Skocz do zawartości


Zdjęcie

No i mamy stopnie w KF :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i mamy stopnie w KF :-)
Witam
Od kąd NAM ma Stowarzyszenie jest członkiem Związku. Jego zawodnicy startują na zawodach PZWS. Jak na pewno wiecie od 2003 w zawodach organizowanych przez PZWS mogą brać udział tylko członkowie Związku + zaproszeni goście ze Świata.
Nie wiem co się działo na sekcji u p. Pałysa, ale większość jego uczniów przeszła właśnie do NAMA i są bardzo zadowoleni.
Właśnie zobaczyłam, że na stronie Związku są już uaktualnienia może sie wreszcie ruszy.
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i mamy stopnie w KF :-)
Brawo, Mersi, moze nam powiesz jeszcze cos, o czym nie wiemy...
O tym, na jakiej zasadzie i pod jaka egida Nama zawodnicy startuja - to ja doskonale wiem. Dziwi mnie tylko , ze nie ma go na uaktualnionej stronie

K.
  • 0

budo_mersi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i mamy stopnie w KF :-)
Skoro wiesz to poco tak dziwacznie gadasz. A widać, ze strona jest baaaaaaaaaaardzo powoli uaktualniana.

I przestałbys juz wszystko krytykować, bo to śmieszne. Samym gadaniem nic nie zmienisz chyba, że swoje uwagi zgłosisz odpowiednimludziom, a nie tylko szerzycie jakieś głupie plotki.

Już zmeczyło mnie to tłumaczenie Ty i tak nie chcesz zrozumieć ani nic zmienić wolisz krytykować to powodzenia, życzę szczęścia.

A strona jeśli Ci się nie podoba to może zaoferuj swoje usługi Związkowi, że zrobisz stronę na błysk - napewno sie ucieszą - ciekawe tylko ile byś sobie zarzyczył za takie usługi?????! ale na to Cię nie stać poprostu wolisz krytykować
to cześć
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i mamy stopnie w KF :-)
[quote]Skoro wiesz to poco tak dziwacznie gadasz. [/quote]

Bo oprocz wszystkich swoich wad mam jeszcze sklonnosci do sarkazmu. :)

[quote]
Samym gadaniem nic nie zmienisz chyba, że swoje uwagi zgłosisz odpowiednimludziom, a nie tylko szerzycie jakieś głupie plotki.[/quote]

Mersi, to jest otwarte, ogolnodostepne forum. Stanowiace punkt wymiany informacji na roznorakie tematy. To jest dokladnie tak, jak z napisaniem artykulu w gazecie. Po prostu nie wierze, ze jestes jedyna osoba dzialajaca w Zwiazku, ktora je czytuje. Wiec nie czuje jakiejs potrzeby zglaszania sie do "odpowiednich ludzi" jak to ujelas. Zreszta jesli mam byc szczery to nie sadze, zeby taka interwencja odniosla jakikolwiek skutek. Przyklad pierwszy z brzegu, to ostatnie zawody, o ktorych dyskutowalismy. Ja bylem, widzialem. Ty bylas, widzialas. Wbrew pozorom mam wrazenie, ze co do oceny, ze bylo zle zgadzamy sie oboje. Czytalas ostatniego "Samuraja"? Jest w nim recenzja z ww zawodow, piora jednego z organizatorow. No i co sie okazuje? Ze zawody byly cool, dobrze zorganizowane, staly na swietnym poziomie. Szczerze, uwazasz, ze w takiej sytuacji jest tu cokolwiek do "zglaszania"?

[quote]
A strona jeśli Ci się nie podoba to może zaoferuj swoje usługi Związkowi, że zrobisz stronę na błysk - napewno sie ucieszą - ciekawe tylko ile byś sobie zarzyczył za takie usługi?????! ale na to Cię nie stać poprostu wolisz krytykować
[/quote]

:) :) :)
To na co mnie stac, a na co nie, to nie Tobie oceniac, zwyczajnie i po prostu. Wiec daruj sobie te osobiste wycieczki, ok?

K.
[/quote]
  • 0

budo_dragon_m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i mamy stopnie w KF :-)
Usatwa która teraz obowiązuje tu moim zdaniem cofanie się w rozwoju....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024