Skocz do zawartości


Zdjęcie

czas - wróg nr 1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
Novic, pamietaj, jak sie rano budzisz i nic cie nie boli, znaczy ze jestes calkiem martwy.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

A co zrobisz w sytuacji, gdy pojawi się miłość twego życia,

Pójdę na trening i poczekam aż mi przejdzie. A miłość to tylko poetyckie okreslenie na pożądanie.

albo żona i dzieci?? Przestaniesz ćwiczyć w takim tempie. Oto odpowiedź. A może stawiasz trening nad rodziną?? :roll:

Żona i dzieci nie "pojawiają sie" chyba że jest się kretynem i zaleje formę po pijaku. Oczywiście że treningi są najważniejsze, całą resztę dodstosowuję do nich.

Wyrzekłem sie miłości i kobiet - Miyamoto Musashi.
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1


A co zrobisz w sytuacji, gdy pojawi się miłość twego życia,

Pójdę na trening i poczekam aż mi przejdzie. A miłość to tylko poetyckie okreslenie na pożądanie.

albo żona i dzieci?? Przestaniesz ćwiczyć w takim tempie. Oto odpowiedź. A może stawiasz trening nad rodziną?? :roll:

Żona i dzieci nie "pojawiają sie" chyba że jest się kretynem i zaleje formę po pijaku. Oczywiście że treningi są najważniejsze, całą resztę dodstosowuję do nich.

Wyrzekłem sie miłości i kobiet - Miyamoto Musashi.

Oj Randall, Randall, klamczuszku... Treningi najwazniejsze, ale na uczelnie chadzasz (jak wynika z jednego z wczesniejszych Twych postow). A po co, czy nie lepiej ten czas poswiecic kolejnemu treningowi? Po co ci studia - planujesz kariere zawodowa? Jak bedziesz pracowal, skoro chcesz kilka razy dziennie trenowac? Do treningu aikido ta nawet AWF nie jest niezbedny (nie wiem, co studiujesz). Jak chcesz byc eremita, jak Musashi, wyrzec sie kobiet i milosci, to poswiec tez reszte - kariere zawodowa, studia, rodzine, ktora masz teraz... A skoro jednak dzisiaj uwazasz, ze poza treningami to jeszcze studia sa wazne, to nie zapewniaj, ze Ciebie nigdy nie dopadnie "poetycka wersja pozadania", bo moze zwyczajnie nie dorosles jeszcze do tego by kochac, miec dzieci, odpowiadac nie tylko za siebie? Albo napisz, ze DLA CIEBIE NA OBECNYM ETAPIE TWEGO ZYCIA trening jest najwazniejszy. Bo za pare lat moze byc nadal wazny, ale pojawia sie tez inne, wazne rzeczy. Czego Ci zycze!
APAS
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1


A co zrobisz w sytuacji, gdy pojawi się miłość twego życia,

Pójdę na trening i poczekam aż mi przejdzie. A miłość to tylko poetyckie okreslenie na pożądanie.

albo żona i dzieci?? Przestaniesz ćwiczyć w takim tempie. Oto odpowiedź. A może stawiasz trening nad rodziną?? :roll:

Żona i dzieci nie "pojawiają sie" chyba że jest się kretynem i zaleje formę po pijaku. Oczywiście że treningi są najważniejsze, całą resztę dodstosowuję do nich.
Wyrzekłem sie miłości i kobiet - Miyamoto Musashi.

Albo napisz, ze DLA CIEBIE NA OBECNYM ETAPIE TWEGO ZYCIA trening jest najwazniejszy. Bo za pare lat moze byc nadal wazny, ale pojawia sie tez inne, wazne rzeczy. Czego Ci zycze!
APAS


Ja również Ci tego Randall życze... takie podejście do życia nie jest możliwe, tak zdaje mi się w naszych czasach... Być może sie mylę... :roll:
Treningi są ważne, ale są rzeczy ważniejsze... :?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

Oj Randall, Randall, klamczuszku... Treningi najwazniejsze, ale na uczelnie chadzasz (jak wynika z jednego z wczesniejszych Twych postow). A po co, czy nie lepiej ten czas poswiecic kolejnemu treningowi? Po co ci studia - planujesz kariere zawodowa?

Karierę zawodową? Po filozofii??? Mwahahahahaha. Przecież "najważniejsze" nie implikuje tego, iż nie ma innych ważnych /istotnych/ spraw.

Jak bedziesz pracowal, skoro chcesz kilka razy dziennie trenowac? Do treningu aikido ta nawet AWF nie jest niezbedny (nie wiem, co studiujesz). Jak chcesz byc eremita, jak Musashi, wyrzec sie kobiet i milosci, to poswiec tez reszte - kariere zawodowa, studia, rodzine, ktora masz teraz...

