Skocz do zawartości


Zdjęcie

;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_coeur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płońsk/Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
Po pieciu latach na morfinie mialby mozg jak gabka. No tak, ma, czyli to sie zgadza :lol:
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
może bierze morfine jak idzie na "dicho" żeby mniej bólu czuć :) aa zreesztą .. "cham będzie chamem na wieki wieków AMEN" :wink:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
A najbardziej przerażające jest to, że tacy ludzie na prawde istnieją.

Fura, skóra i komóra, dwie dupy w aucie i jest mastah!!

U mnie na rynkowych dyskotekach jest od zajbania tego typu człowieczków. Przerost treści na formą i myśli że kiler. A jeszecz oglądał wejście smoka i już jest nie do ruszenia.

No i ulubiono stwierdzenia Wrocławskiego warcholstwa jest taki: "Wypi***alaj!! Ja jestem człowiek z miasta !! Jeden telefon i...."
Laski piszczą z zachwytu!!

A tak poza tym to co jest z tymi panienkami?? Zachodze w głowe i zrozumieć nie mogę!! kasa im rozumy zasłania?? Nie widzą, że z burakiem po mieście łażą i tylko obciach sobie robią?? Często to naprawde fajne dziewczyny i to jest zastanawiające!!
No rozumiem, że gościu jest facet z miasta, tylko z którego?? Z Kromprachcic Dolnych?? :evil:

Pozdrawaim.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
Sciągnij MP3 - nagłego ataku spawacza (uwaga - niecenzuralne teksty!!): pt Blachary oraz niektóre kawałki Karamby, w temacie :)

"po ulicach chodzą młode blachary
w kieszeniach złote marki i dolary
mają je głównie za robienie loda
dla takiej nawet wyciągać szkoda
masz fajny samochód to już jest twoja
prawie każda małolata a już ma bachora
nie mają honoru p...... szmaty
im do j..... wystarczy kawałek chaty
tylne siedzenie albo klatka schodowa"
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
Staram się być na to obojętny, ale taka postawa "laleczek" doprowadza mnie do furii. Kiedyś w dyskotece taki "gościu z miasta" chciał lalce zaszpanować i jak przechodziłem podstawił mi nogę. wywaliłem się i straciłem trzy piwa ( o resztkach cierpliwości nie wspomne).
Laleczka w śmiech, że to niezły numer był.
Gościu z pięcioma kolesiami patrzą na mnie i jeden pyta: Nic Ci nie jest, to wypier****.

Zawrzało. Załatwiliśmy to z kolesiami jak tamci wychodzili. Stosunek był 4 na 6 więc dalej pewni byli.

A laleczka do gościa mówi zapier***ol go i jedziemy do ciebie. :evil:




Nigdzie nie pojechali. :evil:
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)

A tak poza tym to co jest z tymi panienkami?? Zachodze w głowe i zrozumieć nie mogę!! kasa im rozumy zasłania?? Nie widzą, że z burakiem po mieście łażą i tylko obciach sobie robią?? Często to naprawde fajne dziewczyny i to jest zastanawiające!!

Zekiet - zauważ ze gatunek owego Dominixa czy jak on tam występuje zarówno w żeńskiej jak i męskiej odmianie- jeśli laska leci na buraka i nie opamięta sie :wink: :wink: stanowi ten sam co on gatunek - i nawet jeśli z zewnątrz wyglada jak "normalna" dziewczyna - po tym własnie poznaje sie przynależność gatunkową :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_g7tommyb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)

jeden tekst:
"My z kumplami np chodzimy na dyskoteki tylko na zdymy to nasza rozrywka jesteśmy młodzi bogaci niektóre dziewczyny twierdzą ,że przystojni (wszystkie:))).To jakby nasze hobby lubimy wzbudzać strach i ośmieszać facetów w obecnosci ich dziewczyn nawet nie wiecie jak ciekawe są zachowania takich ludzi był przypadek że facet się popłakał zostawił laske i uciekł naszczescie go dorwalismy!!!


Hahahahahahahahahahahaahhaha!
People like that should not be allowed to procreate :)
Co za mlotek :)
Moim zdaniem takim gosciom w spodniach troche brakuje i musza to czyms uzupelniac 8)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)

Zekiet - zauważ ze gatunek owego Dominixa czy jak on tam występuje zarówno w żeńskiej jak i męskiej odmianie- jeśli laska leci na buraka i nie opamięta sie :wink: :wink: stanowi ten sam co on gatunek - i nawet jeśli z zewnątrz wyglada jak "normalna" dziewczyna - po tym własnie poznaje sie przynależność gatunkową :wink: :wink: :wink:


poklon poklon poklon
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: ;)
Przeciez to jakis niedowartosciwoany, zakompleksiony kretyn robi sobie zarty... nie wiem o co tyle halasu.

Na glupote nie ma leku i nie ma sie co takimi przejmowac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024