Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki wisiorek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?
Jezeli chodzi o Personal Message to nie mam uprawnien :? , dziwne to ale prawdziwe, moze jestem za krotko na forum, a tak naprawde to nie wiem czym to jest podyktowane i gdzie w tym logika.
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?

a jak ma sie to do wiekszych pazurow bez otworow np MT Hawk? Jakie jest prawdopodobienstwo ze taki noz zaczepi sie o cos i wypadnie nam z dloni?


Hawka podalem jako przyklad duzego noza z krzywizna ktory by sobie w takiej sytuacji poradzil, tak jak Civilian Spyderco...To bestia przeciez jest! Mysle ze kazdy normalny, nawet przecietny tactical folder ma tak skonstruowana rekojesc ze nie ma mowy o wypadnieciu...

Wracajac do uzycia La'Griffa w warunkach zimowych na kilku warstwach ubran; czy warto go w takiej sytuacji wogole wyciagac?
I jak by sobie w takiej samej sytuacji poradzil wspomniany wyzej Hawk?


No to sie nadaje tylko na lato! Zima tego nikt nie nosi bo pozytek wlasciwie zaden. Juz spod dluzszej bluzy (noszac na szyi) nie tak latwo wyciagnac, co dopiero spod kurtki. A jak juz nosic cos przy pasku to moze cos wiekszego zalozyc no nie? Ja zima nosze tylko i wylacznie foldery, moja praktyka pokazala ze sa najwygodniejsze i najszybsze u uzyciu (nie, nikogo nie zabilem :wink: ). Staly noz na pasku spod duzej zimowej kurtki wyciagac? Nie bardzo to widze...hm
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?

Cougar , sorry ale nie kumam :

po lewej stronie (po prawej lub z tyłu mam co innego)


to gdzie ty go nosisz?????
Czyzbys chcial powiedziec ( no przyznaj sie)ze masz jedna reka dluzsza i wydobywanie noza z poziomej pochwy zawiesznej na plecach nie sprawia tobie zadnej roznicy , niezaleznie od reki???????????

Ty to masz dobrze..............(mutant :wink: )

seiken..mój dobry duchu..zamiesciłbym zdjęcie z moim patentem (osobistym) na noszenie mini pitt bulla więc prosze żebyś dał mi na meila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sygnał jesli zechciałbys je zamiescic na tym forum.wtedy sie wszystko wyjasni, że NIE JESTEM ŻADNYM MUTANTEM!!! :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?
Daj mi na maila.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?
lvbanan poszły do seikena.thanks.
moze jakośc nie najlepsza bo z lustra ale udowodnią, że nie jestem mutantem i necka można nosic dostępnego dla obu rak i to na pasie ;) ))
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

...ale drugiej reki nie pokazales , pewnie masz dluzsza
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?
PS.
Cougar , ale przytyles ( o trzy dziurki w pasie) , niedlugo bedziesz musial wymienic sorty mundurowe na wiekszy rozmiar :wink:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wisiorek?

PS.
Cougar , ale przytyles ( o trzy dziurki w pasie) , niedlugo bedziesz musial wymienic sorty mundurowe na wiekszy rozmiar :wink:

hłe,hłe...pasek mam jak kowboj>lużno..na drugi raz zapnę go ciasniej to pomyslisz , że schudłem...
oczywiście normalnie to na wierzchu jest koszulka i noża nie widać a dostepnośc jego jest b dobra nawet jak ktos sie do mnie "przytuli"...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024