Skocz do zawartości


Zdjęcie

nóż dla kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
Laski noszące noże na codzień... 8) Mam taką w domu. Nosi BM Ares'a. Wie doskonale jak się nim posługiwać. Nosi nóż bo lubi. Nie ma znaczenia płeć nożownika tak jak nie ma znaczenia płeć kierowcy samochodu. Jeśli dziewczyna robi coś bo lubi to będzie w tym bardzo dobra, nawet często lepsza niż nie jeden facet.

shakal - To nie tak z tą walką. Ktoś już kiedyś tutaj pisał, że kobieta nie walczy nigdy aby się popisać, tylko żeby przeżyć. Stąd ta "inność"

A co do tego zdania

Ile znasz kobiet myśliwych czy też sprawców pobić lub gwałtów???


Kobiety które polują - "Diany" jest ich sporo wejdź na forum PZŁ sam zobacz :wink:

Nie stawiaj myśliwych obok bandytów bo wychodzi tylko twój TOTALNY brak znajomości tematu. Lepiej żebym Cie nie spotkał w knieji... :twisted: "sierściuchu!"
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

One po prosut są prymitywne jak krokodyle - reagują a nie myślą

..hmm... nieźle :) :) :) ...to dość PRZEYŚLANE porównanie :wink:
Nie jestem psychologiem :oops: i nie będę bronił swojej tezy do upadłego...ale...zdecydowanie twierdzę, że WSZYSTKIE kobiety jakie mnie otaczają (no może z wyjątkiem Jolki z pod 7 :wink: ) są mądrzejsze od krokodyli 8O :!: :!: :!:


Cholera a nie widzisz co napisałem dalej? : chodzi mi o takie sytuacje a nie ogół - to jest akurat zaleta

..z tego co pamiętam z historii ludzi to RACZEJ faceci polowali, walczyli: byli wojownikami, myśliwymi i OBROŃCAMI, rycerzami, zołnierzami ect.


Tu masz rację, ale dlatego powiedziałem z czym to się wiążę - nie z polowaniem czy wojną ale z obroną potomstwa. Niedźwiedzica będzie bardziej agresywna i zdecydowana (broniąc małych) w ataku niż zraniony i mocno podkurwiony pan misiu.

jak jest w przypadku krokodyli nie wiem :) ..może istotnie, panie tam wojują a chłopy piorą pieluchy 8O ...powiem szczerze: nie znam się :oops: ...może Gucwiński czy cuś...


Przykład krokodyli podałem jako tych najbardziej prymitywnych zwierzą I JESZCZE RAZ MÓWIE : ONE NIE MYŚLĄ TYLKO REAGUJĄ (PRZEZ CAŁE ŻYCIE) A KOBIETY NIE MYŚLĄ TYLKO REAGUJĄ (W SYTUACJACH ZAGROŻENIA)

Natomist żadna ze znanych mi pań nie szwęda się po nocami po dzielnicach uznanych za niebezpieczne mając poczucie, że poluje na zdobycz bądź jedynie po to żeby się sprawdzić w walce by zspokoić swoje instynkty


A co to ma do teamtu? Ja założyłem swój post, żeby ci wykazać, że
kobiety są BARDZIEJ ZDECYDOWANE* od facetów w takich sytuacjach, a ty odczytałeś go, jakbym mówił : wiesz shakal - kobiety to są dopiero fajterzy, one mają to w genach i lubią się napieprzać... Ja nie mówie o walce tylko o reakcji. Jak chcesz to kliknij na przypadkowo wybrany topic z forum ULICA. Przeczytaj i zobaczysz, że tam zawsze temat jest jeden: jak nie dostac po mordzie, a jak się już dostanie to co robić? I tam ludzie znacznie mądrzęjsi i bardziej doświaczeni mówią o 2 podstawowych rzeczach: ZDECYDOWANIE I AGRESJA


..chodź z drugiej stony jak sobie przypomnę reakcje mojej żony
np. w przychodni dziecięcej gdy córa była chora i okazało się, że pediatra już nie przyjmuje....muszę się zgodzić - była w stanie zabić :) :)


No widzisz? A czemu się tak wnerwiła? Bo poszło o dziecko. Od tego się zaczyna.

Ale sądzę, że "obona młodych" determinowana instynktem macierzyńskim a "fałszywe poczucie bezpieczeństwa" powodowane posiadaniem noża (a o to tu chodziło - przyp.aut. :wink: ) to jednak dwie różne sprawy.


