Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna czy Gainer ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

mati321
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna czy Gainer ??
witam, chcialbym zaczac brac jakas odzywke lecz niewiem co, czy to ma byc kreatyna czy cso innego ... waze bardzo malo ... moj staz to 8 miesiecy ... chce przytyc tylko niepiszcie ze mam jesc i ze potrzebuja dobra diete bo jem duzo i zdrowo .... i dobrze by bylo zeby kosztowało niezawiele ... mam ograniczone srodki ... jak byscie mogli to poradzcie mi cos ... z gory dziekuje {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Piter0012
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
jezeli chcesz szybko przytyc to jak najbardziej " gainer " monster massa {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
Najlepszy na początek będzie gainer, kreatyna za mocna na start.
A dietę masz?
  • 0
Paweł W.

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
zgadzam się {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif że lepiej kupić Gainera {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif a jeszcze lepiej Gainera z kreatyną...
  • 0

mati321
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
no diety jako takiej niemam ale zwracam uwage na to co jem .... to jak samego gainera czy z kreatyna ??
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??

chce przytyc tylko niepiszcie ze mam jesc i ze potrzebuja dobra diete bo jem duzo i zdrowo

A nie chodzi o to czy jesz dużo i zdrowo tylko o to czy dostarczasz organizmowi tego co potrzebuje do budowy mięśni. Najpierw zadbaj o dobrą dietę a potem możesz brać gainera z kreatyną przyspieszy to wzrost masy w krótszym czasie.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


mati321
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
ok dzieki {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif experto jak bys jeszcze mogl to napisz jakiego gainera z jaka kreatyna ? jakos wiesz zeby ceny byly niskie bo kasy niemam za duzo ;/ bede wdzieczny
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
Gainer hmm przypomniał mi się mój pierwszy czyli [url=http://sklep.paco.pl/product_info.php?manufacturers_id=8&products_id=1225:2ggzlf5n]Weider Crash Weight (3kg)[/url:2ggzlf5n], 3 kg za 69 zł to nie jest wcale dużo, dodam jeszcze że jak trafisz na truskawkowy smak to Będziesz szczęściarzem bo truskawkowy jest porostu zajebisty, a co do efektów tego gainera są też zajebiste jak zacząłem go brać pierwszy raz no to byłem w szoku że tak szybko rosłem {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Tania i w miarę dobra kreatyna to monohydrat kup Sobie z 500g i będzie elegancko, pamiętaj o picu dużej ilości wody.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


mati321
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
dobra dzieki {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif mozliwe ze kupie {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

mati321
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
a wlasnie na ile mi starczy ten weider crash weight ?? te 3 kg ....
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna czy Gainer ??
To zależy ile będziesz brał i jakie masz braki w diecie. Kiedyś mi 3 kg starczało na troszkę ponad miesiąc a teraz to by mi starczył na 2 tygodnie {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif a jak by dopadł smak truskawkowy to jeszcze mniej {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024