Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plusy i minusy Krav Magi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
318 odpowiedzi w tym temacie

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
[quote name="budo_krzeslav"] Co do tego powstania żydowskiego, to chyba rzeczywiście prawda.
Co do praktyk ludożerczych - mam pytanie. Rozumiem, że nie wyczytałeś tych mądrości w książkach od "oficjalnej" historii. Wobec tego - gdzie?[/quote]

No więc wszystko to co napisałem jest prawdą opartą na solidnych źródłach. Prawdą łatwą do zweryfikowania dla osób którym chce się poszukać. Ale induwidua które z góry wszystko wiedzą i z powodu umysłowego lenistwa przyjmują tylko to co przeczytają w gazetach i usłyszą w TV są zbyt gnuśne by cokolwiek poszukać samemu. A to jest takie proste. Wystarczy wiedzieć że jest coś takiego jak Google, wpisać odpowiednie słowa-klucze i poczytać kilka stron po polsku i wiele po angielsku. Są tam liczne cytaty z wielu na razie niepodważalnych dzieł historycznych... Nie trzeba spędzać dni czy tygodni w bibliotece... Na szczęście póki co, Internet, ostatnie powszechne medium wolnej informacji, jest jeszcze dostępny bez cenzury...

[quote]Nawiasem mówiąc, Talmud twierdzi, że również poganie i chrześcijanie mogą być zbawieni, dzięki swoim uczynkom. Ale, Wosiu, znawca judaizmu, na pewno o tym sam wie.[/quote]

Wiem... ty jak widać również trochę jednak wiesz... Nie zwróciłeś tylko uwagi na ten warunek: "również mogą dzięki swym uczynkom" - oczywiście uczynkom ocenianym przez wykładnię Talmudu, nieprawdaż?

[quote]Dopadnie cię Mosad, Wosiu, ani się obejrzysz...[/quote]

??? Co to miało być ???

[quote name="budo_Wosiu"]PS. Combat, telex - Chciałbym kiedyś was spotkać i zobaczyć czy twarzą w twarz też będziecie tacy chamscy...[/quote]
Trudno o większe gówniarstwo. No comments[/i][/quote]

Jeśli odczytujesz więcej niż jest napisane to odnieś "gówniarstwo" do swojej osoby. Nie napisałem że przy ewentualnym spotkaniu spuszczę łomot Combatowi i telexowi (choćby może nawet im się należał, to inna historia). Z doświadczenia wiem, że osoby bardzo agresywne w necie przy bezpośrenim spotkaniu stają się nagle grzeczne, ugodowe, wręcz nieśmiałe... Tylko o to mi chodziło.


Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Tak, chciałem w odpowiedzi na te wszystkie bluzgi Combata, telexa i anjina napisać długi post z licznymi cytatami, linkami itp. Ale się rozmyśliłem. Nie będę dyskutował z dwa razy młodszymi kolesiami używającymi epitetów z braku argumentów i wiedzy ogólnej. Trudno dyskutować z czyimś brakiem oczytania. Jeśli to ja coś podaje, potem w zwiążku z tym ktoś mi ubliża zarzucając nieprawdę a ja wskazuję na to, że mi ubliża, to zgodnie z logiką prawną (np. w procesach o zniesławienie) ten ktoś powinien mi udowodnić że napisałem nieprawdę. Ja nic nikomu nie muszę udowadniać w tym wypadku.
Jestem przerażony reakcją na mój post. Mi się wydawało że na razie jeszcze żyjemy w Polsce ale być może to już jest Judeopolonia (po 90 latach od pierwszych planów jej założenia). Skoro większość dyskutantów, którzy są jakoś tam reprezentatywni statystycznie, opowiada się za antypolskim, zmanipulowanym obrazem historii i bzdurnymi kłamstwami produkowanymi na potrzeby dogmatu:
"Żydzi, Ukraińcy, Niemcy, Rosjanie, Litwini - cacy, be - Polacy", to ja wysiadam. Ja się pytam o co tu chodzi? Za granicą gardzi się ludźmi "srającymi do własnego gniazda" a u nas tacy się jeszcze tym chełpią... Nie chcę mieć już więcej wspólnego z niektórymi tutaj. Z mojej strony EOT.
PS. A ten wielki znawca teoretyk od wszystkiego, co od stycznia naprodukował 1250 postów, niech faktycznie pójdzie lepiej na aerobic, bo przy bliższej analizie jego pisaniny wychodzi że rzeczywiście jest kompletnym ignorantem, jak to mu już ktoś napisał.