A czy ja mówie, że to to samo? Poprzedni topic założyłem pod wpływem twoich słów: Kobieta nie ma atawistycznych odruchów walki, A ja ci próbóje wykazać, że ma i to właśnie pochodzące jeszcze zanim Noe stapał po ziemi :)



Zawsze jak wkracza AT i w śród bandytów są kobiety to są one zabijane na początku

...bosze, to strrraszne :cry: ...może oni nie lubią kobiet 8O ...to ewidentny przykład męskiego szowinizmu :)

Nie wiem oczywiście jakie dane miał specnaz przy podejmowaniu takiej decyzji i podejrzewam, że te jakimi ty dysponujesz to tylko spekulacje


To nie spekulacje - mówiłem, że się troszkę na tym znam, więc wziąłem udział w tej dyskusji.

* tylko nie myślcie, że jestem jakimś pieprzonym feministą :evil: Ogólnie kobiety uważam za niższe od mężczyzn (nie chodzi tylko o wzrost :) ), ale niestety fakty mówią za siebie. W tym jednym są lepsze od nas, ale cała reszta... (bez urazy dla kobiet)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Przykład krokodyli podałem jako tych najbardziej prymitywnych zwierzą I JESZCZE RAZ MÓWIE : ONE NIE MYŚLĄ TYLKO REAGUJĄ (PRZEZ CAŁE ŻYCIE)

Nie rozumiem dlaczego się tak przy*********** do krokodyli. :wink:
Ogladam czasami filmy przyrodnicze i tam pokazują jak mama-krokodyl przenosi w paszczy wylęgajace się małe krokodylki [a czasam małe żółwiki bo ich nie rozróżnia] do wody a potem jeszcze ich pilnuje. I nie mów że to reagowanie a nie myślenie-jak to zdefiniować : jak ktoś zareaguje w ciągu 0,3 s to r e a g u j e , a jak zanim coś zrobi minie więcej czasu to m y ś l i ? A co jesli ktoś szybko myśli albo wolno reaguje?


:wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
Co ci sie chyba nieco popieprzylo, Gilotyna.

W tym jednym nie sa lepsze od nas, obojetne jakie maja instynkty to przecietna kobieta nie ma przeciez najmniejszych szans z przecietnym facetem. Jest dobrze jesli maja sprzet do obrony czy umiejetnosci ale to ma byc ostatecznosc.

Natomiast co do ostatniej wypowiedzi to wychodzisz na niezlego ciemniaka. Chyba ze tak sie tylko glupio wyraziles dla balansu.
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
troche zeslismy z tematu, ale w sumie zrobilo sie ciekawie...
nasza dyskusja jest o tyle dziwna, ze nie ma w niej zadnego kobiecego glosu... a przydalby sie.

moim zdaniem kobieta jest w pelni zdolna do walki nozem. jest wystarczajaco szybka, zdecydowana, brutalna i agresywna. to, ze cechy te ujawniaja sie jako reakcja nie ma zadnego znaczenia. szczerze mowiac, nie spotkalem kobiet, ktore wyzwalalyby w sobie poklady agresji i brutalnosci same z siebie, ale jako reakcja na sytuacje zagrozenia - tak. podany wyzej przyklad z krokodylem byl niezly - wydaje sie, ze kobieta robi to co powinno byc zrobione - REAGUJE, bez wchodzenia w niepotrzebne rozwazania o skutkach swojej reakcji. i wlasnie o to chodzi...
jak dla mnie nie wazne jest jak ktos reaguje na krew - wazne jest jak sie reaguje na fakt, ze MOJA wlasna krew wyplywa z ciala. na pewno robi to na nas wieksze wrazenie niz widok czyjejs krwi.
nadal uwazam, ze dla kobiety najlepszym pomyslem jest cos w rodzaju SPOTa lub La Griffe.

wynika to z faktu, ze wiekszosc atakow na kobiete odbywa sie w bliskim dystansie lub w zwarciu. i nie mowimy tu o sytuacji, kiedy kobita przyjmuje strzal z partyzanta i zalicza "system shutdown". w takiej sytuacji nikt nie ma szans na obrone.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Nie rozumiem dlaczego się tak przy*********** do krokodyli. Ogladam czasami filmy przyrodnicze i tam pokazują jak mama-krokodyl przenosi w paszczy wylęgajace się małe krokodylki [a czasam małe żółwiki bo ich nie rozróżnia] do wody a potem jeszcze ich pilnuje.


