Skocz do zawartości


Zdjęcie

aminokwasy i witaminy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: aminokwasy i witaminy

Tak piszą na opakowaniu, by sprzedać za grubą kase,ja takiego działania nie zauważyłem,zresztą jakby tak było to sportowcy by to spożywali.


Ja wam powiem tak jak jadłem pompery to po miesiącu wzrosła mi siła i się utrzymywała nawet jak nie wziołem pompera w jakiś dzień ale ok 2 do 4 tyg po odstawieniu spadała :)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: aminokwasy i witaminy

Wątpie by arginina i cytulina wpływała na siłe,to raczej składniki odpowiedzialne za pompe,ale jak uważainaczej,to niech to je.

No ale czy pompa wpływa na wzrost siły?Wątpie,jedynie poprawia jakość treningu,ale po co pomper komuś kto chce poprawić siłe i wydolność?Na to są Beta Alanina,kreatyna,aminy(białko),l-karnityna.

Litwin Ty ponoć Jesteś specem od supli a takie głupoty piszesz :D Omawiałem gdzieś w jakimś poście w skrócie działanie pomperów... poszukaj i przeczytaj to zrozumiesz :D I nie pisz mi takich głupot na forum :D Co dają pompery :D Większą pompę :D Co to jest pompa :) Jest to tlenek azotu zwiększający przepływ krwi wraz z tlenem, dostarczając mięśniom składniki ożywcze :D Co to daje :D Więcej krwi, tlenu przyczyniają się że mięśnie mogę pracować dłużej i z większą siłą :D Więcej tlenu i składników odżywczych przyczynią się do wzrostu masy a jak idzie masa to razem z nią idzie siła :D Temat zamykam bo dość już mam tłumaczenia jak to działa Komuś Kto pewien mnie o tym pouczać :D A jeśli te pompery nic nie dają to po co je sprzedajesz :D :D Jeśli nic nie dają to po co je robią :D Odpowiedź jest prosta bo zwiększają siłę i wytrzymałość :D

Na koniec rzuć okiem i zapamiętaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024