Wosiu[/code]
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Ciekawe, gdzie ja napisalem te rzekome bluzgi, bo w moich postach ich nie ma...
Moze napisalbys, Wosiu, odpowiedz na moje pytanie (nie bylo zadane wprost, fakt) - jaki wplyw maja te wydarzenia na trenowanie prze kogos KM? Bo ja tu nie widze przelozenia.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Tak, chciałem w odpowiedzi na te wszystkie bluzgi Combata, telexa i anjina napisać długi post z licznymi cytatami, linkami itp. Ale się rozmyśliłem.


Co sobą reprezentujesz?

Nie będę dyskutował z dwa razy młodszymi kolesiami używającymi epitetów z braku argumentów i wiedzy ogólnej.


Trzeba czytać co się pisze. Szkoda mi słów...

Trudno dyskutować z czyimś brakiem oczytania. .


Właśnie. A jak coś cytujesz PODAJ źródło.

Ja nic nikomu nie muszę udowadniać w tym wypadku. .


Nie jesteś expertem, możesz siać farmazony i przesądy. Nie mówiąc o nawoływaniu do nienawiści...

"Żydzi, Ukraińcy, Niemcy, Rosjanie, Litwini - cacy, be - Polacy", to ja wysiadam. Ja się pytam o co tu chodzi? Za granicą gardzi się ludźmi "srającymi do własnego gniazda" a u nas tacy się jeszcze tym chełpią... Nie chcę mieć już więcej wspólnego z niektórymi tutaj. Z mojej strony EOT. .


Wszyscy są BE - ale tego nie pojmiesz.

PS. A ten wielki znawca teoretyk od wszystkiego, co od stycznia naprodukował 1250 postów, niech faktycznie pójdzie lepiej na aerobic, bo przy bliższej analizie jego pisaniny wychodzi że rzeczywiście jest kompletnym ignorantem, jak to mu już ktoś napisał.


Widzę, że mamy wielkiego experta.

Nie będę z tobą dyskutował. Nie stanowisz dla mnie partnera w rozmowie, nie masz żadnego wykształcenia (wynika to z analizy tego co piszesz i odpowiadasz). Nie masz pojęcia o prawdzie, udowadnianiu, źródłach naukowych. Nie chcę się wymądrzać - ale argumentami można zakasować każdego - ty ich nie masz. Lol. Do widzenia - "expercie".

Acha i cytowanie stron internetowych nie stanowi cytowania źródeł. Naczytałeś się czegoś - trudno...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Ciekawe, gdzie ja napisalem te rzekome bluzgi, bo w moich postach ich nie ma...
Moze napisalbys, Wosiu, odpowiedz na moje pytanie (nie bylo zadane wprost, fakt) - jaki wplyw maja te wydarzenia na trenowanie prze kogos KM? Bo ja tu nie widze przelozenia.


Daj sobie spokój! On nie czyta, on ma własny świat i własne wyobrażenia. Spisek żydowski drąży biedną Polskę - czy tak w skrócie wosiu - brzmi to co chcesz nam powiedzieć???

Jak tak dalej pójdzie to dołączysz wkrótce do galerii expertów...
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Napisałem już że nie chcę kontynuować tej dyskusji, nie zmuszajcie mnie do następnych odpowiedzi.
Combat: napisałeś już o dwa posty za dużo, nie będę dalej dyskutował z tobą bo bym musiał się zniżyć do twojego poziomu, a sobie zważaj przy tym, bo zaczynasz przeginać a to może być bardzo niezdrowe.
Anjin: przełożenie jest proste - ludzie zachęceni reklamą kravmagi mają prawo wiedzieć w jakie towarzystwo wchodzą i np. jaki może być do nich rzeczywisty stosunek jako do goji, jeśli trafią akurat na instruktora kravmagi pochodzenia żydowskiego który jest praktykującym judaistą. Tylko tyle. Chodzi o tzw. drugą stronę medalu.
Jak ktoś chce zacząć myśleć samodzielnie i samemu wyciągać wnioski w przedmiotowej kwestii to niech zacznie od lektury książki "Co sławni ludzie mówili o Żydach" której fragmenty są np. na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Są tam między innymi wypowiedzi takich osób jak: Fiodor Dostojewski, Franciszek Liszt, Giordano Bruno, Cyceron, Św. Tomasz z Akwinu, Marcin Luter, Denis Diderot, Thomas Jefferson, Winston Churchill, Henry Ford, Mark Twain, George Bernard Show, Richard Wagner czy Napoleon Bonaparte. Oczywiście dla niektórych będą to "wypowiedzi antysemitów w narkotycznym ciągu", co?