Ludzie ja też oglądam takie filmy i tam często jest wypowiedź jakiegoś fachowca na ten temat i prawie zawsze ona brzmi tak jak to ująłem: one reagują a nie myślą. Porównaj ich systam polowania np. z watachami wilków, które mają całą strategię. A krokodyle? Chap! ijuz po sprawie :-)
A co do reakcji i myślenia - jesteś kierowcą? Wiesz dlaczego egzaminatorzy obleją cię jeśli nie ustawisz lustarka? To jest właśnie to - jazda samoochodem to ODRUCHY. Jak widzisz, że koleś przed tobą chamuje to się nad tym nie zastanawiasz jak na nauce jazdy tylko od razu noga z gazu i na hamulec. Jak byś nad tym myślał to by była prawdopodobnie towja ostatnia myśl.

I nie mów że to reagowanie a nie myślenie-jak to zdefiniować : jak ktoś zareaguje w ciągu 0,3 s to r e a g u j e , a jak zanim coś zrobi minie więcej czasu to m y ś l i ? A co jesli ktoś szybko myśli albo wolno reaguje


Właśnie tak:
Odruch, refleks, reakcja przystosowawcza na bodziec zewnętrzny lub wewnętrzny zachodząca i kierowana przez układ nerwowy. Prosty i niezamierzony ruch mięśniowy lub czynność gruczołu wywołana specyficznym bodźcem wyzwalającym.
Def. z wiem.onet.pl

Co ci sie chyba nieco popieprzylo, Gilotyna.

W tym jednym nie sa lepsze od nas, obojetne jakie maja instynkty to przecietna kobieta nie ma przeciez najmniejszych szans z przecietnym facetem.


Sory za bluzgi ale już nie moge :!: Nie widzisz DO KURWY MAĆ czego to dotyczy? Przeczytaj mój poprzedni post! Cały czas mówie o SZYBKOŚCI REAKCJI I ZDECYDOWANIU W BARDZO OKREŚLONEJ SYTUACJI

Ja nie mówie, że facet nie ma szans z kobietą, bo w większości przypadków to kobieta jest bezradna. Czytaj ze zrozumieniem! Widać duży rozmiar i czerwny kolor nie bardzo podkreślają text z poprzedniego postu. Teraz wiem jak się czuje Combat musząc powtarzać to samo ciągle tym samym ludziom :?

Natomiast co do ostatniej wypowiedzi to wychodzisz na niezlego ciemniaka. Chyba ze tak sie tylko glupio wyraziles dla balansu.


Jak nie zgadzasz się z moimi poglądami to poczytaj Biblię. :D Tam jest tyraźnie napisane: Bóg stworzył człowieka i kobietę. :) CZy głupio się wyraziłem? Nie wiem możliwe, ale zrobiłem to właśnie dla balansu. NIe musisz nię zgadzać z moimi (skrajnymi zresztą) poglądami. Czy jestem ciemniakiem? Też tego nie wiem ale SRAM NA TO CO LUDZIE O MNIE MÓWIĄ :twisted: Ważne, żebym ja się dobrze czuł z samym sobą.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

troche zeslismy z tematu, ale w sumie zrobilo sie ciekawie...
nasza dyskusja jest o tyle dziwna, ze nie ma w niej zadnego kobiecego glosu... a przydalby sie.

moim zdaniem kobieta jest w pelni zdolna do walki nozem. jest wystarczajaco szybka, zdecydowana, brutalna i agresywna. to, ze cechy te ujawniaja sie jako reakcja nie ma zadnego znaczenia. szczerze mowiac, nie spotkalem kobiet, ktore wyzwalalyby w sobie poklady agresji i brutalnosci same z siebie, ale jako reakcja na sytuacje zagrozenia - tak. podany wyzej przyklad z krokodylem byl niezly - wydaje sie, ze kobieta robi to co powinno byc zrobione - REAGUJE, bez wchodzenia w niepotrzebne rozwazania o skutkach swojej reakcji. i wlasnie o to chodzi...


I o to chodzi! W końcu ktoś zrozumiał różnice pomiędzy walką a reakcją i że nie chodzi o to czy kobietę porównuje do krokodyla, czy nie krokodyla.
Dobrze to odzwierciedla definicja z poprzedniego postu. I jeszcze dalsza część (bardzo ważna):
Odruch bezwarunkowy (wrodzony) jest to bezpośrednia reakcja na podnietę, np. wydzielanie enzymów trawiennych w czasie jedzenia. Odruch ten jest podstawowy dla utrzymania życia.

