Skocz do zawartości


Zdjęcie

jeden na pięciu-dwóch zabitych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_lucyper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z piekła rodem

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
:D
Ten post całkiem jasno pokazuje, że ocena sytuacji zależy od użytych słów.

Gdzieś użyłem słowa "pijaczek" a czy rowerzysta był pijany czy tylko podpity, w sumie normalka, mnie też to się zdarza , nawet nie tak rzadko, no ale skoro używał noża i to skutecznie nie był chyba tak bardzo pijany.
Lew Rywin też był "nachlany" w trzy d...usze, ale to tak był nawalony, że dopiero przed paroma dniami wytrzeźwiał i uświadomił sobie, że ... przecież on był wtedy na procentach i nie wiedział , co mówi. :lol:

Dalej. Trójka z merca też była podpita lub nawet ostro wstawiona.

Dalej. Gość na rowerze i 4 z 5 napastników - można ich tak śmiało nazwać - było notowanych na policji, stąd wnosimy , że to jakieś porachunki z szarej, a może nawet czarnej strefy.

Moim prywatnym zdaniem koleś na rowerze po prostu bronił się przed mętami z merca, ale po to jest policja i sąd , żeby ocenić to na chłodno, bez emocji. Gość na rowerze był być może też jakimś mętem ale skoro jechał na rowerze to być może mętem mniejszego kalibru. A może to jedynie jakiś tam myśliwy - patrz : nóż myśliwski ?

Przecież na ten temat można spekulować w nieskończoność, sam jestem ciekaw , jaki będzie wynik.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Co do panow w marcedesie juz pisalem.
Ale:
Co to qwa nie mozna sie juz napic, bo sie juz jest pijaczkiem?!?


Szacuneczek
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
dark lord:
"jeden czlowiek NIGDY nie napada 5 ludzi"

A moglbys napisac na podstawie czego to stwierdzasz ?

Jakbys byl sedzia to bys mial rekordowa wydajnosc ilosci spraw/jednostka czasu. Czy rowniez uwazasz, ze:
"slabszy NIGDY nie napada na silniejszego"
"jeden czlowiek NIGDY nie napada 2 ludzi"
"obcokrajowiec NIGDY nie napada "tubylca""
"czlowiek nieuzbrojony NIGDY nie napada uzbrojonego"
"niecwiczacy "sztuk walki" NIGDY nie napada cwiczacego"
"nieczytajacy forum BUDO NIGDY nie napada czytajacego"
Polecam zwlaszcza to ostatnie.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
ja zawsze napadam na pięciu a jak już jest jeden to patrzę czy jest silniejszy i też sobie napadam w drodze na rowaerze do domu...
acha..i jeszcze zatrzymuje mercedesy jak w środku siedzi 5 gości i tez sobie napadam...
mamy z dziadkiem takie hobby...;)
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

"nieczytajacy forum BUDO NIGDY nie napada czytajacego"

:rofl: No leję. To mamy przesrane :cry: :wink:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
cougar do cholery :wink: nie ściemniaj... :lol:

Ostatnio biliśmy 15 - kiboli - nie pamiętasz. :wink: :lol:

Gdy zobaczyli co się kroi (ja zakładałem "szczękę" bokserską i rękawice 10 uncji, a cougar rozgrzewał się kopiąc w betnową ścianę) - dwóch kiboli grzecznie podeszło do cougara: "panowie, błagamy was - nie bijcie nas, oddamy wszystkie pieniądze". Usłyszeli pytanie: "Która godzina".
"Eeee panowie, nie wiemy, nie mamy zegarków". "A czytacie VB????"
"Nie, przepraszamy - już mieliśmy zacząć".

Cougar rzekłem "kroimy nie vortalowiczów!!!".
:wink: :lol:

No ale to rutyna... Co to jest, na każdego przypada tylko 7.5 :wink:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Chcialbym podkreslić, ze zabójca odniósł obrażenia zadane młotkiem. O ile jest to prawdą, może świadczyć na jego korzyść. Po prostu bronił się.
Nie zarżnął też wszystkich chociaż mu dobrze szło, tylko uciekł.


Swego czsu była głośna sprawa jak pewien dziadek , miał bodajże 70 parę lat też się bronił przed dwoma gnojami, obu zabił, bo jakby ich nie zabił to nie wiadomo czy oni by go nie zajebali. Facet powiesił się w celi bo nie wytrzymał presji dziennikarzy i innych tego typu kurw co robili z niego zbrodniarza. A dziewczyny tychże dwóch gnoji, mówiły że oni chcieli zdobyć tylko trochę kasy na jakieś wino.


