Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranoje na ulicy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
no to ja zaszedłem jeszcze dalej bo:
staram sie zobaczyć co ktos ma i w którym miejscu pod kurtką...
staram się zobaczyć czy np.poziom ubrania odpowiada poziomoi materialnemu odbitemu na twarzy goscia...
staram się zobaczyć z kim taki podejrzany dla mnie osobnik nawiązuje kontakt wzrokowy...
staram się zobaczyc co od kogos bierze lub co komus daje...
staram sie spostrzec czy jest w danym miejscu po coś czy po nic...
staram sie zobaczyć rózne tajne znaki na ciele które mogą cos o nim powiedzieć...
moja paranoja przejawia sie nawet jak jade swoim samochodem >> jeżdzę wolno i więcej patrze na chodnik niż na jezdnię.. :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Cougar: :P No troszeczkę Cie poniosło z tym monitorowaniem okolicy! :P

Ale trzeba przyznać, że chyba każdy, kto ma pojęcie o tym, jak wygląda nocna strona miasta ma swego rodzaju paranoje. 8O

Ktoś zaraz napisze, że powinienem się leczyć, ale zawsze jak wchodzi gość do autobusu i zaczyna się wozić, jakby miał pod pachami dwa telewizory, to zastanawiam się ile wytrzymałby ze mną na ringu. I aż mi się baton w kurtałce grzeje...... :lol:
  • 0

budo_pioj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
No i wychodzi na to, że wszyscy wszystkich skanują :-)

Pamietajcie, jak zobaczycie kolesia nerwowo przyglądającemu się innym, wyglądającego jakby coś kombinował i miał w rękawie teleskopa albo gaz w kieszeni to pewnie ... forumowicz :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
:)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
:) :) :)
Czyli pełen luz.... We Wrocku każdy tak się zachowuje..nawet ci cholerni emeryci. :P Mam 187 cm wzrostu , waże 100 kg , mam dość niesympatyczny wyraz twarzy i kilkakrotnie złamany nochal ( :twisted: całokształt nie jest zbyt uroczy :lol: ) a przed wczoraj w tramwaju siedziałem sobie i lustrowałem okolice a tu podszedł do mnie dziadek i mówi: Wypier...aj! Ja do niego kulturalnie : że co? A dziadzio mi że starszym trzeba ustąpić miejsca i naparza mnie laską w kolano.

:evil: :evil: :evil:

No szlak mnie trafił. Ale dziadka lać to nie honor mimo że cham jakich mało!!!!! Moja Młoda mnie wyciągneła na koniec wagonu i tam ...... :lol: Uspokoiła swoimi metodami :lol:
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
No widze ze nietylko ja mam paranoje :)
Ja ZAWSZE :
- skanuje wszystko na ulicy i w srodkach komunikacji
- srednio co 3 min sie ogladam za siebie (nawet jak sie czuje bezpiecznie i nikogo nie "czuje" za soba)
- jak widze przed soba wiecej niz 2 typow to wyciagam rece z kieszeni a jak widze ze moga byc dymy zaciskam piesci :twisted:
(juz 2 raz widzialem jak goscie zwatpili i dali se spokoj)
- jak monitoruje okolce to sie nie czaje
- jak przechodze kolo typow to zawsze z tej strony aby miec jak najwiecej szans obrony/ucieczki
- jawarke nosze w kutrce i sie z nia nie rostaje
- w trajtkach/skm/autobusie siadam/stoje tak aby miec mozliwosc odwrotu.
I dzieki tym zasadom mam szczescie byc osoba ktora niemusiala sie jeszcze bronic/bic (choc bylo kilka akcji) :)
Ludzie trzeba myslec taktycznie 8)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Taktyka nic Ci nie da jak trafisz na psychola lub fanatyka. :)
  • 0

budo_pioj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
No ale najcześciej nie spotykamy jakiś fanatyków, tylko najzwyklejszych dresów, koksów itp.

Niestety ostatnio moje i mojej znajomej doświadczenia pokazują, że już nawet ludzie normalnie wyglądający mogą coś chcieć od zawartości naszych kieszeni, dopiero po spotkaniu twarzą w twarz widać, że to jednak jakieś typy, tyle że porządnie ubrane i normalnie ostrzyżone :(
I wtedy już wiesz skąd mają kaske na dobre ciuchy :?