No właśnie - utrzymania zycia - nie tylko jeśli chodzi o trawienie, oddychanie, czy rytm serca. Właśnie to wykazałem, a jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to nie mija sprawa...
  • 0

budo_nick
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Libiąż
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
Skoro i tak zeszliśmy z tematu to mam nadzieję że taki mały off topic nie zaszkodzi. :D
Było trochę o gazach i żelach, który wybrać i gdzie kupić byle by był BOBRY (czyt. ostro tempił). :) :) :) :twisted: :twisted:
Chyba lepiej jednak żel. Więc jaki :?: :?:
PS gaz też może być :P 8)
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Ludzie ja też oglądam takie filmy i tam często jest wypowiedź jakiegoś fachowca na ten temat i prawie zawsze ona brzmi tak jak to ująłem: one reagują a nie myślą. Porównaj ich systam polowania np. z watachami wilków, które mają całą strategię. A krokodyle? Chap! ijuz po sprawie :-)

wiem jestem upierdliwy ale krokodyl podpływający cichutko do ofiary [nie mącąc przy tym wody] która sobie pije wodę na brzegu a potem wyskakujacy i ... [wiadomo] na pewno myśli a nie reaguje, mozna powiedzieć że reaguje jak go złapiesz za ogon a on ci ... [też wiadomo]
są też powiedzmy "stada" krokodyli zgodnie czekając w miejscu przeprawy stad antylop i to też jest strategia

Jak widzisz, że koleś przed tobą chamuje to się nad tym nie zastanawiasz jak na nauce jazdy tylko od razu noga z gazu i na hamulec. Jak byś nad tym myślał to by była prawdopodobnie towja ostatnia myśl.


wiem o czym mówisz - kilka razy mi się zdarzyło,że zahamowałem a potem dopiero skojarzyłem po co

Odruch, refleks, reakcja przystosowawcza na bodziec zewnętrzny lub wewnętrzny zachodząca i kierowana przez układ nerwowy. Prosty i niezamierzony ruch mięśniowy lub czynność gruczołu wywołana specyficznym bodźcem wyzwalającym.
Def. z wiem.onet.pl

czyli np. wściekłość jak ktoś Cię napadnie albo automatyczne "oddanie" jak ktoś Cie uderzy - i meżczyzna i kobieta to potrafią

W tym jednym nie sa lepsze od nas, obojetne jakie maja instynkty to przecietna kobieta nie ma przeciez najmniejszych szans z przecietnym facetem.

chyba,że facet tak właśnie myśli i da się zaskoczyć :wink:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Skoro i tak zeszliśmy z tematu


tia...i pomyslec ze chodzilo o proste pytanie "jaki noz dla kobiety" :-) na szczescie odpowiedz juz padla, a tym gazem/zelem to tez bym sie zainteresowal...:)

ja bym wybral zel, ale jakiej firmy?
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

a tym gazem/zelem to tez bym sie zainteresowal...:)

ja bym wybral zel, ale jakiej firmy?


Ja bym proponował PRO-TEC-a z żeli, a z gazów BIG-BOSS - doskonały. Z ciekawszych bym wybrał pepperfoga w stężeniu bojowym (ale raczej takiego nie ma na rynku są - 10%). Zwykły bardziej stężony CS (z broni gazowej) też jest niezmiernie skuteczny - tylko niestety puszka - to puszka - nie to samo.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

większość podobno na bazie kory z jakiegoś drzewa [olejek pieprzowy czy coś


To pepperfogi - gazy pieprzowe- na bazie OC - skoncentrowany "chilli peppers".


oczywiście wazne jeszcze w jakiej formie [przylegająca pianka,aerozol?] jaki rozrzut i zasięg ...
jak z każda inną bronią - nie ma idealnego


BIGBOSS- ma specjalny lejek. Zwarta chmura do 2 metrów. Skutek porażający...


How does SWAT Pepperfog work? (BLA BLA - MARKETING :wink: :roll: )

The active ingredient in SWAT is called Oleoresin Capsicum (OC). OC is a concentrated extract of HOT chilli peppers, which acts as a severe irritant to the eyes, respiratory passages and skin.
A 1-2 second spray into the face of an attacker will cause temporary blindness and intense pain to the eyes, respiratory passages and skin. Total disorientation and perceived difficulty in breathing are common. Effects will typically last 15-45 min.
The smallest SWAT Pepperfog spray holds approximately twenty, one-second bursts of law enforcement strength (OC), making defence against multiple attackers possible.
(OC) has been extensively tested and used by the top military and law enforcement agencies in the world with excellent results.
(OC) is very effective when used in defence against vicious dogs and other animal (mammal) attacks. One of the largest applications in the world for (OC) sprays is protection against grizzly bear attacks in North America, Alaska & Canada!
(OC), which is a natural plant extract, has been extensively tested by medical and veterinary institutions around the world and has never shown any form of permanent damage to humans or animals.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



zależy też jakie naboje [moc obalajaca]


No oczywiście -ale bez przesady! Jak masz co najmniej 9 mm - to wystarczy... A jak chcesz mieć pewność to używasz TUG-ów :wink: :evil:

na prochach może tak wielu nie ma ale w amoku po butelce wódki trochę by się niestety znalazło


To zupełnie co innego.
  • 0

budo_nick
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Libiąż
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
Serdeczne dzięki Combat poklon
A gdzie takiego PRO TECa można dostać najlepiej w necie :twisted: :twisted:
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Zwykły bardziej stężony CS (z broni gazowej) też jest niezmiernie skuteczny - tylko niestety puszka - to puszka - nie to samo.