Wosiu
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

(...) jaki może być do nich rzeczywisty stosunek jako do goji, jeśli trafią akurat na instruktora kravmagi pochodzenia żydowskiego który jest praktykującym judaistą. Tylko tyle. Chodzi o tzw. drugą stronę medalu.(...)

No chwilka, a jesli ktos trafi na instruktora karate, bjj albo kung-fu "pochodzenia zydowskiego, ktory jest praktykujacym judaista"? Albo na kierowce autobusu? Co to ma wspolnego akurat konkretnie z KM?
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Wosiu, te cytaty ktore podales sa po prostu zalosne. Uwazaj, Zyd zasadzil sie za kazdym rogiem...

Proponuje darowac sobie takie rzeczy i wrocic do tematu, nikt nie chce tracic czasu na czytanie takich bzdur.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

Oczywiście dla niektórych będą to "wypowiedzi antysemitów w narkotycznym ciągu", co?


JÓZEF STALIN
wypowiedź z 28. 01. 1949 r. przytoczona przez Żydowską Agencję Telegraficzni(Jewish Telegraphic Agency of Ameńca):

Antysemityzm jest niebezpieczny dla ciężko pracujących lu­dzi, bo jest to niewłaściwa droga, która odsuwa ich od drogi właściwej i prowadzi do dżungli. Stąd komuniści, jako konse­kwentni internacjonaliści, nie mogą zgodzić się na antysemityzm. W ZSSR antysemityzm jest zakazany jako zjawisko wrogie syste- l mówi sowieckiemu. Według prawa naszego kraju aktywni anty­semici są karani śmiercią."

I tylko to jest w miarę... Reszta to albo brednie albo nie na temat.
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
No, przypuszczam, że wątpię. Genialnemu Józefowi też się później przeinaczyło i u schyłku pracowitego żywota zaczął prześladować Żydów, z zemsty za działalność żydowskich lekarzy z Kremla, którzy go jakoby chcieli otruć.

Rzeczywiście, łączenie etosu sztuki walki z krajem pochodzenia nie ma za dużo sensu. Taki np Ryszard Douieb szkoli żołnierzy francuskich w kravmadze, a przecież Francja od lat wspiera muzułmańskich terrorystów, wrogów Izraela. Każdy kij ma dwa końce (tylko proca ma trzy).


Wosiu
Nie zwróciłeś tylko uwagi na ten warunek: "również mogą dzięki swym uczynkom" - oczywiście uczynkom ocenianym przez wykładnię Talmudu, nieprawdaż?


Na szczęście wykładnia Talmudu opiera się na Starym Testamencie.

Wosiu
Cytat:
Dopadnie cię Mosad, Wosiu, ani się obejrzysz...

??? Co to miało być ???


Żart, oparty na kpinie ze spiskowej teorii dziejów.

Wosiu
Jeśli odczytujesz więcej niż jest napisane to odnieś "gówniarstwo" do swojej osoby. Nie napisałem że przy ewentualnym spotkaniu spuszczę łomot Combatowi i telexowi (choćby może nawet im się należał, to inna historia).


Tak mi przykro. Znawcy historii alternatywnej mają taki subtelny sposób przekazywania myśli. Wybacz prostemu magistrowi...
  • 0