Przecież jesteśmy ton zoon politykon - od zycia sie nie da uciec /no w zasadzie wystrarczy sie targnąć na sznurek, ale tę opcję uznałem za bezpłodną/.
Pracował będę rano, ćwiczył wieczorem. Pięniedzy mi wiele nie potrzeba, bez supersamochodu i 40 calowej plazmy przeżyję. Uprawnienia mam, nie trzeba AWF. Cytat z Musashiego był taki raczej ;) oka, on 2 dzieci podobno miał pisząc Gorin no sho :D Kariera mi niepotrzebna, studiuję bo lubię, rodzinę mam z "urodzenia". Nie trzeba tego wcale poświęcać i wcale nie zamierzam. Byłbym głupcem pisząc, że można wyrzec sie wszystkiego i ćwiczyć, ale można wiele rzeczy ograniczyć do nizbędnego minimum.

A skoro jednak dzisiaj uwazasz, ze poza treningami to jeszcze studia sa wazne, to nie zapewniaj, ze Ciebie nigdy nie dopadnie "poetycka wersja pozadania", bo moze zwyczajnie nie dorosles jeszcze do tego by kochac, miec dzieci, odpowiadac nie tylko za siebie?

Studia są ważne bo:
- warto nie być kretynem
- wyrwałby mnie woj gdybym nie studiował /ścigają do 27 roku życia/
- studiowanie mnie bawi
Oj dorosłem ;)

Albo napisz, ze DLA CIEBIE NA OBECNYM ETAPIE TWEGO ZYCIA trening jest najwazniejszy. Bo za pare lat moze byc nadal wazny, ale pojawia sie tez inne, wazne rzeczy. Czego Ci zycze!
APAS

Oczywistym jest że zawsze wyrażamy myśli w danym momencie i okolicznościach, stajemy sie w czasie, z wiekiem stanowiska te są coraz bardziej okrzepłe i niewzruszalne, a i mniej skrajne, bo wytworzone przez przymus życiowych kompromisów. Są też coraz węższe w oczekiwaniach. Tymczasem zajmuję takie i marne widze szanse na jego zmianę, gdyż co rusz utwierdzam sie w jego słuszności.
Pomyśl też że to z Twego momentu życia i doświadczeń wynikają Twoje poglądy. Ja mogę dojść do zupełnie innych, nawet za parę lat.
|| patrz stopka 8) Pozdrawiam i poklon za ciekawą wypowiedź.
V
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

Studia są ważne bo:
- warto nie być kretynem
- wyrwałby mnie woj gdybym nie studiował /ścigają do 27 roku życia/
- studiowanie mnie bawi
Oj dorosłem ;)



To że ktoś studia skończył nie oznacza że przestał byc kretynem... :lol: :lol: :lol:
taki żarcik, aczkolwiek prawdziwy... :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

To że ktoś studia skończył nie oznacza że przestał byc kretynem... :lol: :lol: :lol:
taki żarcik, aczkolwiek prawdziwy... :)

Ba... mógłbym jako mający przeglad na co dzień wszystkich dr, doc. dr hab, prof. wielokrotnie zehabilitowanych tęga książkę na ten temat napisać.
No cóz lekarzu, ulecz sie sam lub bardziej swojsko uczył Marcin Marcina... :roll: :oops: :roll: :oops: :nie: :nie: ...... zwłasza w dobie rozmaitych studiów typu Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie :cry: 8O :? :oops:

Ł (z żalem obserwujący upadek wagi, jakości i znaczenia wykształcenia uniwersyteckiego) :cry:
  • 0

budo_dafok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
Siemanko.......wracajac do tematu :
-Aikido 3 x ok.80 min
-Bjj 2 x ok.90 min
-Siłka 5 x ok.80-90 min
-Muay Thai (już niebawem) 2 x ok.90 min
...to wszystko od pon. do pt. ..........w sob. i niedz. od czasu do czasu bieganie i basen, a jak zrobi sie ciepło dorzuce jeszcze rower :D :D :D
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
ja mam treningi 5 razy w tygodniu w sumie wychodzi 9 h z czego ja jestem na ok 6-7
  • 0

budo_ningen-hi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
5x1h aikido. Myślałem, że będzie dużo, ale czegoś brakuje. Z chęcią coś bym jeszcze dodał ale nie mam pomysłu co? Może siłka...
Może jakiś pomysł?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

5x1h aikido. Myślałem, że będzie dużo, ale czegoś brakuje. Z chęcią coś bym jeszcze dodał ale nie mam pomysłu co? Może siłka...
Może jakiś pomysł?

miecz oczywiscie.
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

5x1h aikido. Myślałem, że będzie dużo, ale czegoś brakuje. Z chęcią coś bym jeszcze dodał ale nie mam pomysłu co? Może siłka...
Może jakiś pomysł?

ja np. bede judo jeszcze dodawal, jak dodam to zdam relacje jak jest :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

