Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robisz????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Co robisz????
Wyobras sobie ze idziesz z dziewczyna, a tu nagle spora grupa dresow staje przed wami. Co robisz :?: .
Prubujesz walczyc, a moze starasz sie negocjowac :?: .
Jezeli wybrales druga mozliwosc to jakich argumentow urzywasz zeby wyjsc calo :?: .
Grozisz znajomymi a moze cos innego :?: .
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Sam wiesz jak trudne pytanie postawiłeś... :) Zależy JAK LICZNĄ grupę...no i jeszcze od innych warónków...
A tak najbardziej uniwersalnie: karzę jej zwiewać, a ja w szale bojowym rzucam się na dresów :evil: :twisted:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Od razu jesteś w stanie ocenić czy masz jakąkolwiek szansę w starciu czy nie.... Ja prubuję jakoś wynegocjować o co im chodzi i w trakcie tej gadki oceniam swoje szanse..
Jezeli mam ucierpieć tylko ja to pal licho, ale jak i moja kobieta to dam się poćwiartować..

Inna sprawa gdy mam mozliwośc szybkiego oddalenia.. tak też czynię..
w słusznej sprawie moje ego nie ucierpi.. jeśli miałbym kogoś zostawić to wolę zerwać się jako ostatni...
Nie to ze zaraz jakiś hero ze mnie ale tak juz jest...
Umim gadać, bić też... jak pierwsza opcja zawiedzie to zostaje dróga...

"Lepiej zrobić cos niż nie robić nic.!"
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
1.Jeśli jest możliwośc ominięcia drechów lub ucieczki odrazu to robię.
2.Gdy dochodzi do zbliżenia to zawsze staram sie dowiedzieć o co biega.
3.Gdy jest to niemożliwe to w zależności od liczby trzeba dokonać pewnych wyborów.
Jeśli czuje sie na siłach to z dwoma bym zawalczył. Z większą ilością niebardzo bo mam dziewczyne u boku. Nie moge sie szybko przemieszczać (chyba że ona może uciec). No i gdy nie ma wyjścia i to ma byc prawie egaekucja to ona ma wiać a ja staram sie jełopów zatrzymac na tyle na ile sie da. Albo daje to o co proszą - jeśli chodzi o kasę.
To tyle co do teorii (Uwielbiam takie gdybania :) )
Pozdrawiam
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Drechy drechami, ale jak idziesz z panną grzecznie to przeciętne blokowe drechy Cię nie zaczepią. Chyba, że trafisz na popierdoleńców (którzy cierpią na doskwierający brak kasy albo telefonów komórkowych), a tacy to i Twojej panience nalać mogą. Duże grupy widać z daleka i bezpieczniej omijać drugą stroną ulicy. Jeśli taka grupa się przemieszcza nadwyraz szybko (nie ma możliwości omnięcia) bo np. robi wjazd na osiedle - to gwarantuję Ci, że nie będziesz miał okazji z nikim pogadać. Jak nie przebiegną bokiem, nie spierdolisz z panną na czas - to wezmą Cię na: buty, druty zbrojeniowe (...) i wdepczą w chodnik.

Nie podoba mi się to ale tak się teraz niestety trudno żyje. Na osiedlach rządzą bandy frustratów, a no domkach jednorodzinnych czasem może zapukać pan w czarnej skórze - i nie będzie to mikołaj, a goście z nim - to nie będą elfki - tylko samozwańcza ekipa od nadzoru i ochrony mienia.
Ech...
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Negocjacje - hmm... wiadomo, że jak dresiarze się doczepią, to na pewno nie po to, żeby sobie pogadać.
Ucieczka - oki, ale wówczas musimy wówczas mieć podwójną uwagę:
- żebyśmy nie zaliczyli gleby
- uważać, czy któryś nie jest za blisko nas/naszej dziewczyny
Inna możliwość - np. Wzywanie pomocy? Nikt nie pomoże - tak to już jest. Innych wariantów nie widzę.
Walka - jedyne rozwiązanie, które może sprawić, że dziewczyna wyjdzie cało(jeżeli powiemy jej żeby uciekała, a sami zajmiemy się tymi tępakami).