budo_senior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Wosiu !
Chciałbym odpowiedzieć na twój post.
Powstanie, żydowskie w Judei wybuchło po tym jak ten obszar podbił Rzym. Relacje z krwawego powstania były pisane przez historyka rzymskiego ( tak naprawdę był to żyd na usługach Rzymu) Jak każde powstanie było okrutne a relacje zpewnością podkoloryzowane (pisano je na zlecenie jednej ze stron-Rzymu).
Co do macy to nie wiem
Co do żydów z Paryża to Filip Piękny kazał ich spalić (tzw wyspa Żydowska w Paryży na Sekwanie). W średniowieczu nie wolno było chrześcijaninowi zajmować lichwą , żydzi prowadzili banki i nie chcieli płacić na utrzymanie Filipa, więc ten nota bene wielki władca oskarżył ich, spalił i zabrał kasę ( podobnie postąpił z Zakonem Templariuszy ). Z Hiszpanii żydzi zostali wypędzeni przez Tomasz Torkemade ( twórcę św Inkwizycji ) i też chodziło o kasę i jedność państwa.
Żydzi na pewno tworzą hermetyczne środowisko, inaczej nie przetrwali by jako naród 2000lat bez państwa. Ale czy to powód by ich nienawidzić ?
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
[quote name="budo_senior"]Wosiu !
Chciałbym odpowiedzieć na twój post. [/quote]

Senior! Tobie też odpowiem, bo piszesz w innym tonie niż różne przemądrzałe niedouczki i gudłajskie mamzery spośród tutejszych dyskutantów co tylko potrafią napisać, ze coś jest bzdurą, sianiem nienawiści, średniowieczem itp.

[quote]Żydzi na pewno tworzą hermetyczne środowisko, inaczej nie przetrwali by jako naród 2000lat bez państwa. Ale czy to powód by ich nienawidzić [/quote]

Zaraz, a kto tu mowi o nienawiści? Czy ja np. napisałem, że jestem za tym, żeby dokończyć robotę Hitlera i dać wszystkich Żydów do gazu? Albo cokolwiek innego w tym stylu? Nie. No to proszę tu nie insynuować z jakąś nienawiścią (i nie straszyć paragrafami jak Krvavvy bo to żałosne już jest).
Chodzi właśnie odwrotnie, o samoobronę wobec żydowskiego szowinizmu i nienawiści do wszystkich nie-żydów, w szczególności do chrześcijan, a z tych zwłaszcza do Polaków. Wygląda zresztą, że z tą "nienawiścią" to już dobrze Was wytresowano w obowiązującej politycznej poprawności. Ta polityczna poprawność skutkuje tym, że w Polsce (jak wcześniej w wielu krajach zachodu na czele z USA) nie można już powiedzieć nic złego na Żydów ogólnie i nic złego na żadnego konkretnego żyda w szczególności bez automatycznego otrzymania łatki antysemity. Bo Żydzi zawsze byli i są bez wyjątku dobrzy, mądrzy i wspaniali a kto to kwestionuje jest wrednym antysemitą. Co więcej nawet już powiedzieć nie można że Żyd jest Żydem! To już prawie oficjalne przestępstwo powiedzieć że taki np. Adam Michnik jest Żydem. Laureat nagrody "Zyd Europy" z roku 1993... Którego ojciec nazywał sie jeszcze Aaron Szechter... No z podawaniem nazwisk ojców czy dziadków niektórych osób to już prawie zbrodnia antysemicka. Np. mówisz na warszawskich salonach, że jak to jest, ojciec Aleksandra Kwaśniewskiego nazywał się Stolzmann a syn Kwaśniewski i o co tu chodzi, a następnego dnia już jesteś wyklęty w całej warszawce i krakówku. Dochodzenie kto miał jakich przodków jest w ogóle politycznie bardzo be. Tylko że jakoś Ormianie, Cyganie, Litwini, Białorusini czy Niemcy nie oburzają się jeśli szukać ich wśród osób sprawujących władzę w Polsce, ciekawe dlaczego :-) Może chodzi o to, że takie dochodzenie doprowadza do stwierdzenia faktu, że kilkaset czy góra kilka tysięcy osób pochodzenia żydowskiego zajmuje kluczowe pozycje w aparacie państwowym, mediach i gospodarce pozornie suwerennego kraju jak Polska? Mniejsza z tym, to nie temat tego forum.


