Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Miało to miejsce wczoraj po godzinie 19-tej, ale opisuję to dopiero teraz bo miałem trochę rzeczy do wykonania, a także w telewizji wyświetlany był "Ronin" ;)

Zawsze staram się siadać na końcu autobusu, by mieć możliwość obserwowania całego otoczenia przede mną. Wczoraj było inaczej. Śpieszyłem się na basen. Musiałem pójść opieprzyć kierowcę, że ma opóźnienie. :twisted: Zostałem na samym przodzie bo nie chciało mi się przechodzić na sam tył. Po pewnym czasie był słychać z tyłu podniesione męskie głosy, ale nawet się nie odwracałem tylko spojrzałem w odbicie szyby co jest grane. Wyglądało to tak, jak gdyby ktoś dla jaj robił bydło ;)
Potem się uspokoiło. Przystanek dalej ktoś zaczął krzyczeć z tyłu: "Kierowca, kierowca!". W tym momencie wstałem i patrzę, że 4 bądź 5 kolesi (ok. 20 lat) obija jednego(koło 28 lat). Ludzie się patrzą (w tym chyba 6 facetów), ale nikt nie reaguje. 8O Tak mnie to wkurzyło, że byłbym wstanie ich wszystkich rozdupić ;) No, ale włączył się zmysł taktyczny :) W prawdzie w plecaku było nunchaku, ale w autobusie ciężko się go używa ;) Stwierdziłem, że nie będę sam wyskakiwał na taką ekipę i idąc w kierunku tyłu kazałem innym facetom wstać i pójść ze mną. Najgorzej było z tym pierwszym, ale widząc, że ktoś się przełamał, reszta też wstała i zaczęła krzyczeć: że jak tak można w 5 na jednego ;) Wcześniej strach im dupę ściskał :evil: Ja rzuciłem plecak na siedzenie i podskoczyłem do pierwszego i od razu: "Chcesz wpierdol?" :twisted: Ten w zasadzie wygłądał najgroźniej, ale się przestraszył. Wszystko to miało miejsce na przedostatnim przystanku i jak zobaczyli, że nie mają z nami szans to wyskoczyli z autobusu.
Ja wróciłem po swój plecak i wracałem na swoje miejsce. Już miałem usiąść, ale coś nie dawało mi spokoju. Ogarnąłem wzrokiem ulicę, patrzę gdzie oni są, a oni pobiegli na ostatni przystanek by tam jescze mu coś zrobić. Na szczęście było czerwone światło i kazałem kierowcy otworzyć ostatnie drzwi i stać w miejscu. Potem szybko poszedłem do tego kolesia i kazałem mu wyjść. Ja też wyszedłem wraz z takim facetem, by w razie czego dało się oronić ;)
Koniec :>

  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Dzięki Adder, to ja byłem tym obijanym facetem :?

:) :) :)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Tak myślałem, że to Ty!
Ten gość za ładny nie był ;) :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
I tak ma byc :peace: szacunek!
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Tak myślałem, że to Ty!
Ten gość za ładny nie był ;) :)

Ładna akcja i bez przemocy 8) I tak oto inteligencja, zmysł taktyczny (i nunchaku na podorędziu :wink: ) pokonały brutalną siłę.
Ale na cholerę Ci nuchaku, jak nie masz z niego pożytku w autobusie, windzie, klatce schodowej itp. :?:
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Dobrze zalatwione zajscie 8) Obylo sie bez wiekszej rozroby :-) Niezle to rozegrales.
Oby takich wiecej jak Ty Adder to znieczulicy bedzie na pewno o wiele mniej...chodz ludzie wola najczesciej nie widziec i nie wiedziec co sie wokol nich dzieje.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Ładna akcja i bez przemocy 8) I tak oto inteligencja, zmysł taktyczny (i nunchaku na podorędziu :wink: ) pokonały brutalną siłę.
Ale na cholerę Ci nuchaku, jak nie masz z niego pożytku w autobusie, windzie, klatce schodowej itp. :?:


Na nóż nie mam na razie kasy, a i muszę się do niego przekonać.
Nożem można wyrządzić zbyt wiele szkód, a ja nie mam zamiaru później tracić zbyt wiele czasu na udowodnianie, że nie przekroczyłem granic obrony koniecznej. :?
Nunchaku też mogę użyć w autobusie, ale złożone obok siebie jako pałkę, np. do walenia po głowie ;)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Na nóż nie mam na razie kasy, a i muszę się do niego przekonać.
Nożem można wyrządzić zbyt wiele szkód, a ja nie mam zamiaru później tracić zbyt wiele czasu na udowodnianie, że nie przekroczyłem granic obrony koniecznej. :?