A co sądzicie o pistoletach gazowych RMG?

Tak myślę, że z jednej strony ktoś może się wystraszyć samego wyglądu - ala broń ostra - a z drugiej ktoś inny może wyjąć prawdziwą broń... i wtedy jest problem :cry:
ale dla kobiety (i nie tylko :wink: ) jest jeden plus - ciężej prysnąć sobie w twarz niż ze zwykłego pojemnika - tak myślę :-) - jeszcze nie miałem do czynienia z tymi zabawkami...

i w tobebce damskiej łatwiej to to znaleźć niż nóż...
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Kobiety które polują - "Diany" jest ich sporo wejdź na forum PZŁ sam zobacz :wink:

Nie stawiaj myśliwych obok bandytów bo wychodzi tylko twój TOTALNY brak znajomości tematu.

To nie tak z tą walką. Ktoś już kiedyś tutaj pisał, że kobieta nie walczy nigdy aby się popisać, tylko żeby przeżyć. Stąd ta "inność"


Ależ szeryfie, ty stary wygo i twardzielu z TOTALNĄ znajomością tematu :) ...postaraj sie przeczytać to co napisałem jeszcze raz...i jeszcze raz...i jeszcze (najlepiej na głos) to może cokolwiek zrozumiesz... :cry:
Trzymam kciuki :wink:

aha, zapomniałbym...gdzie ja mam głowę..ta skleroza.. :oops: NIGDY nikomu nie groź. Ok? Nawet przez internet. Niech to będzie twój pierwszy krok w stronę dojrzałości :!:

I jeszcze słówko do gilotyny a właściwie oświadczenie:
Nie mam nic do krodyli ani do niedźwiedzic (...ani wielbłądów, lwów, żółwi, pająków, słoni ect)
Ale PROSZĘ : nie porównuj tych niewątpliwie sympatycznych zwierzątek :) do kobiet LUDZKICH i nie tłumacz na tych przykładach ich reakcji!
Proponuję taką wersję i już nie ekspoatujmy tematu dłużej:
Kobiety są w określonych okolicznościach bardziej zdecydowane od mężczyzn (szczególnie po wypłacie tego drugiego :cry: ) i w związku z tym nie należy podejmować decyzji ZA NIE (szczególnie jak się owych kobiet nie zna :twisted: ) odnośnie prawa posiadania przez ww. noża do samobrony...i nie tylko. Same dobrze wiedzą o co im chodzi...a jeśli czasmi nie....to nic nie szkodzi, bo w to końcu tylko (i aż) kobiety, które i tak bardzo kochamy! Amen.
Co ty na to? :wink:

pozdr.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

A co sądzicie o pistoletach gazowych RMG?


Nie wiem co to do cholera za alkaloid... (gaz biologiczny etc.) Jakbym miał - to bym szybko wypróbował... Może mieć taką sobie skuteczność...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
A jak waszym zdaniem sprawdzil by sie jakis shocker/taser? i ogolnie jak ma sie prawo polskie do tego typu urzadzen?

Pozdrawiam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety
ze shockerem to teoretycznie jest tak ze im wiecej koles ma miesni - tym bardziej go zaboli...oczywiscie natezenie musi byc odpowiednie
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

NIGDY nikomu nie groź. Ok? Nawet przez internet. Niech to będzie twój pierwszy krok w stronę dojrzałości :!:


To nie była groźba przacielu... 8) ani obietnica. Widać, że na groźby jesteś tak wyczulony jak ja na przyrównywanie myśliwych z bandytami.

Bez urazy.
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nóż dla kobiety

Skoro i tak zeszliśmy z tematu


tia...i pomyslec ze chodzilo o proste pytanie "jaki noz dla kobiety" :-) na szczescie odpowiedz juz padla, a tym gazem/zelem to tez bym sie zainteresowal...:)

ja bym wybral zel, ale jakiej firmy?


Posiadam taki i uzywalem - dziala naprawde dobrze w promieniu do 2m - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

znajomy uzywa tego i jest zadowolony - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024