Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrób to sam!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_duckbill
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Sorry, mialo byc:
Najprostsze rozwiazania sa najlepsze.

Nie iobudzilem sie jeszcze chyba :) :) :)
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Male pytanko co do ustawy
"...pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału..."
Jest jakis nie twardy i niecieki metal ? Mozna zakoncxzyc drewnem lub jakas mocno stezona guma ??
Pozdrawiam
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Ja mam rurke a w sumie dwie jedna większą wkręconą w druga mniejsza za ta mniejsza sie chwyta a grugszą częścią wali (wali-proste sformułowanie ale jakże wymowne) długości to ma jakieś 20 cm uchwyt i 30 cześć grubsza, jak byłem na praktykach to z resztek rurek na tokarce sobie sprawiłem, przydaje sie jak ktoś ci do drzwi dzwoni a ty niewiesz kto bo przez wizjer niepoznajesz wtedy do rekawa sie idealnie chowa.
Apropo ulicy kiedyś chodziłem z kastetem nazwałem go WUJEK i jak szliśmy z kolegami to jak sie zapowiadało na jakiś dym to tylko padało hasło wyciagamy wujka? i wszyscy wiedzieli o co chodzi ale stwoerdzilem, że więcej pieprzenia z tym niż to warte.
Acha apropo policji to jak w domu sobie trzymasz tak jak ja to ci nic nie zrobią a jak podpachą idziesz sobie z taka gazrurka powiedzmy to napewno sie przyczepią to masz jak w banku a jeszcze szczególnie jak bys był pod wpływem alkocho;u to wtedy nie ma przebacz.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
A zapomniałbym zwykły bejsbol wywiercony i wlany cement o wiele zwiększa siłę uderzenia ale tez niepolecam pokazywać sie z tym na ulicy bo podczas jakielkolwiek kontroli cie niebiescy zwiną, a o pierwszej drugiej w nocy trudno sie wytłumaczyć, że idziesz na mecz :wink:
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
a BOKKEN :?:
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
szczerze mówiąc to nie mam pojęcia ale to głównie zalerzy jak są nastawieni nasi struże porządku z dobrą gadką zawsze sie idzie wykręcić chociarz do bokena nie powinni sie przyczepic ale głowy nie dam
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
tylko trochę on duży :( ale za to jaki skuteczny...!! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024