[quote]Powstanie, żydowskie w Judei wybuchło po tym jak ten obszar podbił Rzym. Relacje z krwawego powstania były pisane przez historyka rzymskiego ( tak naprawdę był to żyd na usługach Rzymu) Jak każde powstanie było okrutne a relacje zpewnością podkoloryzowane (pisano je na zlecenie jednej ze stron-Rzymu). [/quote]

To były tylko pewne przykłady z historii i bardziej chodziło o pozniejszą rebelię żydowską w Cyrenie, na Cyprze i w innych miejscach w roku 115-117 ne. A nie były to podbite ziemie żydowskie bynajmniej lecz miejsca w których wcze


Co do macy to nie wiem
Co do żydów z Paryża to Filip Piękny kazał ich spalić (tzw wyspa Żydowska w Paryży na Sekwanie). W średniowieczu nie wolno było chrześcijaninowi zajmować lichwą , żydzi prowadzili banki i nie chcieli płacić na utrzymanie Filipa, więc ten nota bene wielki władca oskarżył ich, spalił i zabrał kasę ( podobnie postąpił z Zakonem Templariuszy ). Z Hiszpanii żydzi zostali wypędzeni przez Tomasz Torkemade ( twórcę św Inkwizycji ) i też chodziło o kasę i jedność państwa.
?[/quote][/list][/code]
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Wosiu, nie wkurwiaj się bez sensu, bo to dopiero jest żałosne. Nie straszę cię paragrafami, bo zakładam, że jesteś dorosłym człowiekiem i odpowiadasz za swoje słowa. Cytat z k.k. zamieściłem w dwóch celach: po pierwsze żeby wskazać na karalność głoszenia nieprawdziwych krzywdzących opinii o innych nacjach - vide Leszek Bubel, a więc tym samym na dopuszczalność głoszenia opinii prawdziwych i tu pojawia się kwestia weryfikacji źródel na jakich opierasz swoje twierdzenia, po drugie, że czasami nie tylko dobre wychowanie i tzw. polityczna poprawność wyznaczają swobodę naszych poglądów. Myślę że gdybyś nie łapał od razu ciśnienia i nie atakował antagonistów swych poglądów w taki sposób, byłbyś bardziej wiarygodny. papieros
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Sorry, przy szybkim pisaniu czasami gdzieś się enter robi i post wysyła się w trakcie, ostatni akapit powyższego postu jest oczywiście autorstwa Seniora.

c.d.

..wcześniej gościnnie przyjęci jako osadnicy. Takich wydarzeń w historii jest więcej i można by poprowadzić ciągłą linię od czasów Jozuego kiedy jego hordy zdobyły Jerycho, Ur i 40 innych miast w Kanaanie i wymordowały całkowicie wszystkich ich mieszkańców łącznie ze starcami, kobietami, dziećmi i nawet zwierzętami (!), czyli kilkadziesiąt tysięcy ludzi, poźniejszą rzeź ok. 30 tysięcy mieszkańców Medo-Persji w czasie afery króla Aheswarosa, Estery i Hammana czczoną do dzisiaj przez żydów w ich ulubionym święcie Purim, potem żydowskie prześladowania pierwszych chrześcijan, potem właśnie trzy rebelie antyrzymskie w latach 70, 115 i 138 n.e, potem w VIII w. (nie pamietam dokładnej daty) zdradę bizantyjskiej załogi Jerozolimy i otwarcie bram wojskom perskim i masakrę chrześcijan w Jerozolimie (tysiące ofiar), potem w VIII-IX w. krwawe najazdy judaistycznego Imperium Chazarów (obszar między Mołdawią a Kaukazem) na kraje sąsiednie, zahamowane kontratakiem Rusinów kijowskiego księcia Światosława i Waregów (Wikingów z terenów Rusi) i rozbiciem państwa Chazarów, potem liczne zbrodnicze afery, mordy rytualne itp. ciągnące się przez Średniowiecze i Oświecenie aż do XVIII w., potem liczne zbrodnicze rewolucje organizowane przez Żydów (francuska, bolszewicka, hiszpańska, meksykańska), następnie np. z naszego podwórka, zbrodnicza działalność Żydów w ramach władz sowieckich podczas II W.Ś, zbrodnicze akcje żydowskich band spod szyldu AL (np. mord w Koniuchach, o dziwo mordercy jak za czasów Jozuego zabijali nawet zwierzęta), powojenny terror w Polsce w okresie 1945-1952 gdzie jedynym Polakiem we władzach był Bierut a reszta to Żydzi - z bilansem ok. 2 mln ludzi którzy przeszli przez areszty, więzienia i obozy i ok. 200 tysiącami zamordowanych, po zbrodnie żydowskie na Arabach od roku 1948 do teraz.

