Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
w zwiazku z tym, że mod "samoobrony kobiet" twierdzi, że kobiety nie chca czytac moich postów na tym forum a nawet posuwa sie do usuwania moich postów z tego forum prosze o zagłosowanie w ankiecie (może byc bez uzasadnienia ) . wyniki odczytam (jesli mi tematu nie zamknie;-)) za dwa tygodnie i nie bede pisał tu postów jesli tego nie chcecie.bo po co?
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Ja tam chetnie czytam Twoje posty Cougar. Czasem sie wprawdzie wkurzam ale co tam...
Twoje posty utwierdzaja mnie w przekonaniu ze jestem dobry i szlachetny, wiec pisz :wink: :)

W ankiecie brakuje mi opcji "chce czytac bo Cougar juz dosc sie zrazil do swiata, niech tez ma cos pozytywnego od zycia"

Ale nie ma takiej opcji... wiec zaglosuje na jedynke.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Cougar... zdefiniuj "cos"
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Cougar zaostał zabanowany 8O

Szkoda, chłop był ok!
Wprowadzał inny punkt widzenia. Wprawdzie nie zawsze wszyscy się z nim zgadadzali, ale żeby od razu bana?

:idea: Może ktoś wyjaśni kto się przyczynił do jego bana i za co go dostał?
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Co do glosowania - po pierwsze wyniki takiego glosowania nie sa wiarygodne. Cougar wielokrotnie sie tu na forum i vortalu rozmnazal i gadal sam ze soba i jestem na sto procent pewien, ze teraz tez zadba o korzystny dla siebie wynik. Co nie jest trudne w czasach kiedy wejscie do knajpki internetowej kosztuje 5 zlotych.

Po drugie z przykroscia stwierdzam, ze decyzje co do banowania naleza tu do modow, ktorzy sa latwi do zidentyfikowania. W glosowaniu modow miazdzaca wiekszosc jest za banem.

Celem tego forum jest dyskusja na temat samoobrony kobiet, a nie znajdowanie bzdurnych usprawiedliwien dla gwalcicieli i bandziorow bijacych kobiety we wlasnych domach. Nie jest takze celem tego forum propagowanie przekonania, ze kobieta nie jest zdolna sie obronic przed niczym, ze jest winna tak zwanego prowokowania itd. Te poglady sa wyglaszane bardzo czesto i na codzien mam okazje obserwowac jak ogromne spustoszenie one czynia i jak sa dla kobiet deprymujace.
Tym bardziej w wypadku kiedy cos takiego wyglasza publicznie policjant.

Jesli ktos jest zainteresowany czytaniem o tym punkcie widzenia istnieja takie fora jak Ciemnogrod, Ojczyzna, Gore, Macho, Planetaislam czy inne tego typu gdzie sie mozna w tym duchu produkowac do woli. Tu punkt widzenia napastnika wystarczy opisac raz i mysle, ze starczy, bo naprawde na kazdym rogu sie o to mozna w Polsce potknac. A juz naprawde bronienie czegos takiego tutaj jest niesmaczne.

Jestem w stu procentach przekonany o tym, ze brak interwencji oczyszczajacej spowodowalby zalew tego forum takim wlasnie syfem i to miejsce zostaloby zalane masa postow "przestrzegajacych" kobiety przed dokladnie wszystkim oprocz oddychania produkowanych przez kolesi w stylu Kubieniec czy Cougar. Co nie znaczy, ze tego typu postow nie mozna wysylac na przyklad na Knajpe. To jest forum o SAMOOBRONIE kobiet a nie forum o ich ATAKOWANIU.

