Skocz do zawartości


Zdjęcie

podziały w budo.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

podziały w budo.
często spotykam się z różnymi podziałami wśród trenujących sztuki walki.
Nie mam tu myśli podziałów międzystylowych bo te będą zawsze, ale podziały niejako wewnątrz danego stylu ( np:karate, aikido itp.). Podczas jakichś staży lub obozów jest to mocno widoczne i słuchanie durnych :agrue: prowokuje mnie do opuszczenia towarzystwa. Człowiek przyjeżdża gdzieś tam na staż bo chce choć trochę poznać styl, a słyszy różne komentarze jednych na drugich - oczywiście jak tamci drudzy tego nie słyszą.

Napiszcie co sądzicie o tego typu polityce i textach takich jak " z nimi nie ćwicz bo oni to robią źle" itp. ewentualnie podajcie jakieś przykłady.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: podziały w budo.
A co tu qfa mozna myśleć...? Głupota i tyle. Przykłady? A po co? Żeby oczerniać innych, że jeszcze innych oczerniali?? :wink:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podziały w budo.

Napiszcie co sądzicie o tego typu polityce i textach takich jak " z nimi nie ćwicz bo oni to robią źle" itp. ewentualnie podajcie jakieś przykłady.


A ja to mam radochę bedąc na stażu i widząc jak ktos robi coś źle
( ale faktycznie źle, i kiedy wiem, że ja robię faktycznie dobrze :) )
powiedziec, lub zaproponować inne rozwiazanie, po to jest staż no nie??
Nikt nie chce tkwić w błedzie, ja oczekuję tego samego wobecmojej osoby...

Co do grupek, to tak było, jest i bedzie..i nie wiem jak mocno bysmy nusieli się postarać, to i tak nie damy rady tego zmienić... :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: podziały w budo.
Ludzie tacy co mieli monopol na prwdę źle skończyli, więc sie od nich trzymac z daleka należy.
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: podziały w budo.
Na zadnym stazu z ludzmi stad nie bylem, ale wydaje mi sie ze staze sluza nauce i doskonaleniu swoich umiejetnosci, a nie sa spotkaniami towarzyskimi. Od ludzi za ktorymi nie przepadamy tez sie mozna wiele nauczyc.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: podziały w budo.
właśnie chodzi też o tych za którymi nie przepadamy - nierzadko potrafią udowodnić że też coś warci - wiem co mówię bo sam czegoś takiego doświadczyłem, ale mówienie o satysfakcji gdy widzi się że ktoś coś baboli jest błędem - on pewnie myśli tak samo i wtedy do niczego nie dochodzimy, ani jedna strona ani druga.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024