Co do macy to nie wiem


Przez prawie 1000 lat w Europie były setki jeśli nie tysiące procesów o żydowskie mordy rytualne. Obecnie zrobiono z tego tylko legendę i rzekomy pretekst do prześladowań Żydów. Zastanów się, czy sądy mogły się przez 1000 lat masowo mylić i wysuwać zarzuty bez dowodów w sytuacji kiedy w wielu krajach, w tym i w Polsce, Żydzi otrzymali przywilej ochrony przed pomawianiem o mordy rytualne, tzn nie można było ich pomawiać o mordy rytualne bez dowodów na to pod groźbą kary? W Polsce między pierwszym procesem z 1547 roku w Rawie Mazowieckiej a ostatnim z Olkusza w roku 1787 było 100 procesów! Jest na ten temat mnóstwo zapisów w ocalałych kronikach sądowych i innych dokumentach z epoki. Jest wiele książek, od "Żydowskie Okrucieństwa, Mordy i Zabobony" X. Przecław Mojecki, 1598, przez "Proces kryminalny o niewinne dziecię Jerzego krasnowskiego od żydów zamordowane", ~Uchowski Stefan, 1713 po "Procesy o mordy rytualne w Polsce w XVI-XVIII wieku" Gulldon, Wijaczka, Kielce 1995.



Co do żydów z Paryża to Filip Piękny kazał ich spalić (tzw wyspa Żydowska w Paryży na Sekwanie). W średniowieczu nie wolno było chrześcijaninowi zajmować lichwą , żydzi prowadzili banki i nie chcieli płacić na utrzymanie Filipa, więc ten nota bene wielki władca oskarżył ich, spalił i zabrał kasę ( podobnie postąpił z Zakonem Templariuszy ).


To kolejny mit. W rzeczywistości Filip Piękny przekazał większość majątku Templariuszy zakonowi Joannitów a zatrzymał tylko niewielką część. Co do spalenia Żydów nie wiem, chodziło mi o inny przypadek, teraz nie mam materiałów pod ręką.


Z Hiszpanii żydzi zostali wypędzeni przez Tomasz Torkemade ( twórcę św Inkwizycji ) i też chodziło o kasę i jedność państwa.


No nie, pierwsze wielkie wypędzenie na skutek decyzji króła Ferdynanda i królowej Izabeli było skutkiem głośnego procesu o żydowski mord rytualny w Toledo w roku 1490 gdzie udowodniono winę.

Co do mordów rytualnych, stosunku Żydów do chrześcijan itp nawiązujące do sprawy informacje są np. na:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Ale kogo obchodzi historia, jak mało kto zwraca uwagę na teraźniejszość. Np. w dzień po zamachu z 11 Wrze
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
...Września na WTC rozległ się lament po żydowskich mediach, że w WTC zginęło prawie 4000 Żydów. Po paru dniach sprawa umilkła. Żaden z nich nie przyszedł do pracy... A Żydowskie restauracje i firmy w strefie "0" były tego dnia zamknięte... FBI aresztowała podejrzanych osobników którzy z dachu sąsiedniego budynku kręcili moment zawalania się wież WTC i zachowywali się dziwnie jak na taką sytuację głośno się śmiejąc, wykrzykując itp. Przypadkiem byli to obywatele Izraela, pracownicy Mosadu. Po krótkiej informacji w radiu nowojorskim nie można nigdzie znaleźć informacji, że śledztwo w tym wątku było kontynuowane...
Ostatnio Bush proklamował atak na Irak akurat w święto Purim, zapewne przypadkowo...


Wosiu[/list]
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
No kurde to jednak utrudnienie, ze nie mozna postu edytowac po czasie, kiedys można było i wtedy cały post mógł być bez błędów.
Oczywiście drugi z podanych linków prawidłowo brzmi:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Wosiu


[/code]
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi

[Chodzi właśnie odwrotnie, o samoobronę wobec żydowskiego szowinizmu i nienawiści do wszystkich nie-żydów, w szczególności do chrześcijan, a z tych zwłaszcza do Polaków. Wygląda zresztą, że z tą "nienawiścią" to już dobrze Was wytresowano w obowiązującej politycznej poprawności. Ta polityczna poprawność skutkuje tym, że w Polsce (jak wcześniej w wielu krajach zachodu na czele z USA) nie można już powiedzieć nic złego na Żydów ogólnie i nic złego na żadnego konkretnego żyda w szczególności bez automatycznego otrzymania łatki antysemity. Bo Żydzi zawsze byli i są bez wyjątku dobrzy, mądrzy i wspaniali a kto to kwestionuje jest wrednym antysemitą. Co więcej nawet już powiedzieć nie można że Żyd jest Żydem! To już prawie oficjalne przestępstwo powiedzieć że taki np. Adam Michnik jest Żydem.


