Skocz do zawartości


Zdjęcie

Schizy po MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

budo_maddrajwer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Mmoje kochanie czesto narzekalo na moja odruchowa garde na zebra. Zawsze kiedy chciala mnie pogiglac po bokach. Robila tylko ruch reka w te okolice a ja odruchowo sie zaslanialem. Poza tym troche walczylem w parterze a przez to miala jeszcze wiekszy problem z gilgotaniem mnie. Odruchow typu klaniania sie czy oss nie mam, ale to raczej ze wzgledu na to ze u mnie w sekcji nie jest to zbyt popularne. Zas do tego ze czesto na znajomych "mierze" locki (bez kontaktu), zdazyli sie juz chyba przezwyczaic. Inny ciekawy odruch to wchodzenie od razu w chinski krawat i kladzenie dloni na oczach ( tak jak do ucisku galek) przy kolezenskich przepychankach - oczywiscie bez dociagniecia.

Coz powiedziec - przezwyczajenie to druga natura czlowieka :) ))
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Ja w sumie zachowuje się całkiem normalnie, oprócz... Standardowo młot na włącznik od światła, a jak mam więcej energi to front kick, tylt że trochę obawiam się już wtedy o ten nieszczęsny włącznik. :P :wink: Najgożej jest z wyjmowaniem kołdry i poduszki. Wtedy jakieś rzuty, wejścia w nogi... Zauważcie, że kołdra nie ma nóg, czyli coś ze mnbą nie tak... No i dlalej w parterze duszenia, bo dzwigni nie mam na co zakładać, bo kołdra sprytnie ma połączone nogi... :twisted: Ale poza tym jestem rozczarowany, bo kołdra się kiepsko bije w parteże i nawet nie próbuje zbijać moich uderzeń, ani blokować kolan. To tyle, jężeli chodzi o moje sparnigi z pierzem. :wink: A takto, jak chodzę po domu, to często z gardą, balansując i wyprowadzając ciosy. No i to wszystko w sumie. Bo psu zbyt dużo nie moge robić, bo za mało waży- Pinczerek. :P Wejścia w przednie nogi i jakieś przerzucenia. :-)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Nie wiem musicie miec bardzo duzy staz w MA albo ja jestem jakis dziwny ... po 10 latach nie mam zadnych nawykow jak te, ktore opisywaliscie powyzej, za to obserwuje u mlodszego brata, ktory jest w liceum i chce przyszpanowac przed kolegami powyzsze rzeczy o ktorych mowicie.


Pozdrawiam
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
hmm.
u mnie to sie objawia ostrożnością.
Oczy na około głowy itp.
Także przed odruchy przestałem nosić przy sobie jakąkolwiek broń. bo od razu zrobie z niej bardzo niemoralny użytek. no, czasem jeszce wezme ze sobą teleskopa.
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
haha a myślałem ze tylko ja mam downa ;p ;) .
światełko gaszone jest nogą, piesek jest zestresowany, bo macham nogami 2-3 cm od jego twarzy :]. jak schodze z kanapy to wygląta to tak: dynamiczny podskok na kanape, znow skok przez oparcie z obrotem 180albo czasem i 360. jak jestem na kanapie na przeciwko wyzej wspomianej to jeszcze przeskakuje przez stól a reszta j.w. jak gram piłke to oczywiście robie niebezpieczne kopnięcia na wysokości głowy, ale terz sie kontroluje i bardzo uwarzam bo juz raz kolega dostał w twarz :roll: kiedyś gdy mialem denerwujący sen w momencie budzenia uderzyłem z pięści w ściane... bolało kilka dni. zdarzyło mi sie kilka razy w szkole na przerwach układy ćwiczyć, a w autobusie stanąć w pozycji do walki ale to chyba wszystko.

