Skocz do zawartości


Zdjęcie

BSN Nitrix - Opinie + No Xplode


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

BSN Nitrix - Opinie + No Xplode

Witam ! Stosował z was ktoś Nitrix firmy BSN ? Opini malo w necie (zapewne dlatego ,że odżywka ma kosmiczną cene) ale jak już znajdzie sie jakaś to jest powalająca.Słyszałem ,że MaC jadł to jak możesz to pochwal sie jak na Ciebie działało smile.png.

I jeszcze drobna opinia co do No Xplode tej samej firmy.Kumpel stosuje i niejest zadowolony, jedną porcje wziełem wczoraj na trening i ... nic nie poczułem, zupełnie nic.Wręcz przeciwnie czuje zakwasy na plecah które wczesniej sie nie pokazywały ,bo trenuje cały czas bez przerw przez ostatnie tygodnie biggrin.png a w internecie opinie są bardzo dobre ...

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode
Nitrix to zwykłe AAKG.Pamiętaj jak w necie jest mało opinii to znaczy że produkt jest średni,bo gdy coś kopie to każdy chce się podzielić.Nie eksperymentuj i kup No-shotgun,shock lub Doriana,do tego beta alanine i masz super cyklonik.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode
Łee ja sie spodziewalem czegoś więcej po tym całym Nitrixsie ... a co do kupna to ja tylko pytałem żeby sie dowiedzieć ,nie miałem w planach żeby to kupić :) :D
  • 0

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode

Łee ja sie spodziewalem czegoś więcej po tym całym Nitrixsie ... a co do kupna to ja tylko pytałem żeby sie dowiedzieć ,nie miałem w planach żeby to kupić :) :D


Mówiłem Bover że oni maja kosmiczne ceny za jakies badziewie :/ Po xplodzie spodziewałem sie znacznie wiecej tymbardziej ze wszyscy zachwalali tak tego xploda a tu niespodzianka ale zobaczymy po całym cyklu najlepiej brac sprawdzone odżywy a nie ekeperymentowac zwłaszcza ze kasy sie za dużo niema na to :D
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode
Brałem Nitrixa i kopał jak należy ( brałem 2xwiększe dawki ). Wielkim minusem jest cena. Jezeli nie masz tego z jakies super promocji to lepiej poszukac innego produktu, szkoda kasy. Napewno osobiscie juz nie kupie Nitrixa - za drogo mi wychodzi cykl. Jak dlamnie BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode

Brałem Nitrixa i kopał jak należy ( brałem 2xwiększe dawki ). Wielkim minusem jest cena. Jezeli nie masz tego z jakies super promocji to lepiej poszukac innego produktu, szkoda kasy. Napewno osobiscie juz nie kupie Nitrixa - za drogo mi wychodzi cykl. Jak dlamnie BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)

Mac możesz napisać jakie mniej więcej przyrosty masy siły o obwodów i ile spadlo????
I jeszcze jedno co to za suple "BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)"?>???? :thumbsup:
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: BSN Nitrix - Opinie + No Xplode

Mac możesz napisać jakie mniej więcej przyrosty masy siły o obwodów i ile spadlo????
I jeszcze jedno co to za suple "BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)"?>???? :thumbsup:


hehe Maca pytasz ile mu poszło po krecie? :)
Poza tym temat jest stary....
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024