Co do politycznej poprawności to sporo w tym co wosiu pisze jest prawdy, nie mówi się wprost, tylko bawi w ładne słówka, zakłamuje się prawdę. Np. grubas to teraz nie jest grubas (bo to nie politycznie poprawnie) ale puszysty, kochajacy inaczej to nie pedał ale gej, czarny to nie murzyn ale afroameryknain lub afrykanin. I obawiam się że ta moda, choroba zawleczona z zachodu (co widać bardzo na uniwersytetach) drąży inteligencję Polską.
Powiedzmy sobie szczerze to że słowa tracą swój pierwotny sens i zamieniane są w inne "słodko-papkowe" winna jest też GW, bo to te środowiska odpowiadaja za wprowadzanie nowinek.
Nie zrozumcie mnie źle bardzo sobie cenie ludzi kulturalnych, uprzejmych i pełnych ogłady (że tak powiem) umiejących się wypowiadać na poziomie ale politycza poprawność języka który jest wprowadzany w prasie, tv, itd... doprowadza mnie do szewskiej pasji. Jak myślicie czemu postać taka jak Kuba Wojewudzki jest tak popularna?, on ma gdzieś polityczną poprawność, łamie ją z premedytacją i za to ludzie tak lubią go oglądać.
No ale to tylko mój skromy głos w walce z polityczną poprawnością, moje chasło na dzisiaj to polityczna poprawność na marsa!!!!
  • 0

budo_malcolm_xx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Jak dla mnie Wosiu jestes po prostu anytsemita. To tyle, nie mam zamiaru z kims takim dyskutowac.
Pozdrawiam pozostalych;)


m_xx
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
i obronca i malcolm xx maja racje. poprawnosc polityczna to falsz i zaklamanie a wosiu to antysemita :lol:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Plusy i minusy Krav Magi
Wosiu zajrzalem pod wskazane linki. I nie tyle mi chodzi o zawartosc, ile o styl - taki okreslal zdaje sie - Zbigniew Herbert jako "parciana retoryke".
Jesli chodzi o przypisywanie komus korzeni zydowskich, to bylbym bardzo ostrozny (och, Boze! jak chetnie zapoznalbym sie z wynikami badan genetycznych w Polsce! Zapewniam - raz na zawsze rozwialby sie mit "prawdziwego" Polaka, biorac pod uwage ilosc nacji, ktore przelaly sie przez nas kraj przez stulecia).
W swoim czasie pracowalem w GW. Docieraly do nas "listy Zydow", i ku naszemu zdumieni znajdowalismy na nich i nasze nazwiska, co bylo absolutnym absurdem! A zapewniam Cie, ze nikt sie u nas nie kryl z zydowskim rodowodem, jesli taki mial. W naszym calym dziale byla... taka jedna osoba. I nawet tej osobie, mimo jej wielkiej wiedzy i inteligencji, niewatpliwych zydowskich korzeni, jakos to nie pomagalo w blyskotliwej karierze - tyrala i nic z tego nie miala, jak i my "goje", i w koncu i ta osoba jak wiekszosc z nas odeszla stamtad. Bo, widzisz i w tej spolce, jak w wielu innych tzw. wiodacych, najwazniejsze byly i sa - jak wszedzie indziej - koligacje rodzinne, uklady i ukladziki, sojusze i grupy wplywu.
Jesli zas chodzi o dominacje Zydow, to bierze sie ona, glownie ze... starannego wyksztalcenia i kultu wiedzy. Przez wiele lat, co nie jest tajemnica, najlepszymi studentami na uczelniach amerykanskich byli Amerykanie zydowskiego pochodzenia, ktorzy twardo walczyli o swoja wielkosc z anglosaskimi.
Dzis powoli wypieraja ich (widocznie nie sa tak glodni sukcesu jak niegdys) studenci azjatyckiego pochodzenia (od stuleci niezwykly kult wiedzy), ktorzy potrafia zrobic kariery w czasie jednego pokolenia. Polacy w USA mimo, ze sa znacznie dluzej na tamtym kontynencie, nie maja nawet 1/10 tej sily przebicia.
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024