem rozwalona warge troszke ale ju zjest w sumie oka :) warto bylo nie ma to jak satyswakcja ze sie trenuje MA i do czegos sie to przydaje i ze w ogole dresy dostaly za swoje :evil: no i ze frajerkowi pomoglem moze zacznie cos trenowac i kiedys on sam tez komus pomoze :roll:
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/

prawie mnie zabil ale to szczegol

jaki mieli sprzet i co sie stalo ?


Nie byl to zbyt ciezki sorzet (kastet) tylko ze gosc celowal w skron wiec efekt wiadomo jaki. Zblokowalem uderzenie ale i tak poszlo na ucho i okolice w efekcie mialem rozwalone ucho i wielkiego guza za uchem. Po tym zajsciu musialem sie bronic juz z dwoma bo ten wvczesniejszy oprzytomnial i bylo 2vs1 tak kilka minut to trwalo az goscie odpuscili. Najciekawsze bylo to ze do komendy bylo jakies 200m.
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Pewnie tobyli przebrani policjanci :lol: :wink:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Ja tez ostatnio jak sie bilem to bylo 100m od komendy, wiadomo - pod latarnia najciemniej.

To byli prowokatorzy z MO.
A co do sytuacji z dziewczyna to satysfakcja wieksza jest jak sie odwdziecza niz z pomogania jej :wink: :twisted:

Szacuneczek.
  • 0

budo_kurt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skalbmierz, Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Kiedys, podczas jednej z Twoich interwencji na pewno ktos Ci podziekuje. Dla takiej wdziecznosci i docenienia Twojego poswiecenia warto nadstawiac swoj tylek w dziesieciu sytuacjach niedocenionych.
Gratuluje i podziwiam! Tak trzymaj! :wink:
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Tak podziwiam cię. Poświecaić swoje zycie by chronic ludzi. Tami jest jeden z moich celów. Ale nei wem czy bym zaregowałtak samo jak ty. chociarz mam nadziejeże bym sierpzemógłi zareagował.
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
a nie pomyslas ze ten ktorego chcieli ojebac poprostu mial ich za leszczy i nie chcial ich bic:D? tez tak czesto robie ze jak mnie ktos zaczepia czy popchnie nawet to przepraszam i odchodze bo wiem ze moglbym sobie poradzic ale nie widze sensu sie bic jak moge odejsc
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Po co odchodzic zeby ci wyjehali z kopa w plery abo zeby zaczal cie dusic czy cos innego robil 8O jak bedziesz sobie szedl 8O ??
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Bfree ma rację. To jest tak jak z tymi uczniami z technikum co znęcali sie nad nauczycielem. Dasz palec a wezmą rękę. Mi też cośtakiego zorbiono w pierwszej klasie liceum. Kilka razy dostłem od kolesi z mojej klasy tylko p o to by wybadać na ile se ze mną mogą pozwolić i teraz żałuje że nie rzuciłem sie na któregoś z nich. Ale wtedy tego nie rozumiałem. Na a teraz juz jest 4 klasa i nei ma czasu na zemstę. Chociarz wiem że nie pwoininem ich atakować.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/

a nie pomyslas ze ten ktorego chcieli ojebac poprostu mial ich za leszczy i nie chcial ich bic:D? tez tak czesto robie ze jak mnie ktos zaczepia czy popchnie nawet to przepraszam i odchodze bo wiem ze moglbym sobie poradzic ale nie widze sensu sie bic jak moge odejsc


:lol:

Co dodać... Słowny atak - SPOKO - mam dobry humor - przeżyjesz - ale agresja fizyczna... Nie można odejść, trzeba "podziękować" (kolanami i łokciami)
  • 0

budo_cronos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: I jak tu pomagac ludziom :/
Tak, trzeba podziękować w końcu dobre wychowanie to podstawa.
A jak jeszcze tego nie zrobiłeś to powinieneś się poprawić...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024