Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odstający brzusio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Odstający brzusio
Cześć.Po wylaniu litrów potu doprowadziłem się do jako-takiego wyglądu.Pozostał brzuch-mięśnie nieco sie zarysowały,spaliłem nieco sadełka,ale choćbym nie wiem jak ćwiczył(skłony,spięcia),mój brzusio trochę odstaje.Czy znacie jakieś ćwiczenia na odpowiednie mięśnie.Chodzenie z wciągniętym brzuchem jest na dłuższą metę męczące.
M.N.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

Cześć.Po wylaniu litrów potu doprowadziłem się do jako-takiego wyglądu.Pozostał brzuch-mięśnie nieco sie zarysowały,spaliłem nieco sadełka,ale choćbym nie wiem jak ćwiczył(skłony,spięcia),mój brzusio trochę odstaje.Czy znacie jakieś ćwiczenia na odpowiednie mięśnie.Chodzenie z wciągniętym brzuchem jest na dłuższą metę męczące.
M.N.


Dieta NŻT (Nie Żreć Tyyle) zmodyfikowana o nastepujace zalozenia : po godz 18:00 nie przyjmujesz absolutnie niczego oprocz wody, w przypadkach awaryjnych ew. przyslowiowy lisc salaty. Generelnie nie zrec po 18:00 ;) Znam goscia ktory zastosowal - efekty zdumiewajace :) No i oprocz tego duzo biegac/rower/plywanie . Powodzenia ;)
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
Wydaje mi się,że tu nie chodzi o dietę.W sumie dbam o siebie.Z jedzeniem nie przesadzam,rowerek-naturalnie.Chodzi mi o jakieś ćwiczenia na mięśnie,które utrzymują brzucho w należytej pozycji
M.N.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

Wydaje mi się,że tu nie chodzi o dietę.W sumie dbam o siebie.Z jedzeniem nie przesadzam,rowerek-naturalnie.Chodzi mi o jakieś ćwiczenia na mięśnie,które utrzymują brzucho w należytej pozycji
M.N.


Co Ci po miesniu brzucha, skoro trzewia masz juz otluszczone i zoladek rozepchany ? Nalezy teraz dokonczyc dziela, kazac organizmowi wypalic,zuzyc tluszcz zalegajacy wnetrze jamy brzusznej. Same cwiczenia na brzuch niewiele pomoga - Podalem sposob ktory _naprawde_ dziala. Oczywiscie masz pelne prawo nie skorzystac z mojej rady... ;) :)
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
Dzięki misman,spróbuję.Choć mało czasu do wyjazdu,ale może zadziała.Ale poza tym poczekam na jakieś info o odpowiednich ćwiczeniach.
M.N.
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
Po pierwsze dieta, rzecz najważniejsza. Dieta to nie znaczy nic nie jesc tylko jesc w odpowiedniej ilości potrzebnych dla otganizmu kalorii. Proponuję zastosowanie diety redukującej tkankę tłuszczową. Poszukaj w internecie a na pewno cos na ten temat znajdziesz.
Po drugie ćwiczenia aerobowe. Rowerek, bieganie stała prędkość.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
Ta dieta z niejedzeniem to bajer jak sie niećwiczy, ja mialem ostatnio przestuj jakies 2 miesiące i mi bębenek też wyskoczył (maturka, potem wyjazdy z kolegami itd. ) i teraz włąśnie sie zastanawiam czy więcej biegać czy basenik lepszy ( mi sie zdaje, że basenik więcej chyba daje ).
Jakieś info. na ten temat ktoś posiada ?
A dodam diete mniejwięcej trzymam cały czas.
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

teraz włąśnie sie zastanawiam czy więcej biegać czy basenik lepszy ( mi sie zdaje, że basenik więcej chyba daje ).

Wg mnie:
-Jesli wytrzymasz 45-60min na basenie przy w miare rozsadnym tempie bez zatrzymywania to polecam basen bo jest zdrowszy i pracuja ci wszytkie miesnie

Chodzi o to zeby wysilek byl dlugotrwaly - wtedy spalasz tkanke tluszczowa.

IMHO najefektywniejszy sposob to kilkugodzinny wypad na rower ze stalym uzypelnianiem plynow i jeszcze fajnie jak żar leje sie z nieba :peace:
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
No wlasnie gdzieś jóż czytałem, że basen jeszcze uwypukla muskulaturę.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
A rower, jak często, jak długo etc? Tzn.: ja wiem, im więcej, tym lepiej. no ale nie zawsze jest czas.

No, i jeśli nie basen, to czy rower wystarczy? Czy jestem dodatkowo skazany na bieganie :cry: ?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

A rower, jak często, jak długo etc? Tzn.: ja wiem, im więcej, tym lepiej. no ale nie zawsze jest czas.

Żeby spalać tłuszcz, jest potrzebny wysiłek aerobowy. A jak długo? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

aerobowy


Zdefiniuj pojęcie "aerobowy"... proszę...
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio

Zdefiniuj pojęcie "aerobowy"... proszę...

A przeczytaj sobie artykuł, który podałem, co?
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odstający brzusio
Już dobrze, dobrze :? ... tylko nie krzycz...


:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024