Skocz do zawartości


Zdjęcie

Golota vs Bryd 2 pod znakiem zapytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Golota vs Bryd 2 pod znakiem zapytania

GOŁOTA-BYRD 2 POD ZNAKIEM ZAPYTANIA
Nie ma możliwości, by Byrd walczył z Gołotą - twierdzi jeden z szefów federacji IBF. Wczoraj napisaliśmy, że Andrzej Gołota podpisał kontrakt z promotorem Donem Kingiem na kolejną walkę z Chrisem Byrdem o pas mistrza świata wagi ciężkiej wersji IBF. Pojedynek miałby się odbyć 10 lipca w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Jednak organizacja IBF upiera się, że najbliższym przeciwnikiem Byrda musi być Jameel McCline, nr 1 na jej liście pretendentów. Czy jest jakaś możliwość ominięcia tej walki? - pytamy Daryla J. Peoplesa, szefa komisji rankingowej IBF.
- Nie ma takiej możliwości. Byrd musi stoczyć obowiązkową walkę w obronie tytułu z najwyżej rozstawionym pięściarzem w naszym rankingu. Jest nim Jameel McCline. To na dziś jedyna oficjalna wersja - odparł Peoples.
Don King promotor bokserski. Jak sobie poradzę z IBF i żądaniem Kushnera [promotor McCline'a - red.]? Mam na to sposób. To Gołota powinien być numerem jeden. Gołota podpisał kontrakt, Byrd podpisze i będziemy mieć najlepszą walkę na świecie. Komentator HBO Larry Marchant powiedział, że pojedynek Kliczki z Sandersem był widowiskowy. A ja mówię - nie oglądałeś walki Gołoty z Byrdem! Druga taka walka musi się odbyć. Po pierwsze dlatego, że tamta zakończyła się remisem. Po drugie, będzie hitem, wydarzeniem, bo obaj już wiedzą, jakie są ich słabe punkty i będą to wykorzystywać, a ludzie będą chcieli to oglądać. Na razie mówię ludowi polskiemu - nie martwcie się. Jest tu, pod słońcem Florydy, obok mnie, najlepszy pięściarz wagi ciężkiej. Andreeeew Gollotaaaa!
Źródło : Gazeta Wyborcza


Zrodlo: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota vs Bryd 2 pod znakiem zapytania
jestem zdania,ż epowinni się spotkac ponownie..choćby dlatego z eja w ten remis za bardzo nie wierzę!!ba!!postawilym moją rybke i psa ze kolejny pojedynek zakończy się zwyciestwem naszego rodaka...
chyba wszyscy koledzy mnie poprą prawda?!
  • 0

budo_diaz87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota vs Bryd 2 pod znakiem zapytania
Prawda :-)
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota vs Bryd 2 pod znakiem zapytania

...postawilym moją rybke i psa ze kolejny pojedynek zakończy się zwyciestwem naszego rodaka...chyba wszyscy koledzy mnie poprą prawda?!

No nie postawiłbym aż rybki i psa. Jak Gołota nie poprawi szybkości (w co nie wierzę) i kondycji (już prędzej), to raczej moje życzenia co do jego zwycięstwa opieram na czysto patriotycznym zrywie, a nie na logice.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024