Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto pomoże Zbójowi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kto pomoże Zbójowi
Szanowni Koledzy!!!

Zwracam się do Was z apelem o pomoc dla mojego serdecznego przyjaciela Zbója.
Z przerażeniem zauważyłem u niego objawy postępującej depresji. Niestety, sam nie mogę mu już pomóc. Treningi i sparingi na sali go już nie cieszą.

Prośba moja nie jest skierowana do osób mających w życiu szekspirowski dylemat – bić albo nie bić? Albo do ludzi proszących o wskazanie im miejsc niebezpiecznych, żeby przypadkiem ich coś złego nie spotkało. Zawsze myślałem, że to ludzie są niebezpieczni, a nie miejsca.

Mój przyjaciel Zbój – ksywkę tę nosi od 10 – tego roku życia, zwierzył mi się ze swojego wielkiego problemu. Otóż pracuje on – oprócz tego, że studiuje – w Klubie Studenckim jako bramkarz. Podobnie jak ja kiedyś i wielu innych mnie podobnych.

Po przeprowadzeniu krótkiej sesji psychoanalizy okazało się, że przyczyna jest bardzo prozaiczna. Nie ma bowiem nic bardziej drażniącego bramkarza jak nuda w pracy. Traci się jakikolwiek zapał do treningu.

Mimo dużego zagęszczenia potencjalnych zadymiarzy – studenci WAT- u, kick boxing, krav maga i cała reszta, od trzech miesięcy Zbójowi nie udało się na nic trafić. Zbój już nie wytrzymuje tej presji - około 22 drugiej sam zaczyna kręcić dym , ale nic mu nie wychodzi. Klub Studencki Karuzela – Warszawa, ul. Konarskiego 85 – zejdzie na psy, jak tak dalej będzie.

Ach, łza się w oku kręci – kiedyś to był taki porządny kuflolot – nikt, kto tam uczęszczał nie miał – babskich dylematów – czy jestem wystarczająco dobra? Od razu mógł to sprawdzić.

Jednym zdaniem, potrzeba tam świeżej krwi.

W tej chwili największym marzeniem Zbója jest, żeby choć raz w tygodniu była zadyma. To minimum, które może uratować jego psyche. Trzeba Zbója zrozumieć – nie ma nic gorszego, jak nuda w pracy.

Instrukcja zadymy. Rozbić kufel z piwem o drzwi lub oblać nim Zbója. Można też oblać jakiegoś WATciaka - zadyma nabierze kolorów. Najlepiej od razu zapytać o Zbója – wszyscy go tam znają i wyrżnąć go w kły. To zawsze dodaje adrenaliny.

Warunki czysto knajpiane – można używać mebli. Zbój zawsze trzyma przy drzwiach trzy stołki barowe, żeby były pod ręką. Można je pożyczyć. Nie używamy sztućców – wtedy wszyscy zwracają się przeciwko takiemu – ma przewalone.

Zbój nie używa numerów trzycyfrowych. Z tej strony jest całkowite bezpieczeństwo.
Za pomoc Zbój będzie niesłychanie wdzięczny.

Zaznaczam, że to nie jest kawał. Treść uzgodniłem ze Zbójem.

Tak sobie pomyślałem pisząc ten post. Tylu ludzi pragnie sprawdzić się na ulicy – dlaczego nie dać im tej możliwości?

A może są jeszcze jakiejś inne miejsca, ludzie, którzy chcą, lubią powalczyć?

Zgłoście swój akces. Myślę, że może się to przydać.

Wszystkim życzę pomyślności w Nowym Roku.

Andrzej Kubieniec

P.S. Młody, kumpel Zbója przyłącza się.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Ciekawe, czy wlasciciel klubu tez popadl w derpesje z powodu braku rozrob w jego lokalu?
Karuzela mowisz... hm... jak bede duzy i silny, i bede mial duzo duzych kolegow, to na pewno tam wpadne. :)
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Hehehe małe kobitki też mogą zachowywać się zaczepno-obronnie? Tzn. ja zaczepię a potem ktoś będzie mnie musiał bronić? :) ..he tak sie składa, że karuzelę mam "pod nosem" hihihi ......

Pozdrawiam
KAsiaG
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi

Hehehe małe kobitki też mogą zachowywać się zaczepno-obronnie? Tzn. ja zaczepię a potem ktoś będzie mnie musiał bronić?

Mysle ze sama tez bys sobie dala spokojnie rade :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
andrzej: te polskie litery to nie najlepszy pomysl. inni czytaja to jako cyferki i inne znaczki.
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Droga Kasiu G!!
Tam bardzo dużo dziewczyn zachowuje się zaczepnie. Jest to dość dobre miejsce na złapanie jakiegoś jelenia. Dużo perspektywicznie bogatej zwierzynki. Prawo, Wat, medycyna i wszystko co chcesz.

Jak już sobie coś upatrzysz i będziesz chciała wypróbować, czy warto, poskarż się Zbójowi, że gość zachwuje się nie tak. Jak przejdzie Zbója, to znaczy że jest naprawdę COOL.