No chyba, że jeżeli jest ich więcej niż 3 (bo z tyloma potrafię sobie poradzić), to zaczyna się robić nieciekawie.:? Ale tak czy siak, to trzeba podjąć walkę, żeby uchronić dziewczynę(żeby mogła uciec) nawet gdybyśmy mieli oberwać(i to ciężko).
  • 0

budo_oskar szrajer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
myśle co by marian zrobil w takiej sytuacji :-)

(jak ktos nie wie o co chodzi to odsylam na forum aikido
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Kazać jej uciec a samemu osłaniać jej ucieczke, czyli zastąpić im droge, walczyć, zatrzymać dresy żeby za nią nie pobiegli. Jak dziewczyna już się oddali, to jak jeszcze jesteśmy w stanie to też szukamy sposobu na ucieczke, jak się nie uda to wtedy limo
Ale przynajmniej jest szansa, że dziewczynie nic się nie stanie. Innego wyjścia z takiej sytuacji nie widze :?
Silver poradzisz sobie z trzema? 8O
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Marian Hmmmmm... Kokyunage.. rotfl
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

Silver poradzisz sobie z trzema? 8O

Wiesz różnie to z tym by mogło być (nie mowie o przypadku silvera),ale poczytaj sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sorry ale mnie się tych mega długaśnych textów P. Drozdaka wklejać nie chce :) Da radę Charly, da...(ogólnie piszę... :D )
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

(...)
Silver poradzisz sobie z trzema? 8O

Nie rozumiem, co w tym takiego szokującego. Miałem już taką przygodę (2 razy) i poradziłem sobie.
Nie wiem ile Ty trenujesz(i co), ale gdyby byała taka sytuacja, a ktoś Tobie bliski byłby w zagrożeniu, to tłukł byś ile wlezie.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Polecam dwie taktyki uliczne.
Jedna opiera sie na wsadzeniu dziewczyny bez bluzki na "baran" i szybki bieg polaczony z jej wyciem.
Druga na kreacji kulki KI dostatecznie duzej by zmiec przeciwnikow na przylegle sciany.
Czy wam sie nie nudza te tematy ?
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

Polecam dwie taktyki uliczne.
Jedna opiera sie na wsadzeniu dziewczyny bez bluzki na "baran" i szybki bieg polaczony z jej wyciem.
Druga na kreacji kulki KI dostatecznie duzej by zmiec przeciwnikow na przylegle sciany.
Czy wam sie nie nudza te tematy ?

A ja polecam 3 taktykę.
Jeżeli nie chcesz, to się nie wypowiadaj - logiczne, prawda?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Chcesz logike - prosisz masz.
Czlowieku pokombinuj troche - grupa ludzi staje przed toba.
Opcje :
- chca ci wpieprzyc ( chcieli wpieprzy komukolwiek wiec i tak dostaniesz)
- chca zdobyc kase ( ty jestes na drodze - kazdy fant sie nada )
- chca sie rozerwac ( wpieprzy i przy okazji moze obrobic )

W tych opcjach nie masz innego wyjscia jak spieprzac. Proste prawda ?
Nie ma takiej sytuacji, w ktorej nie mozna spieprzyc albo wyciagnac sobie drogi do spieprzenia. Nie mozna mowic bo mnei okrazyli - swiat nie sklada sie z naroznikow a sytuacje sie zauwaza. Grupka to nie pierdolona paczka chrupek i widac jak a szczegolnie slychac bo to nie ninja.
Dyskutowanie co zrobic jak sie wpadnie na taka grupke nie ma sensu a najlepsza rada to nie wpadac. A ze nie wpasc jest latwo - patrz dwa zdania do tylu.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

Chcesz logike - prosisz masz.
Czlowieku pokombinuj troche - grupa ludzi staje przed toba.
Opcje :
- chca ci wpieprzyc ( chcieli wpieprzy komukolwiek wiec i tak dostaniesz)
- chca zdobyc kase ( ty jestes na drodze - kazdy fant sie nada )
- chca sie rozerwac ( wpieprzy i przy okazji moze obrobic )