Zajebisty kraj, łażę czasami po nocy ,będe wracał do chaty to co mam się dac zarżnąć bo jacyś chłopcy chcą na wino albo im się moja gęba nie podoba. Combat miał racje, może jakby facet dorżnął reszte to by siwatu przysługe wyswiadczył, i tak pójdzie kiblowac za morderstwo, tak że byłoby to bez różnicy.

miałem kolesia, boksera, który kiedyś napadnięty na przystanku w Szczecine Gumieńcach, walnął bombę jednemu gnojowi, tamten od razu się wywalił, walnął łbem o bruk i zdechł. Koleś dostał 12 lat, za pobicie ze skutkiem smiertelnym, innym tez ostro dowalił. Ciekawym tylko jestem czy jak oni by zajebali, to czy by dostali tyla latek. Wątpię czy w ogóle by dostali, trzeba byłoby ich najpierw znaleźć.

Nienawidzę takich ludzi co napadają na gościa z dziewczyną, rodzi siuę we agresor jak czytam jaki to ktoś był zły bo postrzelił złodzieja, czy wypłacił mu kopa.

Gliniarze już dawno mnie pouczyli, że jak kogoś zleje to żebym ani słowem nikomu nie gadał że trenuję cokolwiek bo będę żałował i to bardzo, stosuje się do tego.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
marcin954 tym razem zbyt obficie poslugujesz sie stereotypami. Dziennikarze pisza taka ich rola, zaleznie w jakim pismie pracuja w takiej pisza konwencji. Nie sadze, ze gosc az byl takim fanem mediow, ze wszystkie przegladal, ugial sie "medialnej" nagonce i dlatego sie powiesil. Przyczyn zawsze jest znacznie wiecej, niz nam sie wydaje. Pozniej oakzuje sie, ze np. samobojca cierpial na powracajaca chorobe psychiczna.
Bokser naprawde musial byc malo wiarygodny i miec kiepskich prawnikow... Skoro tak nieskutecznie odwolywal sie od wyroku.
Wiara Twoja w to, ze jak by "cos" stalo sie - to Ty powiesz gliniarzom, ze nic nie cwiczysz i oni to przyjmia jako dobra monete jest warto innej lepszej sprawy.
zapewniam Cie, ze w pare godzin ustala nawet to co mowiles na silowni, na treningu, na forum, co jadles wczoraj, czy tydzien temu na sniadanie, a nie tylko co i jak cwiczysz... Nie badz naiwny...
Sorki... mam paru policjantow i prawnikow w rodzinie i przynajmniej oni to nie sa tacy kretyni jak sie wiekszosci tzw. spoleczenstwa wydaje. Z ich relacji wynika, ze jednak zyjemy w panstwie prawa. Choc to czasami trwa np. zanim jakiemus wrednemu maloteniemu s.... uzbiera sie "gorka".
K_P
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
wiem o tym że pewne rzeczy ustala się od razu, sam już też takie rzeczy robiłem, ale zdrowiej jest nie gadać jak nie pytają. Tak robię i jak na razie jest gucio. Nigdy nie twierdeziłem, że policjanci to kretyni, co do prawników to nie jestem tego taki pewny. :-) Jak im płacisz to myślą, jak z urzędu to już nie.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
:wink:
K_P
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

zapewniam Cie, ze w pare godzin ustala nawet to co mowiles na silowni, na treningu, na forum, co jadles wczoraj, czy tydzien temu na sniadanie, a nie tylko co i jak cwiczysz... Nie badz naiwny...


Po pierwsze: po co maja ustalac takie rzeczy jak co kto broniacy sie jadl tydzien temu ?

Po drugie: JAK ? Skad beda wiedziec na jakie fora pisze broniacy sie ? Jak ustala W PARE GODZIN te wszystkie rzeczy, o ktorych pisales ?


P.S. CHWDCiC
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
policjanci wiedzą takie rzeczy same z siebie tak samo jak to że podpis w twoim avatarze mówi
CHUJ w DUPĘ COMBATOWI I COUGAROWI :)

a jesli interesują cie operacyjne metody pracy policji to zapoznaj sie z instrukcją nr...tu tajne jest to wiecej ci nie powiem
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

policjanci wiedzą takie rzeczy same z siebie tak samo jak to że podpis w twoim avatarze mówi
CHUJ w DUPĘ COMBATOWI I COUGAROWI :)


Jeśli tak - to BARDZO ODWAZNIE - przez sieć. Potwierdź / zaprzecz to RomekTM...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

Po pierwsze: po co maja ustalac takie rzeczy jak co kto broniacy sie jadl tydzien temu ?

Po drugie: JAK ? Skad beda wiedziec na jakie fora pisze broniacy sie ? Jak ustala W PARE GODZIN te wszystkie rzeczy, o ktorych pisales ?