Uczestnictwo w tym forum nie jest przymusowe. To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Ja tam chetnie czytam Twoje posty Cougar. Czasem sie wprawdzie wkurzam ale co tam...
Twoje posty utwierdzaja mnie w przekonaniu ze jestem dobry i szlachetny, wiec pisz :wink: :)


Cougar jest jedną z trzech osób które zaszczyciły mojego IGNORE'a. Myślę że to w jakiś sposób odpowiada na ten wątek.
Silvio
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Jesli tak do tego podchodzic to w pierwszej kolejnosci powinien wyleciec "koles Kubieniec"... a dopiero potem Cougar, ktory zreszta sam chce zrezygnowac z pisania w tym dziale.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
nie wiem czy to jakies czary ale..odbanowało mnie.;-)...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Co do glosowania - po pierwsze wyniki takiego glosowania nie sa wiarygodne. Cougar wielokrotnie sie tu na forum i vortalu rozmnazal i gadal sam ze soba i jestem na sto procent pewien, ze teraz tez zadba o korzystny dla siebie wynik. Co nie jest trudne w czasach kiedy wejscie do knajpki internetowej kosztuje 5 zlotych.

Po drugie z przykroscia stwierdzam, ze decyzje co do banowania naleza tu do modow, ktorzy sa latwi do zidentyfikowania. W glosowaniu modow miazdzaca wiekszosc jest za banem.

Celem tego forum jest dyskusja na temat samoobrony kobiet, a nie znajdowanie bzdurnych usprawiedliwien dla gwalcicieli i bandziorow bijacych kobiety we wlasnych domach. l

po trzecie sam nie biore udziału w tym głosowaniu...
po czwarte nigdy nie usprawiedliwiam gwałciciela ani bandziora ale wręcz przeciwnie tepię ich i to praktycznie a nie grożąc im paluszkiem...
nadal czekam na wyniki tej ankiety..
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Jesli tak do tego podchodzic to w pierwszej kolejnosci powinien wyleciec "koles Kubieniec"... a dopiero potem Cougar, ktory zreszta sam chce zrezygnowac z pisania w tym dziale.

telex...szacunek for you...mimo, że nie powiedziałeś że nie powinienem wylecieć tylko, że dopiero potem.. :)
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
:) :)
Cytat z filmu Tombstone:
"Nie jestes hipokryta, lubisz go tylko udawac"

I fajnie ze Cie "odbanowalo" :wink:
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Szanowny Kolego Moderatorze.

Rozumiem twoją wściekłość, ale przeczytawszy twój post, rozumiem, że na pluralizm na twoim poletku nie ma miejsca.

Kobiety są biedne słabe, bite, wyzyskiwane, ciemiężone , uciskane i ..... już. Cnotę tracą tylko w wyniku gwałtu oczywiście.

OK. Bardzo proszę o podanie adresu, gdzie mógłby sie udać facet psychicznie ciemiężony przez kobietę.

Ja mam takich sytuacji nie mniej, niż ty z kobietami.

Za pomoc będę wdzięczny.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Tu nie chodzi o pluralizm tylko o przyzwoitosc.
A co do faceta "ciemiezonego psychicznie przez kobiete" to niech idzie popracowac np. z ludzmi niepelnosprawnymi lub innymi faktycznie pokrzywdzonymi przez los. To bardzo prostuje charakter i ukazuje bzdurnosc jego problemu.
  • 0

budo_mag
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Cougar,
Twoje posty mnie bardziej intryguja niz irytuja. Masz takie dziwne podejscie na NIE do wszystkiego. Pisz, pisz.
Mr A.K. nie wiem no, moze sprobuj zadzwonic na niebieska linie, albo cos takiego. Czesto cie te kobiety tak tlamsza? Pogadaj o tym z nami, bo z takiej frustracji to jeszcze cos glupiego zrobisz.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Cougar... zdefiniuj "cos"

tafi..oops..tafia jak zwykle szpila....
coś to coś..cokolwiek..np.takie słowo , które zmusza cię do myślenia...

i jeszcze do głosowania...uczciwiej by było uzasadnić albo chociaz określić jak sie głosowało bo to rzeczywiście wzmocni wiarygodnośc wyniku...
oczywiście zakłądam , że paweł już kilka razy głosował na "gada głupoty"... :)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
A jest odpowiedź "poczytał bym w dziale ulica"?

Chętnie poznał bym zdanie doświadczonego policjanta co do samoobrony gdyby ten policjant opisał jakieś zdarzenia z życia wzięte, materiały szkoleniowe. Powiedzieć "znam się lepiej, bo mam dyplom\staż\babcię w kontrwywiadzie" to każdy potrafi. :)

Dwa, cougar, przyznaj, szukasz dymu na tym forum :)
Nie użalaj się, że niektórym nerwy puszczają.