A moze chca cie zaprosic wczsniej na imprezke ?
Przeciez szkoda rezygnowac z dobrej zabawy :-)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Toster wiesz jak dla mnie to moze byc kolko rozancowe nawolujace do powrotu do kosciola przy pomocy kropidla i kija. Jak widze popieprzajaca grupke, w ktorej co druga morda jak z 997 to zmieniam trase. Rzadko kiedy atakuja nas na moscie, kiedy on sie za nami pali i jedyna droga to przez nich. Mozna sobie isc bokiem, inna ulica itp itd bhaa.. jak sa glosni, pija i zaczepiaja to mozna skrecic za rog i zadzwonic na Policje z prosba o interwencje.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

Toster wiesz jak dla mnie to moze byc kolko rozancowe nawolujace do powrotu do kosciola przy pomocy kropidla i kija. Jak widze popieprzajaca grupke, w ktorej co druga morda jak z 997 to zmieniam trase. Rzadko kiedy atakuja nas na moscie, kiedy on sie za nami pali i jedyna droga to przez nich. Mozna sobie isc bokiem, inna ulica itp itd bhaa.. jak sa glosni, pija i zaczepiaja to mozna skrecic za rog i zadzwonic na Policje z prosba o interwencje.


Zobacz na wyniki.
Kazdy raczej najpierw zacznie gadke aby dowiedziec sie o co chodzi.
Prawdopodobnie jakbys spotkal kolko rozancowe
to bys im w pie.rzyl he,he
Tak na serio. Masz racje.
Lepiej schodzic z drogi popieprzonym ludziom.
Na co klopoty.
Ale czasem mozna tez spotkac mile towarzystwo przeciez.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Bo pytanie jest zle sformuowane zobacz :

Wyobras sobie ze idziesz z dziewczyna, a tu nagle spora grupa dresow staje przed wami. Co robisz

Przeciez qrwa nie wyskoczyli spod ziemi. Przeciez nie idziesz a tu na leb na szyje z drzew spadaja jak gruchy dresiarze, prawda ?
Ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji. Naprawde. Tzn moge sobie wyobrazic ( seks z Halle Berry tez moge sobie wyobrazic) ale to malo realne jest. Juz latwiej wpasc w taka sztuczke, ze po zmroku ktos sie z przyczajki na nas wpieprzy z klatki schodowej, bramy, smietnika itp Ale to jedna , gora dwie osoby. Grupka ludzi, szczegolnie takiego rodzaju, slychac zanim sie zobaczy. Dla poparcia tej tezy wystarczy popatrzec na osiedla wokol nas. To ludzie wlasnie postepuja glupio. Ile razy jak wpychaja sie miedzy grupke stojacych bucow i chca przejsc. Jakby istnial tylko jeden chodnik wokol budynku. To takie zero wyobrazni. Qrna no nie czujmy sie macho. Ja wiem, ze jaja rosna i chce sie dowalic wszystkim a przynajmniej pokazac, ze pojde tam gdzie chce ale zazwyczaj szkoda wydawac forse na protetyka.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????

.. Dla poparcia tej tezy wystarczy popatrzec na osiedla wokol nas. To ludzie wlasnie postepuja glupio. Ile razy jak wpychaja sie miedzy grupke stojacych bucow i chca przejsc.


Wchodzenie w grubke bucow to skrajna glupota.
Raz ze to narusznie terytorium grupy
i wchodzenie w tzw strefe intymna kazdego z osobna i tak dalej.
A kazdy troche bardziej nerwowy gosc na to zareaguje.
Przeciez mozna uszanowac to ze stanowia grupe i obejsc ich.
Zreszta to ma bardzo pozytywny wydzwiek.
Przeciez w ten sposob psy zaganiaja owce do zagrody he he.
Dobra chyba za duzo tych madrych porownan.
Ogolnie mozliwy jest jeszcze inny wariant.
Podejsc i zaczac symaptyczna gadke na temat jaka to ladna pogoda.
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co robisz????
Dziki a co powiesz na to. Idziesz i widzsz przed soba grupke dresow. Skrecasz za blok by ich ominac, a tu stoi kolejna grupka :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024