Paranoja rulez :)
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...

Taktyka nic Ci nie da jak trafisz na psychola lub fanatyka. :)

No niezgodze sie bo ja sie ustawiam Zawsze tak aby moc oddalic sie w trybie przyspieszonym a w razie czego mam yawarke ale jak tylko zrobie sobie pozadna kose do ktorej bede mial zaufanie to ja bede nosil i sie naucze (sprubuje)nia wladac. :twisted: Ale myslenie taktyczne to podstawa, bez niego nawet z arsenalem sie nie obronisz. 8)

P.S. w polsce myslenie taktyczne zwane jest paranoja :lol:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Fanatyk, dres, koks..... nieważne! Jeśli interesuje go zawartość moich kieszeni to zasługuje na to, o co się prosi. I bez skrupułów można sobie ulżyć. :twisted: A zwłaszcza po ciężkim dniu. :D
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...

Taktyka nic Ci nie da jak trafisz na psychola lub fanatyka. :)

No niezgodze sie bo ja sie ustawiam Zawsze tak aby moc oddalic sie w trybie przyspieszonym a w razie czego mam yawarke ale jak tylko zrobie sobie pozadna kose do ktorej bede mial zaufanie to ja bede nosil i sie naucze (sprubuje)nia wladac. :twisted: Ale myslenie taktyczne to podstawa, bez niego nawet z arsenalem sie nie obronisz. 8)

P.S. w polsce myslenie taktyczne zwane jest paranoja :lol:


No troszkę źle się wyraziłem. Taktyka i owszem jest podstawą, ale często zdarzają się sytuacje zupełnie zaskakujące i nieoczekiwane. I w tedy przed taktyką fajna jest chwila paranoi, bo zawsze szykujesz się na najgorsze, każdy jest potencjalnym zagrożeniem.

Paranoja, taktyka..... i tak chodzi o adrenaline i jej poziom we krwi. :wink:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Czy to, że często mam ze sobą nunchaku tzn., że jestem świrem?
Tak, według mojej mamy tak :) :) :)
Ja mam to gdzieś. ;)
Ale muszę zastanowić się nad czymś mniejszym, bo to czasem jest nie wygodne. Teraz będę myślał nad batonikiem, bo do ukrycia łatwy jest, tylko ciężki niestety. :evil: [/b]
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Co do myślenia taktycznego to posiadam wiele cech wspólnych z przedmówcami, ale nie chce mi się już pisać tego samego co inni, więc pożegnam się z Państwem. 8)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Batonik piękna rzecz!! :) Szczerze polecam!!! Ale niezła sprawą jest też FBI-ka. Ładna poręczna, nie duża i wszybka w urzyciu. :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
A cóż to jest owa "FBI-ka"?
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Tak apropos temat typu paranoje na ulicy juz byl.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
FBI-ka to nóż krótki, bojowy, składany.Charakteryzuje się takim "wyrostkiem" :D na ostrzu umożliwiającym otwieranie kciukiem. Nieduży , niezawodny .... a do tego jaki piękny!!! :twisted:

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
AbeS 16 calowy ASP jest bardzo lekki.
K_P
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...
Sytuacja autentyczna: jadę z trzema qmplami autobusem.
My 2 (:box:) rozglądamy się uważnie-> wsiadają "podejrzane typy" :) -> ustawiamy się "wygodnie"-> trzeci koleś stwierdza, że są z nas "poje#y karatowcy" :) -> następnego dnia w biały dzień z innym znajomym zostają skrojeni w centrum miasta-> koleś przeprasza za obelgę. lol
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paranoje na ulicy...

FBI-ka to nóż krótki, bojowy, składany.Charakteryzuje się takim "wyrostkiem" :D na ostrzu umożliwiającym otwieranie kciukiem. Nieduży , niezawodny .... a do tego jaki piękny!!! :twisted:

Pozdrawiam

Ponieważ brzmi to strasznie tajemniczo, zerknij na stronkę PiteraM dokładnie tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i powiedz nam, czy przypadkiem nie chodzi Ci o zwykły folder z kołeczkiem (Thumb Stud )
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024