I trzy, pewne teksty mogą być śmieszne w kontekście facetów którzy bęcki dostali na ulicy (mimo kolorowych pasów), ale nie gdy to dotyczy pokrzywdzonych kobiet. (Ale tu raczej na zgniłego pomidorka zasługuje Pan Strzykawka :-) )

A
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Dwa, cougar, przyznaj, szukasz dymu na tym forum :)
Nie użalaj się, że niektórym nerwy puszczają.
A

A. ja nie szukam dymu na forum...jesli mam inne zdanie nawet niż większość to je wypowiadam..a że to rodzi kogos frustracje to już nie moja wina...chcę żeby było wolno przeczytać zdania róznych ludzi a nie tylko te zgodne i "cukrujące"..no chyba po to są fora żeby dyskutować..byle kulturalnie..
no a np.moderator mówi, że ja popieram bvandytów...i jak to odebrać??kto szuka dymu??
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Głosuje za Cougarem, mimo ze sam bym nie sformułował niektórych myśli tak jak on.

Głosuje za nim, bo:
- może powiedzieć jak różne sprawy wyglądają w praktyce
- starał się nie przekroczyć granic przyzwoitosci: w dyskusji został po prostu zepchnięty na pewną pozycję i dlatego sięgał po pewne argumenty. Podejrzewam, że nie popiera katowania kobiet ani nie usprawiedliwia takich ludzi. Odniosłem wrażenie, że starał się przekazać, że nie zawsze sytuacja wygląda tak, że kobieta jest bez winy w historii konfliktu. Inna sprawa to usprawiedliwianie przemocy w takiej sytuacji.
- nie został ostrzeżony, że grozi mu ban na forum. Nawet "atak" na suwerennosc moderatora w postaci załozenia tej ankiety nie usprawiedliwia tak szybkiego bana. Co prawda Paweł też wycofał sie z tego kroku, za co też należy się uznanie. Moim zdaniem może Cougara wywalic za same zaczepki w odniesieniu do moderatora, ale po jakims ostrzezeniu.

Jestem w stu procentach przekonany o tym, ze brak interwencji oczyszczajacej spowodowalby zalew tego forum takim wlasnie syfem i to miejsce zostaloby zalane masa postow "przestrzegajacych" kobiety przed dokladnie wszystkim oprocz oddychania produkowanych przez kolesi w stylu Kubieniec czy Cougar.


Zgadzam się z taką polityką, pod warunkiem, że kryterium co jest "syfem" a co nim nie jest bedzie jakies wywazone, tzn, nie koniecznie pokrywajace sie w 100% z opinia działaczek feministycznych. Paweł, czytanie Twoich postów to czysta przyjemnosc, sa to pewnie jedne z najbardziej wartosciowych postow na forum, ale slowo, masz chyba pewne skrzywienie ktore wpływa na szybkosc Twojej oceny. Zrobiłem na sobie kiedys Twoja ankiete majaca ostrzegac kobiety przed damskimi bokserami. Zaręczam Ci, że życie przeczy jej wynikom.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

- nie został ostrzeżony, że grozi mu ban na forum. Nawet "atak" na suwerennosc moderatora w postaci załozenia tej ankiety nie usprawiedliwia tak szybkiego bana. Co prawda Paweł też wycofał sie z tego kroku, za co też należy się uznanie. .


haggax...;-)..paweł jakby mógł to już dawno by wywalił mnie z tego forum więc cie wyprowadze z błedu : Paweł nie wycofał się ze swojej decyzji (bo nie on podejmuje decyzje o zabanowaniu uzytkownika), że nie chce mnie tu widzieć - on po prostu nie ma na to wpływu.
Ale może usuwac pracowicie moje posty jesli sie uweżmie i po to ta ankieta..żebym wiedział czy pisac czy sobie dać spokój...
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Paweł nie wycofał się ze swojej decyzji (...) po to ta ankieta..żebym wiedział czy pisac czy sobie dać spokój...


A co Ci Cougar tak zależy na tym forum? To nie dla nas forum, tylko dla kobiet głównie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024