Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plusy i minusy Krav Magi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
318 odpowiedzi w tym temacie

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
No to cwaniaczki, proszę wykazać, co z tego co napisałem jest nieprawdą. A jak nie to proszę powiedzieć "przepraszam" i spierdalać.
Jeśli w co poniektórych małych rozumkach indoktrynowanych od lat przez "Gazete wyborczą", TV i inne media to się nie mieści, to trudno. Może jednak to co napisałem otworzy oczy niektórym osobom na obiektywną wersję historii i im się przyda. A filosemiccy szczekacze niech się przymkną, póki co to jest jeszcze otwarte forum a nie klub filosemicki.

Wosiu
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Sam spierdalaj cwaniaczku. I zmien ksywke na bardziej adekwatna: ŁOSIU
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

No to cwaniaczki, proszę wykazać, co z tego co napisałem jest nieprawdą.


JAKIE MASZ WYKSZAŁCENIE (A MOZE HISTORYCZNE, CO????), ILE LAT, NIE LUBISZ ZYDOW - TWOJA SPRAWA - ALE NIE CYTUJ BRUKOWYCH GAZET I SREDNIOWIECZNYCH WIERZEN.


Na czym to polegało, otóż niektórzy żydzi lubią od czasu do czasu na marcowe czy kwietniowe święto Paschy zadźgać sztyletem dorosłego chrześcijanina, spuścić z niego krew, dodać ją do ciasta i wypiekać macę. A na późniejsze o dwa tygodnie święto Purim zrobić to samo z dzieckiem chrześcijańskim, tylko w tym wypadku dziecko jest jeszcze długo torturowane przed śmiercią.


A próbowałeś kiedyś krwi? A ciasta z krwią? Wiesz jaką ma konsystencję i smak??? Myślisz, że to smaczne??

Jeśli w co poniektórych małych rozumkach indoktrynowanych od lat przez "Gazete wyborczą", TV i inne media to się nie mieści, to trudno.


:lol:


Może jednak to co napisałem otworzy oczy niektórym osobom na obiektywną wersję historii i im się przyda.


O rany - mi się w takim razie żydzi coraz bardziej podobają.
:wink: :lol:

1) Nie p.....ą się za przeproszeniem z wrogami.
2) Rytualnie ich zabijają - cool- a myślisz że Polacy to co????
Nie wbijali na pal i nie torturowali????!!!
3) POSTUDIUJ NASZA HISTORIE, DOKSZAŁC SIE I ZACZNIJ MYSLEC SAMODZIELNE.
4) Jedzą wrogów - super - kolejne plemię miesożerców kanibali - na różne wyspy też trzeba pojechać i zrobić masakrę - bo tam jedli ludzi...

EOT.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Co prawda to prawda "Gazeta Wybiórcza" bywa bardzo wybiórcza
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Moja propozycja:
Zostańmy przy swoich poglądach i nie wpychajmy tego do tematu o Krav Madze. Bo robi mi się niedobrze.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Co prawda to prawda "Gazeta Wybiórcza" bywa bardzo wybiórcza


Oczywiście, tak samo TV, inne gazety, strony internetowe cokolwiek reklamujące - ale BEZ PRZESADY. No chyba że w redakcji spożywają rytualnie biednych chrześcijań i małe dzieci... :twisted: :lol:

Kłamstwo (a czasem drobne zmiany i cut'y - co na jedno wychodzi) jest wszędzie....
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Każdy ma prawo do własnych poglądów, jednak nie zawsze nalezy je upubliczniać:

Art. 256.(k.k.) Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 257.(k.k.) Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Juz sie rozpedzilem Cie przepraszac. Mnie szczerze powiedziawszy wali, kto kogo mordowal 2000 lat temu. A juz na pewno nie widze przelozenia na wspolczesnosc. Jesli czesc mojej rodziny pochodzi z Kresow, to pewnie ze 400 lat temu tez brali udzial we wbijaniu na pal i podobnych rozrywkach. I jaki to ma, przepraszam bardzo, wplyw na moje zycie?
Pomijajac juz to, ze podajac jakies informacje historyczne wypadaloby raczej podac dowody ich prawdziwosci, a nie odwrotnie.
Pozdrawiam,
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Moja propozycja:
Zostańmy przy swoich poglądach i nie wpychajmy tego do tematu o Krav Madze. Bo robi mi się niedobrze.


Eeee nie przesadzajmy, to ciekawe posłyszeć czasem poglądy vortalowiczów, jako politolog z wykształcenia i zamiłowania mogę gadać na ten temat godzinami.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Eeee nie przesadzajmy, to ciekawe posłyszeć czasem poglądy vortalowiczów, jako politolog z wykształcenia i zamiłowania mogę gadać na ten temat godzinami.


