Skocz do zawartości


Zdjęcie

Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
artykul na stronie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ma ktos jakies doswiadczenia? Sloniak co o tym myslisz jako lekarz?
na razie
tomek
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
Ja to stosowalem z przepisu lekarza ortopedy. Smak ma wrecz nieziemski , kuracja jest niezbyt tania i zostalo mi to przepisane na dwa "cykle", najpierw biore az sie skonczy pudlo, pozniej 4 tygodnie przerwy i kolejne pudlo. Mimo wszystko kolana juz mnie az tak bardzo nie bola jak kiedys, a warto zaznaczyc, ze skonczylem dopiero pierwsze pudelko :P
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?

Ja to stosowalem z przepisu lekarza ortopedy. Smak ma wrecz nieziemski , kuracja jest niezbyt tania i zostalo mi to przepisane na dwa "cykle", najpierw biore az sie skonczy pudlo, pozniej 4 tygodnie przerwy i kolejne pudlo. Mimo wszystko kolana juz mnie az tak bardzo nie bola jak kiedys, a warto zaznaczyc, ze skonczylem dopiero pierwsze pudelko :P


a jakiej firmy miales bo ja w necie widzialem jedynie w pastylkach wiec smaku to nie mialo?
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
Jest to w proszku , firmy Rottapharm. Nazywa sie to Arthryl :P
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?

Jest to w proszku , firmy Rottapharm. Nazywa sie to Arthryl :P


dzieki
myslisz ze taki preparat monza brac bez konsultacji z lekarzem? bo nie zyby mi cos bylo ale 30 przeskoczyla i czasem po jakis psaringach odnawiaja mis ie stare kontuzje wewnatrzstawowe i pozniej zawsze pare dni poboli ale chcialbym je jakos wewnetrznie wzmocnic
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
To znaczy, nie wiem czy to dostaniesz , dwa pudelka, bierzesz jedno dopoki sie nie skonczy. Codziennie jedna saszetka rozpuszczona w niezbyt wielkiej ilosci wody <1/4 szklanki>, 30 minut przed posilkiem. Jak skonczy Ci sie pudelko to nalezy przerwac na 40 dni a potem zaczac drugie. Nalezy tez zaznaczyc, ze z recepty kosztowalo 90 zl, jesli dostaniesz bez tej calej recepty to nie wiem ile to bedzie kosztowac. :}
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
Ostatnio gdy pytalem w aptece o to (jakos w grudniu 2002), to mozna bylo bez recepty i tez kosztowalo 90 zl.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
ja od czasu do czasu stosuje arthryl kiedy mam problemy z palcami ( trenuje wspinaczke ) , z zalecenia lekarza...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?
ja teraz stosuje 'artresan'- kapsulki z siarczanem glukozaminy i witamina c, opakowanie na 3 tygodnia dwadziesciakilka zlotych z tego co pamietam, poprawa jest- kolano chrupie tak samo ale juz nie tak czesto i nie tak mocno wystepuja stany zapalne. glukozamine mozna tez kupic w postaci tabletek musujacych firmy zdrovit.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Glucosamin - czy ktos to uzywal, czy rzeczywiscie pomaga?

To znaczy, nie wiem czy to dostaniesz , dwa pudelka, bierzesz jedno dopoki sie nie skonczy. Codziennie jedna saszetka rozpuszczona w niezbyt wielkiej ilosci wody <1/4 szklanki>, 30 minut przed posilkiem. Jak skonczy Ci sie pudelko to nalezy przerwac na 40 dni a potem zaczac drugie. Nalezy tez zaznaczyc, ze z recepty kosztowalo 90 zl, jesli dostaniesz bez tej calej recepty to nie wiem ile to bedzie kosztowac. :}


Ja to stosowalem z przepisu lekarza ortopedy. Smak ma wrecz nieziemski , kuracja jest niezbyt tania i zostalo mi to przepisane na dwa "cykle", najpierw biore az sie skonczy pudlo, pozniej 4 tygodnie przerwy i kolejne pudlo. Mimo wszystko kolana juz mnie az tak bardzo nie bola jak kiedys, a warto zaznaczyc, ze skonczylem dopiero pierwsze pudelko


kupilem juz, dzisiaj zaczne spozywac tylko jeszcze jedno pytanie ta przerwa w koncu 40 dni czy 28 dni (4 tygodnie)?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024