Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak byscie sie zachowali ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_malcolm_xx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
nie chodzi mi o kopanie kogos przez 20 min tylko dla przyjemnosci
tylko o wyrobienie sobie przewagi (psychicznej :) :) )
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
Ja spier*** po pijaku i odradzam bo mnie sklepali. Wnioski jak jestem pijany to nie chodzę po nocach, nawet w towarzystwie. :?
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??

No chyba ze ktos woli szczelac ze srutow predkosc poczatklowa to jakies 140m/s razy masa dostac taki w rylo nie zaciekawie!.


opisalbym pewien motyw ktory odwalilem (na sobie) bedac bardzo mlodym i jeszcze bardziej glupim, ale nie bede sie osmieszal ;)

powiem tylko ze wiatrowki nie nadaja sie do samoobrony :D
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??

powiem tylko ze wiatrowki nie nadaja sie do samoobrony


Chyba że walisz nie śrutem tylko lotkami na szpic...
Po strzale w kolano z metra nie ma chojraka do skakania :)
... tylko że potrzebna DOBRA wiatrówka (200 m/s)

A co do obrony "ręcznej" - bicie leżącego to normalka - jak się odwrócę i zechcę pobiegać :) to nie chcę żeby mi któś przywalił butelką w tył głowy.
Gość po mojej samoobronie ma się poświęcić rozmyślaniom na temat "i po cholerę mi to było... " i leżeć spokojnie (albo wlec się w kierunku odwrotnym do przyjętego przeze mnie)... W każdym razie ma nie mieć ochoty do dalszej walki :)
  • 0

budo_german
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Süd-West Deutschland

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
tak chodzenie z wiatrowka to naprawde "swietny " pomysl. Moze lepiej by bylo tak zrobic ze gdy kolesie wyciagaja kosy ty wyciagasz katane i mowisz ja mam wiekszy no i co teraz ? Ludzie takie teksty sa bez sensu jedyna rada jak sie da to spiepszac i nie ogladac sie za siebie.
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
Nie chodzi mi o chodzenie z wiatrówką... Raczej o skutek strzału w kolano z lotki ze szpicem... Deskę o grubości centymetra rozwala na pół wzdłuż słojów... Co by się stało z kolanem???

A noszenie katany? Znam kilka osób które chodzą z maczetami pod płaszczem... :twisted: No comments...
  • 0

budo_german
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Süd-West Deutschland

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
Swiry trafiaja sie zawsze i wszedzie bo chyba nie jest normalne noszenie maczety ? Jezeli trafilbys goscia w kolano i zrobil z niego kaleke to po pierwsze szybciutko zrobili by z goscia ofiare a z ciebie napastnika i pewnie dostalbys jakis wyrok do tego moze musialbys gosciowi placic rente a po drugie jesli gosc ma jakichs lewych kumpli to moglo by sie okazac ze ty mu kolano a oni tobie kregoslup. Jesli sie u nas w kraju zmieni prawo i bedzie jasno powiedziane co to jest obrona konieczna w sadach skonczy sie ta cala patologia ktora teraz jest ti i odwaznych do wyciagania kosy z kieszeni i napadania na inych bedzie znacznie mniej
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
oj Yak jestes porządnym człowiekiem

[/quote]no ale glownie to chodzilo mi o takie tradycyjne obkopywanie lezacego nazywane braniem na buty. tego w zyciu nie zrobilem i nie zrobie. nie jestem jakims chorym sadysta.[quote]

ale mnie (pomimo ze nie uważam się za chorego sadystę) życie nauczyło ze albo ja albo oni i nie wacham się jak mi sytuacja daje okazję przekopać gościa który upadł bo jak mu dam czas i się podniesie to wiem ze on się nie zawacha!!! przerobiłem to na sobie i wiem co mówię

kooniu[/quote]
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
cos mi się popier... z cytowaniem sorki
ale moze zrozumiesz o co mi chodziło

kooniu
  • 0

budo_locdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
a ja dzis kulturalnie wracalem sobie samochodzikiem z treningu, podjezdzam do bramy, wysiadam zeby ja otworzyc i tu nagle bluzgi w moja strone. ciemno bylo, odleglosc ok 50 metrow ale na oko to 2 palantow w jakims samochodzie, byc moze nawalonych (no chyba ze az takimi idiotami na trzezwo sa), na oko <80kg, ok19 lat (ja rowniez 19) no i leca bluzgi w stylu "ty kurwa taki nie taki pedale zaraz ci wypierdole ten samochod costam costam" - i co w takich sytuacjach robic? bylem wyposazony w gaz, podejzewam ze bym do*ebal im rowno, ale wiadomo jak jest - potem cegla na samochod nagle mogla by poleciec czy cos. ehhh co to za jakis dziwny kraj. szkoda ze ich twarzyczek nie widzialem to bym sobie w dzien pojedynczo omowil z nimi ich problemy z osobowoscia. chyba na mikolajki kupie sobie teleskopa :(
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
Przestawiasz samochód w bezpieczne miejsce, podchodzisz do gości, pytasz czy nie widzieli twojej siostry bo zagineła, walisz w ryło jednego i drugiego zabierasz komórki, sos, komórki włączasz na telefon do kogoś, sos dajesz biednym.
  • 0

budo_locdog
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byscie sie zachowali ??
no tak to by bylo fajne, jakbym widzial ilu ich dokladnie tam siedzi i kto to jest, a mam wrazenie ze to jakies palanty z mojego osiedla, a tak sie sklada ze mam domek jednorodzinny praktycznie centralnie na srodku osiedla, a samochod nie zawsze wstawiam do garazu wiec.... tak czy inaczej sprawa bedzie pewnie miala ciag dalszy bo goscie pewnie dalej beda miec jakis problem a ja im nie odpuszcze tez za szybko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024