Skocz do zawartości


Zdjęcie

alkohol a rozciaganie :))))))))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

alkohol a rozciaganie :))))))))
jezeli jeszcze tego nie probowaliscie ;) to zalujcie. taaaaaaaaakie szpagaty. wszystko jest wprost proporcjonalne do ilosci spozytej. napiszcie, jezeli macie jakies doswiadczenia w rozciaganiu sie pod wplywem.., z mojej strony moge tylko napisac ze mozna spoko zejsc do szpagatu, nawet gdy jest sie nierozciagnietym drewnem :) ))
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))

jezeli jeszcze tego nie probowaliscie ;) to zalujcie. taaaaaaaaakie szpagaty. wszystko jest wprost proporcjonalne do ilosci spozytej. napiszcie, jezeli macie jakies doswiadczenia w rozciaganiu sie pod wplywem.., z mojej strony moge tylko napisac ze mozna spoko zejsc do szpagatu, nawet gdy jest sie nierozciagnietym drewnem :) ))


O tak. Moge sie z tym zgodzic. Zwlaszcza na sliskiej podlodze :roll: Ale niekoniecznie bedzie potem mozliwy powrot do pionu o wlasnych silach... :twisted:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
To pewnie jest związane z tym, że mózg przestaje kontrolować mięśnie i stąd większa "elastyczność". Gorzej, jeśli mózg zapragnie nagle przywrócić zapamiętaną długość mięśni i będzie "trach!". Zresztą można to zobaczyć u nieprzytomnych osób, które "przelewają" się w rękach.
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
Widziałem efekty takich zabaw. A mianowicie, jegomość na wpół przytomny z opilstwa zaczął się wyginać w takt dobiegającej muzyki. Początki były skromnne (mostek i inne proste ćwiczenia), ale dzięki dopingowi zgromadzonej płci pięknej przeszedł do szpagatu. O dziwo, wstał sam, ale po grymasie twarzy było widać że coś go bardzo boli. Oczywiście był twardy i nie dał po sobie niczego poznać choć na kolejny szpagat nie można w żaden sposób namówić.
Następnego dnia człowiek ten chodził w bardzo szerokimk rozkroku, a na wewnętrznych częściach ud miał wielkie i piękne krawiaki. Do pełni formy wrócił po 5 dniach. Cóż, głupich nie sieją, ale w tym przypadku to wszystko przez te baby. :)
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))

po 5 dniach

:) :) szybko
  • 0

budo_nana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
no taaa... sa takie teorie, ze alkohol rozluznia... ale moga byc problemy z koordynacja :wink:
  • 0

budo_ab1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
Najlepiej ćwiczenia zostawić odłożyć na bok aż się wytrzeźwieje.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
Rozciąganie po alkoholu to skrajna głupota. I tyle.
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
masz racje. nie zakladalem tego postu po to by kogos do tego zachecac, tylko w ramach ciekawostki. sam tez nie rozciagam sie pod wplywem alkoholu. bylaby to smierc dla moich sciegien, ktore i tak sa juz w oplakanym stanie. pozdrawiam
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
Howgh.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: alkohol a rozciaganie :))))))))
Mój kolega na 18 swojej chciał zrobić szpagat, bo jak mi wyszło to jemu też wyjdzie hehehe i dotej pory niemoże się pozbierać. powiem że ja mam teraz 20 lat a jesteśmy z jednej klasy, pozatym jak popije to mi fajnie obrotówy wychodzą, ale koordynacja to jednak jest słaba strona alkocholu. Jak kiedyś sie wyglupialiśmy to koledze nos złamałem przez przypadek bo myślałem, że jest troche dalej niż był dotego mnie noga pociągnęła za sobą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024