Skocz do zawartości


Zdjęcie

motywacja !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

ovies
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

motywacja !
Mam bardzo ważne (przynajmniej dla mnie) pytanie o motywacje do dalszych treningów. Powiem szczerze, że po ponad 5 latach ćwiczeń zeszło ze mnie powietrze ale dalej kocham ten sport jestem jego zagorzałym fanem i miłośnikiem ale nie mam motywacji!
Przez tak długi czas jaki poświęciłem siłowni miewałem małe kryzysy ale po krótkim odpoczynku jakoś rozchodziło to się po kościach i chęci wracały. Natomiast teraz jest całkowicie inaczej! Nastąpił u mnie dość duże postępy ale strasznie spadła motywacja {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif i jestem z tego powodu bardzo wkurzony ! W momencie gdy wchodzę na siłownię odechciewa mi się wszystkiego {SMILIES_PATH}/icon_cry.gif i tracę ochotę na ćwiczenia.
Co robić? Czym to może być spowodowane!? Jak sobie radzicie z taką sytuacją?
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
yyy.. nie ma na to idealnego sposobu {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif ale mnie chęć do ćwiczeń nachodzi gdy oglądam fotki fajnie umięśnionych gości.. wiem że muszę jeszcze wiele ćwiczyć żeby osiągnąć takie rezultaty i ćwiczę {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif a po za tym lepiej jest zaczynać ćwiczyć gdy ma się dużo energii wiec dobrze by było kupić dextroze lub po prostu kupować sobie czekoladę przed siłką.. to umili trening {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
oOO zapomniałem dodać że bardzo dobrą motywacją jest dostać dobry wpierdol {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif potem asz chce się ćwiczyć żeby się zrewanżować {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
Dla mnie najlepszą motywacją jest miłość do tego sportu i to mi w zupełności wystarcza, bo powinno się robić z życiu to co się lubi a tym bardziej kocha {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


ovies
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !

oOO zapomniałem dodać że bardzo dobrą motywacją jest dostać dobry wpierdol {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif potem asz chce się ćwiczyć żeby się zrewanżować {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif


No tak ale takie rzeczy mogą cię spotkać tylko w szkole bądź gdy szlajasz się gdzieś samotnie po ciemnych uliczkach {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
Pracuje w ochronie i wbrew pozorom mam bardzo mało okazji do "starć" a nawet jeśli się takie trafią to trzeba uważać bo przecież !!przepisy!! itd. także to odpada {SMILIES_PATH}/icon_neutral.gif
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że okres demotywacyjny zbiegł się w czasie z dużymi postępami i przyrostem masy co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe!
No cóż trzeba będzie sobie z tym poradzić na siłę a co do kochania to owszem kocham ten sport ale czasem i w miłości przychodzi zmęczenie i zniechęcenie {SMILIES_PATH}/icon_mad.gif
  • 0

kokosek436
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia
  • Staż [miesiące]:okolo 35
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :46
  • Pas [cm]:93
  • Wyciskanie [kg]:20...
  • Waga [kg]:105

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
Hm... moze to dla was dziwne ale przy treningu slucham muzy i.... prawie płacze... bo... mysle o ludziach ktozy sie np. zemnie smieja , zle o mnie mowia i w tedy mam zle mysli co do tych osob i mam taki nagly ''atak'' <-----nagly atak energi...{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif :P :P chyba wiecie o co chodzi {SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif
  • 0

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
hehe dobre coś takiego jak bym miał takie ataki energii to bym atakował rekord {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
najlepsza motywacja jest depresja

pawelkowalenko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wisznice

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
witam, skoro ćwiczysz od 5 lat to pewnie twoje treningi zmieniały się dosyć często, jeśli nie to źle, bo z pewnością monotonia treningów jest pierwszą która prowadzi do niechęci....może żeczywiście cię to nudzi więć zmniejsz czas treningów i8 więcej odpoczywaj, pomyśl które partie mięśni chciałbyś utrzymać w naprawde dobrej formie, a może poprostu ćwicz tylko po to aby nie stacić tego co uzyskałeś...a dążyć do jeszcze np. większej masy już nie ma sensu?
  • 0

wiktor0410
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
Popatrz sobie na Pudziana w banerze i na tą żyłe z lewej piersi idącą do karku... Mi sie chce juz leciec cwiczyc {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: motywacja !
Jak nie ma motywacji to ja bym odpuścił trening na jakieś 2 tygodnie nabrał motywacji dobijając się zdjęciami kulturystów Collemana, Lee Preista czy McGartha porozwieszanymi po całym pokoju wieczorem się wpatrzeć w tą zaj****stą sylwetke i spać na bak rano na siłce zamiast w szkole/pracy {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024