Nóż jest niebezpieczny, ale
-legalny (nunczaku nie. Glupie, ale to wynik "Wejścia Smoka")
-jakiś Bear Claw czy La Griffe nie powinny od razu przerobić kogoś na nieboszczyka (choć mogą) Bear Claw około 200zł. Jak lubisz foldery to Crafword Kapser chyba jakieś 250 zł (wiem, to też sporo kasy, a gwiazdka juz była), mnie kosy (te "niewinnie" wyglądające) to żona kupuje na imieniny 8)

Ale wcale nie miałem noża na myśli jakaś yawara, kastet itp.
Zerknij tu, cała gama wynalazków,
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
np. co może zrobić Victorinox (lub chińska podróba z bazaru za 5 zł)
Dołączona grafika
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Do końca marca i tak się muszę wstrzymać z zakupem noża, bądź innej broni ;)
A co do nunchaku to jest dobrze ukryte i jak na razie nie daję Policji powodów do zrewidowania mnie, więc jest ok :!: :) :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
A to ty byles adder. :?
Jade sobie z kumplami autobusem az tu w pewnym momencie widze jak wsiada do autobusu jeden gosc, nie poznalem go w poczatku. W chwile potem sobie przypomnialem. Tak, to byl ten co mi radio zaje.. znaczy ukradl. Niewiele mowiac dalem znak kolegom co to za czlowiek i podszedlem. Okazalo sie ze to on wiec postanowilem dokonac samosadu.
A wiec stoje sobie z kumplami i leje tego je****go zlodzieja co mi radio ukradl. W pewnym momencie widze jak 5 posepnych i zdesperowanych typow podchodzi do mnie i kumpli. Z cala pewnoscia to byli tez inni zlodzieje i przyszli ratowac swojego. Nie mialem zadnej broni jako pozadny obywatel a ze zlodziejami roznie bywa. Nikt z nas nie chcial dostac kost pod zebra wiec wycofalismy sie unikajac rozlewu krwi.
Potem rzeczywiscie sie okazalo ze w autobusie byla banda zlodzieji bo jeden nawet wyszedl i eskortowal swego kumpla przez jakis czas, pewnie bron mial to wolelismy nie kusic losu i odplacic temu gnojowi w przyszlosci jak nie bedzie pod czula opieka kolegow.
Amen :twisted: .
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
No to niezle :evil: A na forum chwali sie jaki to z niego dobry samarytanin :wink:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Ech Hast, Hast ;)
Jak wyszliśmy z autobusu to pytam się za co dostał. On odpowiedział, że za nic. W ogóle był normalnie ubrany, okularki na nosie. Najwidoczniej im się nie spodobał 8)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Ech Hast, Hast ;)
Jak wyszliśmy z autobusu to pytam się za co dostał. On odpowiedział, że za nic. W ogóle był normalnie ubrany, okularki na nosie. Najwidoczniej im się nie spodobał 8)


Rozumiem ze mial pasc przed Toba na kolana, zaczac wyrowac sobie wlosy z glowy, ryczec jak opetany i wyznac Tobie ze on zlodziej i jednego z tych gosci okradl ? No bez przesady :wink: :? .
Za darmo to sie dzis nawet w morde nie dostanie.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Rozumiem ze mial pasc przed Toba na kolana, zaczac wyrowac sobie wlosy z glowy, ryczec jak opetany i wyznac Tobie ze on zlodziej i jednego z tych gosci okradl ? No bez przesady :wink: :? .
Za darmo to sie dzis nawet w morde nie dostanie.