POZDRAWIAM
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
co do snu to jak mi sie cos sni to tez potrafie przywalic z piachy w sciane albo z kopa w krzeselko ktore stoi niedaleko wyrka nawet :D swiatlo nogami czasami tez sie zdaza zapalac/gasic
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
aha... przypomniało mi sie... raz do nauczyciela od polaka zdarzyło mi sie powiedzieć : "trenerze"... hehe cala klasa miala beke. dobrze z to spoko koleś jest :]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
ja podczas snu miałem natomiast naleciałości po innych rzeczach.
moja sublokatorka kiedys stwierdziłą ze oprzez sen mówiłem:
"przeładuj, przeładuj" :lol:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA

"przeładuj, przeładuj" :lol:


:peace: poklon poklon :peace:
Hard Core :D
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
zdarza sie :-)
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
He he... Dobre. :P Ja ostatni coraz częściej ście o walce... Praktycznie co noc w ostatnich kilku dniach. Wczoraj na przykład założyłem skrętówke Helio' wi Gracie. :twisted: Albo parę miechów temu, w lutym, maiłaem 39 stopni i jak zwykle śniłem na jawie i majaczyłem... To był jeden z najcieższych snów... Jakaś strasznie duża klatka i jacyś zawodnicy... Cały czas jakoś mi isę udaje z nimi wygrywać, ale oni jeszcze chcą... I cały szac mnie biją, albo ciagną za nogi. :X Po prostu horror! No i jeszcze podczas tego pseudo snu wstalem z łóżka i jak facet w czerni walczyłem z potworem z kosmosu. :twisted:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
a co na to twój psychiatra? :)

joke... :wink:
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
walka, z kosmitami... buahahaha niezłe. mi sie najwyrzej śniło ze sie lałem z 2 kolesiami (i wygrałem :) :):) ). wczoraj podczas spacerku z psem uświadomiłem sobie za mam jeszcze jedną schize... jeśli nikt raczej nie patrzy to kopie w gałązki wiszące nad moją głową... dopiero wczoraj sobie uściadomilem ze to troche nienormalne :]
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Nie ma sie z czego śmiać. :P Całą noc nie spałem tylko walczyłem z Vale Tudo' kami i kosmitami. :P A może to było jedno i to samo... Znowu nas jadą w Expresie Łódzkim. :X :wink:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
a co piszą?
ciekaw jestem bo chcę wybrać się na wólczańską we wtorek...
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Słuchaj... Gdyby nie to, że właśnie dostałem sie do fajnej klasy w liceum, to bym tam zaraz pojechał i ich połamał za to co napisali. Zdaje sie, że w dziale Vale Tudo dali jakiś urywek, czy cały tekst. Wkurwiłem się jak nigdy... Napisali w nim o ustawkach, a póxniej coś takiego, że zwykły czytelnik zrozumie, że przeistoczyły sie one w Vale Tudo, to polskie. No i pisali o tym, że niby nie wydano pozwolenia, że policja zainterweniuje... I różne takeie kurva mać brednie. Napisali także, że za sam występ zawodnicy brali po 2000! Maciek dostał chyba tysiąc za wygraną... :X A z ich tekstu wynika, że niby powinien 4000 dostać. :X Mniejsza z tym... To nie temat do syskusji o tym. :wink:
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
P-chan jakbyśtak trochę zmniejszył ilość bluzgów w swoich wypowiedziach, to by cię było trochę łatwiej zrozumieć :roll:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA

P-chan jakbyśtak trochę zmniejszył ilość bluzgów w swoich wypowiedziach, to by cię było trochę łatwiej zrozumieć :roll:

Nie jest tak źle, tylko 2 przekleństwa.. :wink:
Ja bym się skupił raczej na interpunkcji :P :)
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
Właściwie to chodziło mi ogólnie o wypowiedzi P-Chana nie tylko tą tutaj. Mam wrażenie, że prośba odniosła jako taki skutek :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Schizy po MA
jezus jezus, ja to siebie podziwiam. Na tym forum jak tylko moge unikam preklinania, a na żywo czy gdzie indziej, co drugie słowo dorzucam kurwe :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024