Skocz do zawartości

Zdjęcie

BSN Nitrix - Opinie + No Xplode

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bover

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1422 postów
21
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano 23.04.2009 - 12:23

Witam ! Stosował z was ktoś Nitrix firmy BSN ? Opini malo w necie (zapewne dlatego ,że odżywka ma kosmiczną cene) ale jak już znajdzie sie jakaś to jest powalająca.Słyszałem ,że MaC jadł to jak możesz to pochwal sie jak na Ciebie działało :).

I jeszcze drobna opinia co do No Xplode tej samej firmy.Kumpel stosuje i niejest zadowolony, jedną porcje wziełem wczoraj na trening i ... nic nie poczułem, zupełnie nic.Wręcz przeciwnie czuje zakwasy na plecah które wczesniej sie nie pokazywały ,bo trenuje cały czas bez przerw przez ostatnie tygodnie :D a w internecie opinie są bardzo dobre ...
  • 0

:jump: http://nobezkitu.org.pl/ - Najlepszy humor  :jump:  Bover zaprasza  :dance6: 

#2 Litwin81

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1195 postów
9
Neutralna
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:nie mierzyłem
  • Udo [cm]:62
  • Przysiad [kg]:12*120
  • Wyciskanie [kg]:16*100
  • Martwy ciąg [kg]:185
  • Waga [kg]:78

Napisano 23.04.2009 - 15:13

Nitrix to zwykłe AAKG.Pamiętaj jak w necie jest mało opinii to znaczy że produkt jest średni,bo gdy coś kopie to każdy chce się podzielić.Nie eksperymentuj i kup No-shotgun,shock lub Doriana,do tego beta alanine i masz super cyklonik.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

#3 Bover

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1422 postów
21
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano 23.04.2009 - 15:52

Łee ja sie spodziewalem czegoś więcej po tym całym Nitrixsie ... a co do kupna to ja tylko pytałem żeby sie dowiedzieć ,nie miałem w planach żeby to kupić :) :D
  • 0

:jump: http://nobezkitu.org.pl/ - Najlepszy humor  :jump:  Bover zaprasza  :dance6: 

#4 Damian

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
0
Neutralna

Napisano 23.04.2009 - 19:14

Łee ja sie spodziewalem czegoś więcej po tym całym Nitrixsie ... a co do kupna to ja tylko pytałem żeby sie dowiedzieć ,nie miałem w planach żeby to kupić :) :D

Mówiłem Bover że oni maja kosmiczne ceny za jakies badziewie :/ Po xplodzie spodziewałem sie znacznie wiecej tymbardziej ze wszyscy zachwalali tak tego xploda a tu niespodzianka ale zobaczymy po całym cyklu najlepiej brac sprawdzone odżywy a nie ekeperymentowac zwłaszcza ze kasy sie za dużo niema na to :D
  • 0

#5 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra
  • Zainteresowania:Wszystko co fajne :D
  • Staż [miesiące]:od 1995r
  • Przysiad [kg]:200 w serii
  • Wyciskanie [kg]:140 zza karku
  • Martwy ciąg [kg]:250 w serii

Napisano 23.04.2009 - 19:19

Brałem Nitrixa i kopał jak należy ( brałem 2xwiększe dawki ). Wielkim minusem jest cena. Jezeli nie masz tego z jakies super promocji to lepiej poszukac innego produktu, szkoda kasy. Napewno osobiscie juz nie kupie Nitrixa - za drogo mi wychodzi cykl. Jak dlamnie BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)
  • 0

* !! Udzielam informacji tylko w tematach !!
* !! Nie odpowiadam na PW !!

* !! W temacie na forum kulturystyka zawsze dostaniesz więcej opinii !!
Każda wiadomość o treści gdzie mogę kupić/czy możesz mi sprzedać itd będzie się kończyć BANEM

#6 Marian

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
2
Neutralna

Napisano 13.10.2009 - 16:52

Brałem Nitrixa i kopał jak należy ( brałem 2xwiększe dawki ). Wielkim minusem jest cena. Jezeli nie masz tego z jakies super promocji to lepiej poszukac innego produktu, szkoda kasy. Napewno osobiscie juz nie kupie Nitrixa - za drogo mi wychodzi cykl. Jak dlamnie BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)

Mac możesz napisać jakie mniej więcej przyrosty masy siły o obwodów i ile spadlo????
I jeszcze jedno co to za suple "BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)"?>???? :thumbsup:
  • 0

#7 KAM

KAM

Wujek

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3876 postów
95
Dobra
  • Zainteresowania:KYOKUSHIN

Napisano 13.10.2009 - 20:47

Mac możesz napisać jakie mniej więcej przyrosty masy siły o obwodów i ile spadlo????
I jeszcze jedno co to za suple "BSN rządzi - NO XPLODE + CELLMASS :)"?>???? :thumbsup:

hehe Maca pytasz ile mu poszło po krecie? :)
Poza tym temat jest stary....
  • 0