Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

Wiem, wiem że każdy proponuje do winka, propka i winka solo raczej się nie stosuje, ale kiedy chce się zdobuć
siłę oraz czystą masę to można zastosować raz taki cykl.
Stawy i włókna wiadomo że wysusza, ale jeżeli wykonamy jeden taki cykl 1-6 tyg. do max 30mg
to nie powinniśmy tak bardzo odczuć stawów oraz nie trzeba by zastosoawać odbloku.

Oczywiście jestem świadm że aby zdobuć czysta mase możemy zastosować inne cykle na winku, ale mi
chodzi typowo o początkujących i wolę aby łykneli winko niż miete no chyba że chcą naprawde nabrać 8-10kg masy
i to takiej nie do końca czystej.

Sorki chłopaki, ale ja jestem za Sylwetka sportową zdrowo wyglądająca i dlatego nigdy nie
będe polecać środków które mocno masują i facet wyglada jak nalany klocek, za miast mieć ładną
wyrzeźbiona sylwete.

p.s.
jestem za stosowaniem tylko i wyłącznie cykli na czystą mase z udziałem winka

trend jest taki że kazyd zawsze poleca stare przestarzałe rozwiązania mietek + oma lub tesc
ja tez jestem starej daty, ale teraz jest tyle alternatw że lepiej wybrac te lepsze środki niz
tanie i bardzo toksyczne (wim, wiem winio tez jest toksyczne).

Mam znajomego seniora kukturyste i to ona wprowadził mnie w te klimaty i to on nakierował mnie
abym skupił sie na tych lepszych środkach oraz na budowaniu powoli, ale czystej masy.



metanabol jest dużo mniej szkodliwy niż wino w tab po drugie wino w tab jest gorsze od iniekcji po trzecie spotkałem się z cyklem na winie w singlu chyba włoskim i to była strata kasy i zdrowia więc nie polecam samego wina stosować! i kto mówi że winstrol daję małą masę ? w połączeniu z innymi sterydami daję dużą masy.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

Wiem, wiem że każdy proponuje do winka, propka i winka solo raczej się nie stosuje, ale kiedy chce się zdobuć
siłę oraz czystą masę to można zastosować raz taki cykl.
Stawy i włókna wiadomo że wysusza, ale jeżeli wykonamy jeden taki cykl 1-6 tyg. do max 30mg
to nie powinniśmy tak bardzo odczuć stawów oraz nie trzeba by zastosoawać odbloku.

Oczywiście jestem świadm że aby zdobuć czysta mase możemy zastosować inne cykle na winku, ale mi
chodzi typowo o początkujących i wolę aby łykneli winko niż miete no chyba że chcą naprawde nabrać 8-10kg masy
i to takiej nie do końca czystej.

Sorki chłopaki, ale ja jestem za Sylwetka sportową zdrowo wyglądająca i dlatego nigdy nie
będe polecać środków które mocno masują i facet wyglada jak nalany klocek, za miast mieć ładną
wyrzeźbiona sylwete.

p.s.
jestem za stosowaniem tylko i wyłącznie cykli na czystą mase z udziałem winka

trend jest taki że kazyd zawsze poleca stare przestarzałe rozwiązania mietek + oma lub tesc
ja tez jestem starej daty, ale teraz jest tyle alternatw że lepiej wybrac te lepsze środki niz
tanie i bardzo toksyczne (wim, wiem winio tez jest toksyczne).

Mam znajomego seniora kukturyste i to ona wprowadził mnie w te klimaty i to on nakierował mnie
abym skupił sie na tych lepszych środkach oraz na budowaniu powoli, ale czystej masy.



metanabol jest dużo mniej szkodliwy niż wino w tab po drugie wino w tab jest gorsze od iniekcji po trzecie spotkałem się z cyklem na winie w singlu chyba włoskim i to była strata kasy i zdrowia więc nie polecam samego wina stosować! i kto mówi że winstrol daję małą masę ? w połączeniu z innymi sterydami daję dużą masy.
  • 0

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
1.
Pierwsze słysze żeby Mietek był mniej szkodliwy od Winka
Nie będę tu sie rozpisywać na ten temat ale nie masz w tej kwestii racji!

2.
Wino w tab jak i w strzałach są tak samo szkodliwe dla wątroby, nerek i serca no
i nie ma nigdzie udowodnione że iniekcja jest lepszym rozwiązaniem oraz daje lepsze efekty
bo to tylko Stary Mit z Siłowni.
To wszystko zależy od dawkowania, dochodząc do 30mg w tab możesz uzysakć
podobne wyniki co bys stosował wino w strzałach.

3.
Nie twierdze że po Winie jest mała masa, bo to wszystko zależy z czym ją się powiąże.
Napisałem tylko że po winie jest mniejszy przyrost masy, ale za to jest ona bardziej czyta
niż na mietku.

4.
Znam ludzi którzy stosowali wino solo i którzy nie uważaja że to strata kasy.
Oczywiście dużo dłużej pracowali nad wyrobieniem swojej masy ciała, ale za to mają super
wyrzeźbione i wyżyłowane sylwety że nie jeden paker wychowany na mietku i omce im zazdrości.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Znam ludzi którzy na cyklu uzywaja 2000mg Omnadrenu, 60mg Metanabolu, 400mg Trenu pozniej armidex, proviron, clenbuterol lub L3 i na 100% powiesz ale maja super sucha mase.

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

Znam ludzi którzy stosowali wino solo i którzy nie uważaja że to strata kasy.
Oczywiście dużo dłużej pracowali nad wyrobieniem swojej masy ciała, ale za to mają super
wyrzeźbione i wyżyłowane sylwety że nie jeden paker wychowany na mietku i omce im zazdrości.

no dobra ale powiedz po co???? jezeli cos im to winko dalo to czemu do cyklu nie dolozyli np.tescia zeby wygladac jeszcze lepiej??????????
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Eryczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sztuki Walk oraz Fitness

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Stosują wino solo jako, alternatywe co do miecia, bo nie wszystkim chodzi aby uzyskać duże
przyrosty masy.
Ja też mam za sobą cykl z teściem i niegdy nie narzekałem, ale chciałem powiedzieć na tym forum
że i są tacy ludzie którzy i tak używają wiono i mają po nim efekty.

Poza tym lubie wino i stosuje go w każdym cyklu na zmiane z teściem, boldkiem lub trenem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024