Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

winstrol
siemka.chciałem się dowiedzieć troche na temat Winstrolu.chodzi mi o dawkowanie,czy to jest na mase czy bardziej na siłe i ewentualne skutki uboczne.i żeby nie było to ja tego nie biore tylko mój bejdak i prosił żebym sie dowiedział coś o tym :!:
pozdrwiam
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

siemka.chciałem się dowiedzieć troche na temat Winstrolu.chodzi mi o dawkowanie,czy to jest na mase czy bardziej na siłe i ewentualne skutki uboczne.i żeby nie było to ja tego nie biore tylko mój bejdak i prosił żebym sie dowiedział coś o tym :!:
pozdrwiam


pomyliłeś tematy
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Temat przeniosłem tam gdzie jego miejsce.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
fakt :!: sory za tą gafę.no a co powiecie na temat wyżej wymieniony?co na temat tego Winstrola?
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
tabletki czy inekcja?????
a tak wogole to www.google tam jest wszystko na ten temat
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
heh google ale forum chyba po to jest żeby pytać nie??
  • 0

wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
tabletki
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
jaka firma??? ile mg w tab???
a co ci da forum jezeli odpowiedz bedzie taka sama jak w google????
ale skoro jestes taki uparty to prosze oto informacja o winstrolu skopiowana z google

Winstrol jest stosowaną na całym świecie nazwą handlową dla sterydu anabolicznego, stanazololu. Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, o znacznie mniejszej aktywności niż ten androgen. Genearalnie klasyfikowany jest jako steryd anaboliczny, wykazujący nieco większe właściwości anaboliczne, niż androgenne. O ile DHT przyczynia się praktycznie wyłącznie do występowania skutków ubocznych, stanazolol zapewnia przyrosty wysokiej jakości masy mięśniowej i siły. Właściwości anaboliczne w porównaniu z innymi, mocniejszymi związkami są stosunkowo niewielkie, co nie znaczy że ich w ogóle nie ma. Niekiedy nawet porównuje się go do Dianabolu, jednak Winstrol nie powoduje tak znacznej retencji wody. Stanazolol zawiera tę samą c17 metylację co Dianabol, dlatego możliwe jest jego doustne podawanie. Mimo to, większość zawodników stosuje jednak wersje iniekcyjne.

W związku z tym, że stanazolol nie konwertuje do estrogenów, stosowanie antyestrogenu nie jest wymagane. Nawet dla osób podatnych na typowe dla nich skutki uboczne, nie ma obawy o wystąpienie ginekomastii. Powodem "zalanego" wyglądu, tak często występującego u osób stosujących Dianabol lub Testosteron, są właśnie estrogeny. Winstrol natomiast tego efektu nie powoduje, zapewniając dobrej jakości przyrosty. Jest najczęściej chyba stosowanym sterydem w okresach pracy nad definicją, kiedy retencja wody lub tkanki tłuszczowej nie jest mile widziana. Ponadto stanazolol, wraz z nandrolonem, jest najpopularniejszym środkiem dopingującym stosowanym w bardzo wielu dyscyplinach sportowych, takich jak lekkoatletyka, pływanie, podnoszenie ciężarów etc.

Standardowe dawkowanie u mężczyzn wynosi 35 - 75mg dla tabletek i 25 - 50mg dla wersji iniekcyjnej. W zależności od oczekiwanych rezultatów Winstrol łączy się z silnymi androgenami, takimi jak Testosteron, Dianabol, Anadrol. Stosowany w takim połączeniu stanazolol równoważy cykl, zapewniając dobry efekt anaboliczny, bez zbędnego zwiększania poziomu estrogenów. Stack taki powoduje przyzwoite przyrosty masy mięśniowej i siły, przy jednoczesnym ograniczeniu poziomu otłuszczenia i retencji wody. Pracując nad definicją w okresie przedstartowym łączy się Winstrol z niearomatyzującymi androgenami, takimi jak Trenbolon lub Halotestin. Skutkuje to w uzyskaniu wspaniałego, "pociętego" wyglądu, oczekiwanego do startu. Osoby bardziej wrażliwe powinny raczej dodać łagodniejszy środek, taki jak Deca-Durabolin, Equipoise lub Primobolan. Skutki uboczne takiego połączenia będą znacznie mniej odczuwalne niż terapii silnie androgennych.

