Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
Wyciag z kory sosny srodziemnomorskiej i masc arnikowa...
kora sosny ma pomagac w odbudowie wlokien kolagenowych,tyle ze w skorze, czy w wiezadlach, stawach tez?
a masc z arniki, ma leczyc kontuzje, krwiaki nadciągnięcia, obrzęki, stłuczenia, obicia.
Probowal ktos z was, ciekawe czy działa??
  • 0

budo_valkyria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kendo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska

a masc z arniki, ma leczyc kontuzje, krwiaki nadciągnięcia, obrzęki, stłuczenia, obicia.
Probowal ktos z was, ciekawe czy działa??

Maść "Arcalen" zawiera arnikę, dobra jest, a mówią że jedna z lepszych na rynku.
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
a ten wyciag z ory??? pomaga???
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
Powiedzcie cos wiecej bo szukam czegos aby wzmocnic stawy.
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
Po ostatnich kontuzjach, krata-uderzenie kolanem - straszny pech (zapalenie okostnej-na szczęście wiązadła - ok, rzepka-ok, brak płynów w kolanie) i kontuzja łokieć - kulanko bjj i zbyt mocna dzwignia ze skrętem (ale coraz mniej boli)
Używam:
Arcalenu - bardzo pozytywne wrażenie - chyba najlepsze działanie z n/w maści
Naproxenu-żel - ogólnie Ok
Altacet-żel (ew. ocet +woda) na opuchliznę rewelacja
tablety:
Artresan - rewelacja - stawy nadgarstkowe przestały strzelać poprawa o ok:60% (biorę od ok:7 dni), w stawie barkowym (kontuzja - siłownia) mniejszy ból i mniejsze strzelanie
jestem zaskoczony szybkością działania nastwiałem się raczej mało optymistycznie - a tu takie zaskoczenie!!!
Aescin - już kończę opakowanie
Profenid j/w
okłady z lodu
A we wtorek/środę do ortopedy co dalej z kolankiem no i pokażę od razu łokieć:(! nie mogę chodzić na siłownię!!! a chcę robić masę!!! no i boks musiałem odpuścić wwrrrr:(
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska

Artresan - rewelacja - stawy nadgarstkowe przestały strzelać poprawa o ok:60% (biorę od ok:7 dni), w stawie barkowym (kontuzja - siłownia) mniejszy ból i mniejsze strzelanie

Rewelacja, szczególnie w związku z tym, że glukozamina przenika do stawów po około 20-25 dniach stosowania.
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
moze to lekki offtopic, ale moze ktos sie orientuje... czy niski wynik ob krwi wyklucza zapalenie sciegien lub stawow???
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolagen-urazy-Sosna Srodziemnomorska
mkimura napisał:

Rewelacja, szczególnie w związku z tym, że glukozamina przenika do stawów po około 20-25 dniach stosowania.


Ja opisuje moje subiektywne-doznania odczucia i tak to widzę, czuję i nic tego nie zmieni.
Co do glukozaminy - nie tylko jest wchłaniania do stawów ma też inne działania np. pobudza również produkcję mazi stawowej przez organizm (a to działa od razu - jako inicjator - glukozamina wchłania się w żołądku), posiada również działanie przeciwzapalne.
Efekty po stosowniu są różne jak i różne są kontuzje i tolerancje organizmu. U jednych jest widoczne działanie u innych prawie żadne :( podejrzewam, że w moim przypadku problem nie dotyczy zwyrodnienia lub poważnych urazów kiedy efekty są widoczne po długim stosowaniu, a raczej poprawy ich smarowania, trzaski i efekt luzów.
Co do poprawy po urazach - kolano, to czekam na efekty.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024