-Aikido 3 x ok.80 min
-Bjj 2 x ok.90 min
-Siłka 5 x ok.80-90 min
-Muay Thai (już niebawem) 2 x ok.90 min
...to wszystko od pon. do pt. ..........w sob. i niedz. od czasu do czasu bieganie i basen, a jak zrobi sie ciepło dorzuce jeszcze rower :D :D :D

Nieważne, czyj cytat, chodzi mi o fakt...:
Czy ćwiczenie TAK RÓŻNYCH dyscyplin, kształcących TAK RÓŻNE grupy mięśni ma, przepraszam za wyrażenie, SENS...? Przecież, biorąc np tzw siłkę... przeciez przerost mięsni raczej PRZESZKADZA. Mam na myśli, że nie wielkość, a jakość się tu również liczy, nie wspominając o zakresach ruchu w stawach... Może się mylę, ale niektóre dyscypliny są po prostu NIEKOMPATYBILNE... Zaznaczam, że chodzi mi raczej o ogólne zasady, a nie konkretny przykład...
  • 0

budo_dafok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1


-Aikido 3 x ok.80 min
-Bjj 2 x ok.90 min
-Siłka 5 x ok.80-90 min
-Muay Thai (już niebawem) 2 x ok.90 min
...to wszystko od pon. do pt. ..........w sob. i niedz. od czasu do czasu bieganie i basen, a jak zrobi sie ciepło dorzuce jeszcze rower :D :D :D

Nieważne, czyj cytat, chodzi mi o fakt...:
Czy ćwiczenie TAK RÓŻNYCH dyscyplin, kształcących TAK RÓŻNE grupy mięśni ma, przepraszam za wyrażenie, SENS...?


ma sens.....poza tym od"kształcenia mięśni"jest siłownia....MA robiato w bardzo minimalnym stopniu

Przecież, biorąc np tzw siłkę... przeciez przerost mięsni raczej PRZESZKADZA. Mam na myśli, że nie wielkość, a jakość się tu również liczy, nie wspominając o zakresach ruchu w stawach...


jeżeli chodzi u mnie pracuje głównie nad siłą i rzeźbą(masę trenuje w minimalnym stopniu),stawiam na technike i dokładnosć wykonywanych ćwiczeń-nie jestem jak niektórzy,co wpadną na salę skaczą z przyżądu na przyżąd i w ciągu 40 min mają trening załatwiony i w dodatku robią tak codziennie...poza tym aikido i odpowiedni trening na siłowni poprawiły sprawność moich stawów

Może się mylę, ale niektóre dyscypliny są po prostu NIEKOMPATYBILNE... Zaznaczam, że chodzi mi raczej o ogólne zasady, a nie konkretny przykład...


co rozumiesz przez słowo niekompatybilne :?: :?: :?:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1


To że ktoś studia skończył nie oznacza że przestał byc kretynem... :lol: :lol: :lol:
taki żarcik, aczkolwiek prawdziwy... :)

Ba... mógłbym jako mający przeglad na co dzień wszystkich dr, doc. dr hab, prof. wielokrotnie zehabilitowanych tęga książkę na ten temat napisać.
No cóz lekarzu, ulecz sie sam lub bardziej swojsko uczył Marcin Marcina... :roll: :oops: :roll: :oops: :nie: :nie: ...... zwłasza w dobie rozmaitych studiów typu Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie :cry: 8O :? :oops:
Ł (z żalem obserwujący upadek wagi, jakości i znaczenia wykształcenia uniwersyteckiego) :cry:

Święte słowa Panowie, święte...
Wiedza jest czymś różnym od mądrości.
Dlatego studiuję filozofię, ten kierunek można skończyć będąc dziwakiem, ale nie kretynem.
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1

Święte słowa Panowie, święte...
Wiedza jest czymś różnym od mądrości.
Dlatego studiuję filozofię, ten kierunek można skończyć będąc dziwakiem, ale nie kretynem.

Knowledge is knowing that a tomato is a fruit....
Wisdom is knowing that you don't put tomatoes in a fruit salad...!

  • 0

budo_stranger
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
trenuję 6 razy w tygygodniu od pon do pt z tego 4 dni to trening 1h a 2 2h
  • 0

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
Niekażde "dr" przed nazwiskiem znaczy "dureń". :wink:
  • 0

budo_steve
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
Ja ćwiczę 4-5 razy po 1h. Na więcej na razie nie starcza mi czasu. Podejrzewam, że w przyszłości (większe otrzaskanie się w zakładzie pracy) będę mógł zwiększyć ilość treningów aikido (bądź też dorzucić judo).
Do ludzi posiadających rodziny, prowadzących sekcje i jeszcze pracujących gdzieś indziej: 8O RESPECT. :D
  • 0

budo_czarna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czas - wróg nr 1
Czuje się gorsza....
Ja mam aikido raz w tygodniu przez 1,5 h.....
Faktycznie zazdroszcze tym co mją dużo zajęć i jeszcze na trening mają czas....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024