Sądząc po wyglądzie to tamta ekipa zajmowała się czynnościami przez Ciebie wymienionymi. Może chcieli go skroić, może się na nich źle popatrzył. W każdym bądź razie moim zdaniem to nie on był winny. A twoje rozumowanie można przyrównać do toku myślenia prokuratorów, gdy np. ktoś się broni i wyrządził swoim napastnikom krzywdę :?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Rozumiem ze mial pasc przed Toba na kolana, zaczac wyrowac sobie wlosy z glowy, ryczec jak opetany i wyznac Tobie ze on zlodziej i jednego z tych gosci okradl ? No bez przesady :wink: :? .
Za darmo to sie dzis nawet w morde nie dostanie.


Problem w tym, że metody o których mówisz stosują napastnicy.
Leją jakiegoś nieszczęśnika, zabieraja mu komórkę, a jak ludzie chcą (no rzadko, ale czasem zmotywowani chcą) pomóc nieborakowi, to napastnicy powiedzą
"Jest nam winien pieniądze"
"Pobił mojego brata"
"Okradł ..."
i ludzie to kupują, z czystym sumieniem (wszak chodzi nie o napaść a o wyrównanie rachunków) odwracają się i goście bezkarnie robią swoje.
Poczytaj trochę Pawła Droździaka, on chyba wie więcej o takich trickach i poda Ci naukową nazwę na ten mechanizm.

P.S. Adder koleś Ci podziękował? Może dał zdjęcie i tel. siostry :wink:
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Adder , co za postawa ...
godna podziwu , na jakim programie i o ktorej to widziales ? :)
hast ma racje , za nic sie raczej nie dostaje , teraz kazdy ma jakis znajomych , na darmo sie nie ryzykuje , by pozniej od kumpli osoby pobitej wylapac :)
Adder mowisz , ze wygladal normalnie - okularki itp.
a jak wygladalby nie normalnie ? tacy sa najgorsi , z pozoru niewinni :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>
Obiektywnie patrzac to ty szybko zorganizowales grupe z zamiarem obicia obcych Tobie osob i bez widocznej przyczyny. Co oni Tobie zrobili ?
Winienes odpowiadac za probe pobicia i zastraszenie. :wink:
Nie boj sie Ad, to tylko ja :twisted:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

P.S. Adder koleś Ci podziękował? Może dał zdjęcie i tel. siostry :wink:


Tak. Podziękował.
Co do telefonu i zdjęcia, to nie dał, ale koleżanek i ich numerów telefonów mam aż nadto, więc słowo: 'Dziękuję' okazało się wystarczające ;)
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Obiektywnie patrzac to ty szybko zorganizowales grupe z zamiarem obicia obcych Tobie osob i bez widocznej przyczyny. Co oni Tobie zrobili ?
Winienes odpowiadac za probe pobicia i zastraszenie. :wink:
Nie boj sie Ad, to tylko ja :twisted:


Nie boję się :)
Znam Cię już troszkę Hast i wiem jaki jesteś :wink:
  • 0

budo_aga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Jestem z siebie dumny - precz ze znieczulicą :>

Za darmo to sie dzis nawet w morde nie dostanie.


I tu Hast sie mylisz :cry: , łatwo można oberwać za darmo
wystarczy, ze idziesz po ulicy i nie jestes pewny siebie,
tacy ludzie sami sie prosza, poniewaz ten ktory atakuje boi sie
ze proba ataku nie uda sie wiec aby nie bylo przyslowiowej "kichy"
zaatakuje slabszego, niepewnego "zuczka"
Na szczescie nas wysportowanych wortalowiczow to raczej nie spotka,
przecie trenowalismy lub trenujemy cokolwiek :D


Adder jestem pod wrazeniem :wink: ,
Moze to ktos taki jak Ty kiedys uratowal mojego brata, ktoremu brak
pewnosci siebie i nie trenowal nigdy zadnych sportow (jest potencjalna ofiara) :roll:

Adder przyjacielem człowieka, prosze, prosze :P

A w dzisiejszych czasach tylko ryby nie biora :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024