Skocz do zawartości


Zdjęcie

FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: fa napalm (8 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

  1. Bardzo dobry (4 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Dobry (1 głosów [12.50%])

    Procent z głosów: 12.50%

  3. Średni produkt (2 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  4. Słaby (1 głosów [12.50%])

    Procent z głosów: 12.50%

Ocena działania:

  1. Masa (1 głosów [9.09%])

    Procent z głosów: 9.09%

  2. Siła (5 głosów [45.45%])

    Procent z głosów: 45.45%

  3. Wytrzymałość (5 głosów [45.45%])

    Procent z głosów: 45.45%

  4. Redukcja tkanki tłuszczowej (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Emperor
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 542 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm

Xtreme Napalm® to zaawansowany produkt silnie pobudzający organizm. Został przygotowany z myślą o skutecznym przygotowaniu do intensywnego ciężkiego i wytrzymałościowego treningu. Xtreme Napalm®zaczyna działać w kilka minut po spożyciu pierwszej porcji, daje uczucie silnego pobudzenia tkanek w całym organizmie. Arginina i beta alanina zawarte w Xtreme NO-Volumizing Complex wspomagają uwalnianie tlenku azotu (NO) z tkanki nabłonkowej co z kolei poprawia transport składników odżywczych i tlenu naczyniami krwionośnymi pracujących mięśni i daje uczucie nieustannego pompowania podczas całej sesji treningowej.

 

Niezwykle silny stymulator przedtreningowy

  • Podnosi poziom energii
  • Wspomaga koncentrację
  • Usprawnia transport składników odżywczych i tlenu
  • Usprawnia właściwości buforujące
  • Ogranicza nagromadzanie się kwasu mlekowego
  • Usuwa wolne rodniki z pracujących mięśni
  • Zapewnia właściwe nawodnienie
  • Bez dodatku cukru
  • Dwa produkty o zróżnicowanym składzie: z i bez węglowodanów
  • Dostarcza najwyższej jakości węglowodany (Vitargo®) – produkt z węglowodanami
  • 50 porcji w opakowaniu
  • Potężny stymulator treningowy

Dodatkowo, Xtreme NO-Volumizing Complex wraz z Xtreme Power &amp Focus Complex zapewniają pojemnosć buforową tkanki mięśniowej I ograniczają akumulację kwasu mlekowego. Xtreme Napalm® pozwoli Ci na długie intensywne treningi  bez uczucia zmęczenia I bólu mięsni. Składniki aktywne wchodzące w skład Xtreme Power &amp Focus Complex zwiększają koncentrację i dodają energii co ma ogromne znaczenie dla ciężko trenujących osób zarówno na siłowni, boisku czy korcie. Xtreme Power &amp Focus Complex pozwala Ci zachować skupienie i koncentrację więc możesz przekraczać własne fizjologiczne bariery, pozwoli Ci wycisnąć z siebie więcej, zrobić więcej powtórzeń i trenować dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Każda porcja Xtreme Napalm® zapewnia organizmowi optymalne ilości najsilniejszych przeciwutleniaczy redukujących wolne rodniki, a Electrolite &amp Delivery Complex odpowiada za właściwe nawodnienie organizmu podczas intensywnego treningu. Oznacza to, że dzięki Xtreme Napalm® organizm jest prawidłowo nawodniony i może wytrzymać więcej przez dłuższy okres czasu.

Od teraz Xtreme Napalm® w formie proszku dostępny jest w dwóch wersjach: Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® i Xtreme Napalm® Pre-Contest!

Xtreme Napalm® Pre-Contest nie zawiera węglowodanów i może być spożywany przez wszystkie osoby z ograniczonym zapotrzebowaniem na węglowodany w diecie. Xtreme Napalm® Pre-Contest to idealny wybór dla każdego kto chce zbudować beztłuszczową masę mięśniową w miedzy treningowych okresach.

Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® zawiera łatwo przyswajalne węglowodany będące łatwo dostępnym źródłem energii dla pracujących mięśni. Wyjątkowe właściwości wielkocząsteczkowych węglowodanów zawartych w Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® zostały potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi. Wykazano, że wielkocząsteczkowe węglowodany opuszają żołądek 80% szybciej niż maltodekstryny i cukry co sprawia, że są w większym stopniu absorbowane przez organizm. Xtreme Napalm loaded with Vitargo®  nie tylko przygotowuje organizm do ciężkich sesji treningowych ale także wspiera dystrybucję energii podczas ćwiczeń co pozwala na trening na jeszcze wyższym poziomie niż zazwyczaj.


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm
jesli chodzi o napalm to zdecydowanie lepszy suplement od shock'a z universala, ale nie jest to niewiadomo jakie cudo

speed001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:motoryzacja bmx dirt / street kuchnia Mexykańska
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:80
  • Udo [cm]:53
  • Wyciskanie [kg]:96
  • Waga [kg]:68

Napisano Ponad rok temu

Re: FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm
U mnie po treningu występują :
nudności zawroty głowy wymioty złe samopoczucie ...

"W przypadku nadwrażliwości na teofilinę mogą występować zaburzenia żołądkowo-jelitowe, nudności, wymioty, bóle głowy, drżenie, pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, częstoskurcz i kołatania serca. W przypadku przedawkowania (stężenie powyżej 20mg/ml) silne pobudzenie, drgawki, hipertermia, zatrzymanie krążenia"

No ja chyba mam nadwrażliwość ...
Zobaczymy w środę choć nikomu nie życzę czuć się po treningu tak jak ja wczoraj
przespałem się a dziś rano objawy dalej się utrzymują ale jest już lepiej
  • 0

MF20
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
24
Neutralna
  • Lokalizacja:słupsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm
po łyku bierze mnie na wymioty ale daje rade :D ogolnie to pompa niezła, pobudzenie zerowe. Tak na mnie działa
  • 0
GG: 13311007
Mój blog treningowy: ZAPRASZAM

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: FITNESS AUTHRITY Xtreme Napalm

po łyku bierze mnie na wymioty ale daje rade :D ogolnie to pompa niezła, pobudzenie zerowe. Tak na mnie działa



to polecam sprubowac x-pump z hitec... po wachaniu wymiotowalem. ale dzialanie jest ok


a co do supla prezentowanego nei jadlem wiec nei wypowiadam sie

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024