YEAH :) A mi miło posłuchać np. jak kto różni kravatovcy wysuwają argumenty :) :peace:

W ogóle z ludźmi NA MAXA NA NIE to czasem fajnie podyskutować - "i jak pacjent ma się lepiej?!"
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi


Eeee nie przesadzajmy, to ciekawe posłyszeć czasem poglądy vortalowiczów, jako politolog z wykształcenia i zamiłowania mogę gadać na ten temat godzinami.


YEAH :) A mi miło posłuchać np. jak kto różni kravatovcy wysuwają argumenty :) :peace:

W ogóle z ludźmi NA MAXA NA NIE to czasem fajnie podyskutować - "i jak pacjent ma się lepiej?!"


Hemmm???
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Hemmm???


No nie - akurat Ty całkiem rozsądnie piszesz :) :twisted:
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi


Hemmm???


No nie - akurat Ty całkiem rozsądnie piszesz :) :twisted:


thank you, staram się :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi


Hemmm???


No nie - akurat Ty całkiem rozsądnie piszesz :) :twisted:


thank you, staram się :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
W odróżnieniu od

a) chłopaczka zafascynowanego kravką po tygodniowym kursie
B) instruktora tego systemu który dzisiaj do mnie napisał message'a:

Od: kraver
Do: Combat
Wysłany: Pon Sie 11, 2003 14:54

Powiem krótko jesteś kompletnym ignorantem.Zapisz się na areobic!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Ani jeden nie ustosunkował się do treści mojego postu merytorycznie - wszyscy histerycznie.
Odpowiem wam w piątek lub sobotę, teraz szkoda mi na takich impulsów,
w szczególności na Combata i telexa.
PS. Combat, telex - Chciałbym kiedyś was spotkać i zobaczyć czy twarzą w twarz też będziecie tacy chamscy...
PS II. Krvavy - jesli to bylo do mnie to bylo to baaaardzo glupkowate, przeczytaj wszystko od początku, pomyśl i sie zastanów...

Wosiu
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Ani jeden nie ustosunkował się do treści mojego postu merytorycznie - wszyscy histerycznie.


CHWILA UMIESZ CZYTAC. WSZYSTKO NAPISAŁEM MERYTORYCZNIE.

PS. Combat, telex - Chciałbym kiedyś was spotkać i zobaczyć czy twarzą w twarz też będziecie tacy chamscy...


BARDZIEJ. A w ogóle gdzie byłem chamski?????

NAPISAŁEM: Ty k... p.... ch... NIE - to znaczy że pisałem GRZECZNIE.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

NAPISAŁEM: Ty k... p.... ch... NIE - to znaczy że pisałem GRZECZNIE.


to się nazywa poczucie humoru :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Wosiu, Ty chyba nie czytasz wlasnych postow !

No to cwaniaczki, proszę wykazać, co z tego co napisałem jest nieprawdą. A jak nie to proszę powiedzieć "przepraszam" i spierdalać. (...)
A filosemiccy szczekacze niech się przymkną, póki co to jest jeszcze otwarte forum a nie klub filosemicki.


Uwazasz to za kulturalna wypowiedz ? Pozostali forumowicze sa dla Ciebie partnerami do dyskusji ? Nikogo nie obrazasz ?
Odpowiedzialem Twoim jezykiem to zbulwersowales sie "chamska wypowiedzia"...
"Kto sieje wiatr ten burze zbiera" i tyle.

Merytorycznie nie bede sie ustosunkowywal, bo nie ma do czego. To co piszesz to stek bzdur, po prostu rynsztok. Nie bede siedzial pol dnia w bibliotece zeby Ci to udowodnic. Zreszta uwazam ze jestes fanatykiem i zaden argument do Ciebie nie przemowi. Ty po prostu wiesz a inni nie.
Chcesz otwierac innym oczy ale sam masz je zamkniete.
Nie szanujesz ludzi, a gdy ktos Ci powie ta prawde to najchetniej bys mu spuscil lomot. Tyle ze to nie dziala... Na szacunek trzeba sobie zasluzyc, zyciem, pogladami i czynami. Fascynacja sila konczy sie zwykle po podstawowce a zdawalo mi sie ze jestes doroslym czlowiekiem.
Swoimi postami udowadniasz ze Cie przecenilem. To cholernie przykre.
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Ani jeden nie ustosunkował się do treści mojego postu merytorycznie - wszyscy histerycznie.


Co do tego powstania żydowskiego, to chyba rzeczywiście prawda.
Co do praktyk ludożerczych - mam pytanie. Rozumiem, że nie wyczytałeś tych mądrości w książkach od "oficjalnej" historii. Wobec tego - gdzie?

Nawiasem mówiąc, Talmud twierdzi, że również poganie i chrześcijanie mogą być zbawieni, dzięki swoim uczynkom. Ale, Wosiu, znawca judaizmu, na pewno o tym sam wie.

Dopadnie cię Mosad, Wosiu, ani się obejrzysz...

PS. Combat, telex - Chciałbym kiedyś was spotkać i zobaczyć czy twarzą w twarz też będziecie tacy chamscy...


Trudno o większe gówniarstwo. No comments[/i]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024