Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adrenalina - muzyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_agresja
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GDYNIA

Napisano Ponad rok temu

Adrenalina - muzyka
Lubicie se posłuchać czasem jakiegoś dobrego kawałka który podnosi adrenaline , tak az byscie rozpierdo.. wszytko ? Czasem dobre jest sobie puścic taką muze podczas treningu albo nawaliu w worek

Ja słuchałem Bandyty , Rockiego , Hard Techno & Trance

A wy ?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
ja slucham muzyki po to zeby sie zrelaksowac. odpoczac. odprezyc sie. dlatego nie lubie techno, metalu i innych "podnoszacych adrenaline" (wedlug mnie po prostu halasliwych) stylow.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
A ja to różnie zależy od humoru , czasami potrzeba posłuchać czegoś zeby się zrelakoswać i wtedy puszczam Hevia-ę ,Enya-ę albo Afro Celt Sound System. Jeżeli potrzeba troszke adrenalinki to puszczam Rob Zombie - Dragula(techno edit) Mega Deth,apocalyptica trochę techno Kai Tracid i inne .Ogólnie podczasa nwalania w worek przydaje się muzyka ,czas szybciej płynie itp.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
mnie dobrze nastawiaja kawalki marleya 8O 8O ...przed walka wole sie skupic, skoncentrowac dobrze nastroic niz ladowac adrenaline :evil: ale jakby co to polecam kawalek system of a down- chop suey mmmmmmmiodzio :)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Był już podobny temat, pogrzebcie w archiwum.
  • 0

budo_wm
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
niedawno gdzies usłyszałem pieśń wojenną która towarzyszy tańcowi nowozelandzkich rugbistów (All Blacks) przed ich meczami. Coś niesamowitego. Nie dziwię się że po odśpiewaniu czegoś takiego drużyna ta jest tak naładowana do walki
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka

Lubicie se posłuchać czasem jakiegoś dobrego kawałka który podnosi adrenaline , tak az byscie rozpierdo.. wszytko ?


Jest taki piekny utwor kojarzacy sie z niesieniem smierci i zniszczenia :) Ryszard Wagner "Piesn Walkirii" (Ci, ktorzy widzieli "Apocalypse Now" wiedza o co chodzi).
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Mnie tam nawet black metal nie rusza... :roll: Słucham prawie samej "agresywnej" moozy i mogę zasypiać sluchajac tego 8)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Adrenaline doskonale podnosi Slayer - szczegolnie z okresu Show No Mercy i South Of Heven;polecam takze goraco Cannibal Corpse "The Bleeding", Deicide(kazda płyte) ,a z rodzinnego podworka to Esqarial i Decapitated.Natomiast przed walka polecam Pantere "Far Beyound Driven" badz Slayera "Diabolus In Musica".
Pepe Megadeth to sie razem pisze.
xBartekx zalezy jakiego Black Metalu słuchasz - jest to dosc pojemne okreslenie i czesto wkłada sie tu zespoły nie grajace Black Metalu tylko Dark Metal-roznica stylistyczna jest bardzo płyna wiec nie trudno o pomyłke.Ale jestem pewien ,ze Immortal, Satyricon, Old Man's Childe, Marduk czy rodzimy Belfegor by Ciebie ruszyły.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
MANIAK- mnie muzyka sama z siebie na serio nie rusza :-) Z dodatkiem :drinking: atmosfery koncertowej :peace: i jakimś problemem na głowie to z pewnością :twisted: :wink:
A jak chodzi o "płynną różniecę" itd. to mam spory zakres tego co słucham- poczynając na spokojnym death, na sieczce kończąc.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Ja też mam spory zakres jak idziemy ze znajomymi na pakownie to hip-hop przy nim sie fajnie wyciska polecam abradab - miasto jest nasze 8) a na ostrzej to prodigy, rammstein i muza z Q2 niestety nie wiem kto ją gra ale to zalerzy od humoru i jaką kasetke akurat wezme.
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
DO Q1 byla muza Nine Inch Nails, do dwojki chyba tez ale glowy nie dam. Ja lubie do cwiczen rzeczy w stylu Disturbed, Drowning Pool, Linkin Park, Korn etc, chociaz kawalki typu Republica - Ready To Go tez sie zajebiscie slucha.
  • 0

budo_j3ndr3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
rammstein, nightwish (niektóre kawałki), soulstorm, tiamat, type o'negative (zwłaszcza october rust), sepultura (ratamahatta !!! :peace: ), wczesne metalliki (bez tych po loadzie dupa ), prodigy, manson, czasem jakiś szit typu techno. a jak sobie ćwiczę późną nocką, to blues & jazz z radiaalbo vivaldi.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
tak jak przedmówca llbię rammsteina, nightwisha ale do tego dokładam moonspell, cannibal corpse, clawfingera i parę innych muz. um-cyk um-cyk z dyskotek odpada i powoduje u mnie berserk :twisted:
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
No to widze ,ze tu dosyc "ciezkie" klimaty panuja.
Panowie , ale czy przy Tiamat(chyba ze jest mowa o Summerian .... czy The Astral....) i Type O'negative da sie cwiczyc - nie jest to za wolne? Ja zdecydowanie wole szybko, ciezko i do przodu - tak zeby wbiło w ziemie.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
da się podobnie jak przy therionie czy przy innych muzach w tym klimacie.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Najwiekszy przyplyw energii czuje, jak slucham Offspringa.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka

Najwiekszy przyplyw energii czuje, jak slucham Offspringa.



:peace: uhaaaaaaaaaaaaa..... :) "My firend got a sister and he hates that bit...."

A tak pozatym to ładuje mi baterie jeden kawałek "Immortals" z Mortal Kombat, niby nic specjalnego ale na mnie wspaniale działa.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
A sluchales moze "Smash'a"?
Tam sa najlepsze kawalki :)
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adrenalina - muzyka
Z tego co pamietam bylo "my friend's got a girlfriend... " :wink: , a smash faktycznie jest chyba najlepszy z Offspringa :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024