Kobiety stosują z reguły 5 - 10mg stanazololu dziennie. Środek ten jest przez nie przeważnie dobrze tolerowany.

Stanazolol zawiera grupę c17-alfa alkilową, niezależnie od formy. Tabletki jednak są bardziej szkodliwe dla wątroby niż wersja iniekcyjna, która omija pierwsze przejście przez wątrobę. W czasie długich, wysoko dawkowanych kuracji regularnie należy dokonywać testów wątrobowych. Mimo że ryzyko jest znacznie mniejsze, także wersja iniekcyjna może powodować uszkodzenia wątroby. Nie przedostaje się do krwi przez wątrobę, jest jednam rozkładana, powodując mniejszy, lecz dłuższy nacisk na wątrobę. Nacisk może być znacznie zwiększony przez dodatkowe środki doustne, zawierające grupę 17-alfa alkilową. Dlatego cykle łączące stanazolol z środkami doustnymi powinny być przeprowadzane ostrożnie, nie trwać dłużej niż 6 - 8 tygodni. Ponadto należy przyjmować leki osłonowe na wątrobę. Obie wersje stanazololu bardzo mocno zaburzają stosunek HDL/LDL, co może skutkować ryzykiem powstawania chorób serca i układu krążenia. Ze względu na sposób administracji, doustny stanazolol ma z reguły mocniejsze działanie zaburzające poziom cholesterolu.

Doustne przyjmowanie Winstrolu może ponadto wpływać na poziom SHBG (Sex hormone - binding globulin). Jest to co prawda właściwość charakterystyczna dla większości sterydów anaboliczno - androgennych, jednak stanazolol w tej kwestii wykazuje interesujące działanie. Jak wiadomo, proteiny te przyczyniają się do zmniejszania poziomu aktywności wolnych hormonów. Stanazolol więc może nasilać działanie anaboliczne stosowanych wraz z nim sterydów, poprzez właśnie wiązanie się z SHBG. W tym samym celu można również stosować Proviron, wykazujący podobne właściwości. Przykładowo, dodanie Winstrolu do cyklu z użyciem testosteronu niewątpliwie przyczyni się do zwiększania, a tym samym aktywności, wolnego testosteronu w organizmie.
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
no wiesz,google mi nie da opinii na temat tego preparatu.ale dzięki laska za odpowiedź
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
jakiego preparatu???? jakie masz winko podaj jego nazwe firme stezenie? jak narazie nic nie wiem o tym twoim winku
a tak na marginesie samo winko na cykl to beznadziejny pomysl i malo efektowny
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

wind19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
powiem szczerze że nie znam stężęnia,nazwy itp.chcialem się tylko dowiedzieć o działaniu no ale masz rację,skoro nie znam nazwy to nie ogę zbyt wiele wymagać :!: no a ogólnie co do cyklu jeszcze wsadzić żeby działanie było lepsze??
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Do Winstrolu możesz dodać :

Testosteron prop
Testosteron E
Testosteron Cypionate
Miksy np Sustanon / Bi-Test / Tri-Test / Omnadren
Metanabol
Oxymetholone
Boldenone
Nandrolone
Nandrolone PP
Trenbolone Ace
Trenbolone E
Oxandrolone
Halotestin
Turanabol
Primabolan
Efedryne
Clenbuterol
PH

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
mac w polaczeniu z niektorymi z tych srodkow co podales to by taki mix go zabil
po pierwsze on ma tab winka wiec metka odpada tak jak inne tab :) a ty mu jeszcze z antkiem wyjechales :D :D :D :D
takie mixy mozna robic ale szkoda watroby :D
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Ach, sorki nie doczytałem ze są to tabsy :) Ale myśl miałem dobrą z czym można mieszac wino i wiadomo chyba że tabletka + tabletka (saa) to duże obciązenie dla wątroby.
Dzięki Laska za sprostowanie.
Pzdr

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Winstrol jeste w tabletkach i w strzałach.
Stosuje się go zazwyczaj przy robieniu rzeźby lub jak chce się osiągnąć czystą beztłuszczową mase
oczywiście jak stosuje sie przy tym odpowiednią wysokobiałkową dietę.
Dla nowicjuszy w siłowni poleca się pierwsza kuracje w tabletkach.

