Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Strach
Mam takie pytanie z ktorym wiaze sie pewna przygoda moich znajomych.
Otoz bylo to za dnia. Szli sobie moi znajomi w czworke. Podbiegl do nich jakis szczyl, mniejszy od nich i postury niezbyt imponujacej. Zlapal jedneg kumpla za szyje i zaczal dusic (z tego co wiem to duszenie bylo do bani, bo gosc z latwoscia sie mogl uwolnic, a ten szczyl ledwo trzymal). Szczylek kazal oddac zegarek czapke i inne dobra materialne. Moi kumple oddali mu nie stawiajac oporu :) . Gdy szczylek zabral co mial do zabrania zaczal uciekac. A kumple widzac jak ucieka zaczeli go gonic :) . Nie zlapali go jednak.
I mam pytanie zwiazane z tym. Czy strach moze az tak paralizowac :?:
Ja powiem tylko, ze odkad trenuje MA, czuje sie owiele pewniej, mimo tego ze nie mialem okazji wyprubowac swoich umiejetnosci.
PS: Mnie nie bylo razem z tymi kumplami, bo napewno szczylkowi nie dal bym sie okrasc.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach

Otoz bylo to za dnia. Szli sobie moi znajomi w czworke. Podbiegl do nich jakis szczyl, mniejszy od nich i postury niezbyt imponujacej. .


Taki kawal mi sie przypomnial:

Biegnie banda Arabow przez pustynie, a za nimi biegnie jeden Zyd - pardon - Izraelczyk :) . Napotykaja na swojej drodze jakiegos beduina, ktory pyta sie Arabow:
- dlaczego biegniecie przez pustynie ?
- Zyd nas goni...
- ale on jest sam, a was kilkunastu... ? 8O
- a bo to wiadomo, ktoremu da w morde...

:) :wink:


No ale zeby czterech chlopa oddawalo fanty jednemu.. ? 8O To sie nie miesci w moim swiatopogladzie... Mozna zaniemoc, ale ze smiechu otrzymawszy taka propozycje.. :roll:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
No ale żeby aż tak ich sparaliżowało że we czterech dali sie obrobic jednemu małemu gówniarzowi. No w to nie moge uwierzyć.
Chyba że okolica była niebezpieczna i przestraszyli się że szczyl sciągnie im na głowę jakiś mocniejszych gości. No ale mogli przecież spieprzać, w tym strach bardzo skutecznie pomaga.
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach

No ale żeby aż tak ich sparaliżowało że we czterech dali sie obrobic jednemu małemu gówniarzowi. No w to nie moge uwierzyć.
Chyba że okolica była niebezpieczna i przestraszyli się że szczyl sciągnie im na głowę jakiś mocniejszych gości. No ale mogli przecież spieprzać, w tym strach bardzo skutecznie pomaga.

Zeby bylo smieszniej to powiem jeszcze ze te zdarzenie mialo miejsce na moim i ich osiedlu :) . I ta przygoda miala miejsce naprawde, bo po tym jak ich szczyl okradl widzialem jak jezdzili radiowozem i go szukali (az sie zdziwilem ze policja taka mila :) ). Sami to opowiadali. Zadalem te pytanie dlatego ze sam tego nie dam rady pojac. Nieraz ich pytalem co im sie stalo ze nic niezrobili. Lecz zaden z nich nie odpowiedzial. Zbyt mocno sie chyba wstydzili :) .
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
to normalne
sa takie momenty kiedy czlowiek glupieje ze strachu
a dokladniej zachowuje sie niezbyt madrze, albo zupelnie pasywnie...
czasami wystarczy killka sekund takiej slabosci aby ktos mogl to bardzo sprawnie wykozystac...
przyklady podobne to tego w pierszym poscie mozna by mnozyc
ZAWSZE trzeba pomyslec zanim sie cos zrobi...
choc przez chwile...
a swoja droga ja w takiej sytuacji najprawdopodobniej spodziewalbym sie wyskakujacej gdzies z bramy grupy dresow wystawiajacych na podpuche leszcza...
ale zegarka bez zastanowienia sie i dokladnej analizy tego co sie dzieje dookola to bym nie oddal...
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
Też mi się zdarzyło pare podobnych sytuacji ale ja poprostu jak nie mogłem sobie dać rady to uciekałem a apropo pierwszego postu ostatnio pod szkołą miała miejsce podobna sytuacja jacys kolesie stali w 6 bodajrze i podszedł jeden napakowany i fajke chciał potem następną i jak zabrał całe papierosy które mieli to sobie gdziś poszedł ogółem dosyć smiesznie to wyglądało ale sens pozostaje ten sam
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
tesh mialem podobna sytuacje (tzn moi qmple) do ludu w ilosci 5. podeszlo dwoch leszczy i zaczeli burzyc :roll:
ich lupem padlo ok 5zl w drobnych :)