Wybasz dyskretną radę.
Pozdrawiam
Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi

Tam bardzo dużo dziewczyn zachowuje się zaczepnie. Jest to dość dobre miejsce na złapanie jakiegoś jelenia. Dużo perspektywicznie bogatej zwierzynki. Prawo, Wat, medycyna i wszystko co chcesz.


Drogi Andrzeju Kubieńcu! Kobiet nie interesują "perspektywicznie bogate zwierzynki". One interesują się o wiele bardziej "TU I TERAZ" niż mistrzowie Zen. Jeśli "jeleń", jak to poetycko określiłeś, nie dysponuje odpowiednio wysokimi środkami, to wypad. :evil:

Uwaga: moje przemyślenia absolutnie nie są skierowane pod adresem Pań biorących udział w tym wątku. Pragnę tylko uświadomić przedmówcę, Andrzeja Kubieńca, że kobiety są bardziej konkretne niż je o to podejrzewamy. :)
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Drogi Andrzeju
Dziękuję za radę.... może nie dla samej tamtejszej zwierzynki, ale może dla przetestowania ewnetulanego przyslego pretendentującego do miana mego lubego...skorzystam z usług Zbója....

Pozdrawiam
KAsiaG

P.S. czy na zabawie sylwestrowej imci Zbój też będzie strzegł wrót Karuzeli?
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Wszystkie Zbuje maja duze .... :) Tak mi sie wymyslilo
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Drogi Panie Andrzeju!

Chetnie czytalbym newsy z frontu!

Tak jak z Krav Maga ktora chciala sie turlac po podlodze 3 stycznia!

Niech Pan nie trzyma dla siebie, lecz podzieli sie z nami tym co dzieje sie podczas pracy Zboja!
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
JA bardzo przepraszam jesli uraze SZ.P. Zboja .. ale ochroniarz (bramkarz) ktory szuka zadymy to jest nieporozumienie i to grube.
O ile pamietam to bramkarze w zalozeniu maja pilnowac porzadku a nie burdy wywolywac. A rozladowywanie swoich problemow poprzez zadyme w lokalu to juz oznaka lekkiego skrzywienia.
Jesli ma depresje .. dam mu adres dobrego lekarza psychiatry, pomoze mu i uspokoi .. terapie przeprowadzi.

A jesli juz koniecznie Zboj musi sie rozladowac w walce to albo niech przyjdzie na mecz na Legie i zacznie wznosic okrzyki "Legia to cieniasy" i "NIech zyje Widzew Lodz"
albo
Niech zawita na moje stare osiedle i kilku chlopakom powie ze ich mama zle sie prowadzila a oni sa ofiarami peknietych prezerwatyw.
BIJATYKA MUROWANA :)
Do szpitala blisko ... zaklad pogrzebowy tez niedaleko jest (tuz kolo szpitala)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Zbój jest mitycznym tworem z bajek pana |Andrzeja K....czy ktos nosilby taką ksywkę w dzisiejszych czasach ? odpowida ona raczej czasom swietności p.Andrzeja K. a to już daaaawne czasy...
a może Zbój Madej ? to taka ładna ksywka... :) :) :) dla ochroniarza z dyskoteki...
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi

Andrzej Kubieniec


A poza tym wszyscy zdrowi... :?:
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Kolego Coguar!!!!

Dla Ciebie extra na priva gotów jestem przesłać numer telefonu Pawła czyli Zbója.

Jak chcesz poznać jego odpowiednik w Gdańsku równiez służę.


Na swoją kondycję nie narzekam, więc proszę, nie odsyłaj mnie jeszcze do lamusa historii.


Pozdrawiam

Andrzej Kubieniec

Wątpić jest rzeczą ludzką

Niewierny Tomasz

  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
no to czekam.i na tego w gdańsku również
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Apropo zbuja przypomniało mi sie dawna historia która mi ktos opowiadał w klubie. To było chyba w latach 80 albo 90 jak jakis sensej miał problemy podobne do zbuja (skutecznosc technik itp) to jechal na wiejska dyskoteke krzyczał - wsiury, wiesniaki , buraki itp. i miał walke z kilkoma. Po jakims czasie mu (chyba) przeszło.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi

Apropo zbuja przypomniało mi sie dawna historia która mi ktos opowiadał w klubie. To było chyba w latach 80 albo 90 jak jakis sensej miał problemy podobne do zbuja (skutecznosc technik itp) to jechal na wiejska dyskoteke krzyczał - wsiury, wiesniaki , buraki itp. i miał walke z kilkoma. Po jakims czasie mu (chyba) przeszło.


yyyy... To jest żałosne... :roll: :X
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto pomoże Zbójowi
Andrzeju a nie pomyslałeś moze Zbójowi czegos innego brakuje....czy to przypadek że postem zainteresowały się najpierw kobiety ( KasiaG, Tafia) moze samoocene ma za niską.. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024