To taka krótka informacja.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o stosowaniu tego środka oraz jakie są po nim
skutki uboczne to poszukaj w internecie w którym maasz pełno informacji na ten temat.

p.s.
jezeli twój brat jeszcze niczego nie brał to niech lepiej dokształci się w necie na ten teman niż
ma brać coś w ciemno bo zrobi sobie tylko krzywde !!!

Aby otrzymać jakikolwiek wynik nie wystarczy tylko dobry koks do tego trzeba stosować diete i odpowiedni cięzki trening.

NIE POPIERAM BRANIA DOPALACZY, ALE WOLE MŁODYŚ UŚWIADAMIAĆ NA CO SIĘ DECYDUJĄ I JAK JUŻ MAJĄ COŚ WZIĄŚĆ
TO Z GŁOWĄ I JUŻ COŚ DOBREGO A NIE JAKIEŚ ŚWIŃSTWO (MIETKA) PO KTÓRYM NAPUCHNĄ TYLKO WODĄ I ŻADNE TO DOPAKOWANIE.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Metanabol jest jednym z najlepszych doustnych sterydów anabolicznych w cyklu na mase i jest stostowanych przez amatorów jak i zawodowców.
Jezeli według Ciebie Twoj cytat "... ŚWIŃSTWO (MIETKA) PO KTÓRYM NAPUCHNĄ TYLKO WODĄ I ŻADNE TO DOPAKOWANIE." to musisz równiez posiadać "olbrzymią" wiedzę ale tylko INTERNETOWĄ :thumbup:

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
I tu się mylisz posiadam dużą wiedzę na temat SAA.
Lepiej zainwestować w winko i na nim leciec zdobywajac powoli dobry czysty mięsień niż
łyknąć miecia i w miesiac napuchnąć jak głupi i po kurejszyt połowe zgubić.

Na tym forum nie chce z nikim się drażnić że to i wowo jest lepsze.
Chce tylko mówić i uświadamiać małolatom żeby jak juz mają coś wziąśc to najlepiej coś dobrego
oczywiście dodając do tego diete suple i aeroby.

p.s.
sorki MaC406 ale ja osobiscie niektore używy uznaje za śmieciaki i to już się nie zmieni.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
A co ty chcesz osiągnąc na samym winstrolu :D
Widziałeś kiedyś cykl sterydyowy na mase który nie powoduje retencji wody :D
A co z armidexem :P I zejsciem na prop/stan lub nawet epi :D
Nie pisze tu o cyklach dla poczatkujacych w postaci 10 omek.
Nie znam nikogo kto uzywa winstrolu w singlu na mase. Stostowanie ciagle winka moze strasznie uszkodzic nasze stawy.

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
samo winko w cyklu ??? napewno nie oczekuj wiele
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Wiem, wiem że każdy proponuje do winka, propka i winka solo raczej się nie stosuje, ale kiedy chce się zdobuć
siłę oraz czystą masę to można zastosować raz taki cykl.
Stawy i włókna wiadomo że wysusza, ale jeżeli wykonamy jeden taki cykl 1-6 tyg. do max 30mg
to nie powinniśmy tak bardzo odczuć stawów oraz nie trzeba by zastosoawać odbloku.

Oczywiście jestem świadm że aby zdobuć czysta mase możemy zastosować inne cykle na winku, ale mi
chodzi typowo o początkujących i wolę aby łykneli winko niż miete no chyba że chcą naprawde nabrać 8-10kg masy
i to takiej nie do końca czystej.

Sorki chłopaki, ale ja jestem za Sylwetka sportową zdrowo wyglądająca i dlatego nigdy nie
będe polecać środków które mocno masują i facet wyglada jak nalany klocek, za miast mieć ładną
wyrzeźbiona sylwete.

p.s.
jestem za stosowaniem tylko i wyłącznie cykli na czystą mase z udziałem winka

trend jest taki że kazyd zawsze poleca stare przestarzałe rozwiązania mietek + oma lub tesc
ja tez jestem starej daty, ale teraz jest tyle alternatw że lepiej wybrac te lepsze środki niz
tanie i bardzo toksyczne (wim, wiem winio tez jest toksyczne).

Mam znajomego seniora kukturyste i to ona wprowadził mnie w te klimaty i to on nakierował mnie
abym skupił sie na tych lepszych środkach oraz na budowaniu powoli, ale czystej masy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024