no niby to osiedle "napastnikow" bylo ale i tak wszyscy ich wyryli :twisted: teraz jak ktorys z nich cwaniaczy wystarczy im to przypomniec i jakos nagle cichna" :oops: " :) :) 8)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach

Zeby bylo smieszniej to powiem jeszcze ze te zdarzenie mialo miejsce na moim i ich osiedlu :) . I ta przygoda miala miejsce naprawde, bo po tym jak ich szczyl okradl widzialem jak jezdzili radiowozem i go szukali (az sie zdziwilem ze policja taka mila :) ). Sami to opowiadali. Zadalem te pytanie dlatego ze sam tego nie dam rady pojac. Nieraz ich pytalem co im sie stalo ze nic niezrobili. Lecz zaden z nich nie odpowiedzial. Zbyt mocno sie chyba wstydzili :) .


No to już totalna kicha, zrozumiałbym jescze na obcym osiedlu, ale żeby na własnych śmieciach dać się obrobić, chyba faktycznie musiało ich sparaliżowac żeby taki numer dac sobie wykręcić.
Choc z drugiej strony trzeba zauważyć że jakby gówniarzowi zrobili kuku, a byłby "leszczem na podpuchę" i z tego samego osiedla to później mogli by miec przegrane. Medal ma dwie strony.
Ciekawe czy jeszcze kiedyś, jednen z Twoich kumpli widział szczyla może na osiedlu, możesz coś jeszcze o tym napisać.
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
Mam takie pytanko zwiazane z moim pierwszym postem. Mianowicie, czy strach moze nas do takiego stopnia paralizowac, ze nabrane umiejetnosci w czasie treningu okaza sie bardzo ciezkie do zrobinie lub nawet nie mozliwe w razie zagroznia :?: . (Oczywiscie przyjmujemy ze potrafimy wykonac jakas technike na treningu)
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach

Ciekawe czy jeszcze kiedyś, jednen z Twoich kumpli widział szczyla może na osiedlu, możesz coś jeszcze o tym napisać.

Nie widzial. Przypomnialo mi sie jeszcze cos (wczoraj rozmawialismy akurat o tym zajsciu :D ) ze szczylek mial kominiarke.
Co do znajomosci szczylka to z pewnoscia na osiedlu nie byly wieksze od jednego goscia z tej czwurki.
Jak mi to opowiadali to myslalem ze sie ze mnie zgrywaja :) .
Ale gdy o tym zdarzeniu polowa znajomych mowila, to raczej nie chcieli by z siebie robic specjalnie posmiewiska :) .
Najsmieszniejsze jest to ze szczylek moze nieraz przechodzil obok nich, a oni nawet o tym by nie wiedzieli bo jak skoro twarzy nie widzieli :) .
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
No to się dali :sex_anal: bez wazeliny.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
Młoda foka :!: :shocked!: To jest aż takie żenujące, że nie mam ochoty się śmiać!

Mianowicie, czy strach moze nas do takiego stopnia paralizowac, ze nabrane umiejetnosci w czasie treningu okaza sie bardzo ciezkie do zrobinie lub nawet nie mozliwe w razie zagroznia :?: . (Oczywiscie przyjmujemy ze potrafimy wykonac jakas technike na treningu)

Niestety- może. Zdarza się to bardzo często... Zależy też od stopnia skomplikowania techniki no i umiejętności. Jeśli podczas wykonywania jej musisz myśleć, to najprawdopodobniej nie przyda ci się w walce. Ja tam nawet jak mam mięntkie nogi, to odruch prostej plomby zostaje :twisted: Gorzej z jakimiś bardziej fikuśnymi technikami... :roll:
Jak juz ktoś pisał- na macie można być świetnym fajterem i jednocześnie nie radzić sobie na ulicy :( .
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach
No nie nie porównujcie maty z ulicą, to dwie zupełnie różne sprawy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024