No dokładnie - to bzdury. Chyba że zastosują "niekonwencjonalne metody śledcze" (czytaj: tortury)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
combat bracie.ty tez nie wierzysz w moc operacyjną policji ????
no to ja powiem.jeżeli romek by sie bronił i zabił to juz 20 minut po zatrzymaniu u niego w domu byliby policjanci.włsnie po to żeby sobie przejrzec jego rzeczy,komputer,komórke..popytac sasiadów,matke ojca...czy to tak trudno ustalic że ktos trenuje sztuki walki???? ba..co kto je to oczywiscie był żart ale niekoniecznie bo moze sie okazac że gość broniący sie odzywia sie np.sterydami co daje do myslenia o tym jak mógł reagować.
prowadzenie sledztwa czy dochodzenia opiera sie głównie o szczegóły i analizowanie drobiazgów..
dlatego tak mnie wnerwia, że człowiek ma 3 sekundy na decyzje a sąd bedzie nad tym dywagował pół roku...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych

combat bracie.ty tez nie wierzysz w moc operacyjną policji ????


Częściowo wierzę -ale bez przesady.

no to ja powiem.jeżeli romek by sie bronił i zabił to juz 20 minut po zatrzymaniu u niego w domu byliby policjanci.


Tak - a jeśli to byłoby: poza miastem, bez świadków, a ciało wroga / wrogów by zniknęło w rzece, studni, jeziorze, wapnie (obciążenie). Uuups - wykrywalność przestępstw najlepszych policji na świecie to 60% (było o tym ostatnio, jak znajdę rzucę linka). Jak nie wierzysz - włącz TV na 997... Ilu szukają morderców?

Aha a co jeśli ubranie zostanie zniszczone, śladów nie będzie bo miejsce zbyt trudne do zbierania (bagnista łączka, liście), deszcze, nikt tam nie chodzi... Ooo czyżby pojawił się problem? Tak czytałem medycynę sądową...

Uuups #2 - był taki hmm... Papała - pamiętasz? Znasz szczegóły - i co? I nasza wspaniała policja co zdziałała?


włsnie po to żeby sobie przejrzec jego rzeczy,komputer,komórke..


A jeśli ktoś ma zaszyfrownany dysk PGP, regularnie kasuje wpisy w cache'u, używa proxy/kawiarenek internetowych? Ooo - no to problem prawda? BTW: pisałem pracę dyplomową na temat "Ochrona prywatności w sieci Internet" - jakby ktoś przeczytał i zaczął stosować to raczej nigdy go nie wsadzą... (a może być gangsterem, handlarzem dragów, mordercą i pedofilem :!: :!: - wiem że to niedobrze - ale każdy kij ma dwa końce).

popytac sasiadów,matke ojca...czy to tak trudno ustalic że ktos trenuje sztuki walki???? ba..co kto je to oczywiscie był żart ale niekoniecznie bo moze sie okazac że gość broniący sie odzywia sie np.sterydami co daje do myslenia o tym jak mógł reagować.


A tu się zgadzam.


dlatego tak mnie wnerwia, że człowiek ma 3 sekundy na decyzje a sąd bedzie nad tym dywagował pół roku...


I tu też.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Co do komórki - prepaid (używany tylko sporadycznie, żadnych rejestrów u operatora), a karta SIM po "akcji" - do spalenia, telefon do przechowania/zniszczenia. Zmiana nawyków, strojów, do NICZEGO się nie przyznawać...

Rzeczy używane w miejscu "akcji" do spalenia, narzędzie do rzeki lub zniszczenia etc. Na miejscu w miarę możliwości otoczenie - spalić, polać wodą, zalać wapnem / kwasem / detergentami, zasypać ziemią...

Aha zmartwię Cię...

Ja nie jestem w żadnym stopniu anonimowy - m.in. WWW, wiele osób mnie zna osobiście, wiele mnie kojarzy z treningów, bluzgam na policję :wink: , armię :wink: :lol: etc.

Dlatego jak już miałbym cokolwiek robić to sprytnie - żeby w dupę się mogli ugryźć, a nic nie zdziałali.

DOBRA TYLE - to nie instruktaż - ale tylko drobne przykładziki...
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Dżizas Combat

Nie dawaj tu na publicznym forum nawet najmniejszych wskazówek. Jeszcze jakiś psych się trafi. 8)

P.S. Najlepiej zakopać, zaorać, spalic ziemię a potem posypać popiołem :wink:


















:!: :!:
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Ups!

Zamiast popiołem miało byc solą i sorki za długość, bo mi się Enter wcisnął.

No i koniec żartów.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jeden na pięciu-dwóch zabitych
Tak. Dzieki chłopaki! Teraz wiem że muszę przy sobie mieć zawsze trochę wapna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024