Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak z tym skonczyc ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Jak z tym skonczyc ?
Tak sobie mysle czy to mozliwe ? Pewnego ranka powiedziec dosc dzisiaj koniec z tym. Przestac trenowac. Wyobrazacie to sobie ?
Czy mozliwym jest aby przestac trenowac ? Jezeli tak to jaki sposob rezygnacji z trennigow jest najlepszy, o ile to mozliwe ?

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze calkowita rezygnacja z treningow nie miesci mi sie w glowie. Nie umiem po prostu zbyt dlugo nie trenowac. Nosi mnie i jakos tak dziwinie sie czuje. Mija to blyskawicznie jak zaczynam trening.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
nie da rady, ja teraz nie moge chodzic na treningi... jak dobrez pojdzie to moze w kwietniu bede mogl powoli wrocic na mate mimo wszystko robie to co moge... uderzam rekami na worek, pompuje, podciagam sie... walka z cieniem (ale w miejscu :wink: )... jakbym do tego nie mogl machac rekami to bym cwiczyl uderzenia z dynki. nie ma takiej opcji zebynagle prezstac myslec o SW.
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
HAST , chyba o tym nie myslisz ??
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
tfu, tfu, tfu!!! NIE BLUŹNIJ!! :wink: :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?

HAST , chyba o tym nie myslisz ??


Ty ... ja musze cos zrobic. Latka leca i trzeba zaczac pomalu myslec o czyms innym niz tylko o treningach i kobietach :wink: .
Problem zaczyna sie kiedy mysle JAK przestac. No i dochodze do wniosku ze na dluzsza mete nie mam zadnej metody. Teraz pytanie do Was jest takie czy taka metoda istnieje czy tez "wpadlem" do konca moich dni :wink: .
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Załatw sobie jakąś paskudną kontuzje tak żebyś nie mógł trenować z rok, potem szok pourazowy strach przed wejściem na mate..........a jak będzie ci brak rywalizacji zawsze możesz zapisać się do klubu szachowego lub jak wolisz sporty orientalne to Go :D :twisted: :D
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Ja nie mógłbym skończyć trenować.Jak jestem na jakimś dłuższym wyjeździe to bi brak treningu.Chcę szybko wrócić na matę.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?

Załatw sobie jakąś paskudną kontuzje tak żebyś nie mógł trenować z rok, potem szok pourazowy strach przed wejściem na mate..........a jak będzie ci brak rywalizacji zawsze możesz zapisać się do klubu szachowego lub jak wolisz sporty orientalne to Go :D :twisted: :D

staary, to nie skutkuje a wrecz prezciwnie... po rocznej przerwie wrocilbys do trenowania z takim zangarzowaniem ze glowa mala!
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
hmm to ja proponuje nie przestawac trenowac...a jak ^Hast^ tak bardzo chcesz to zacznij zajmowac sie jedna rzecza ale pozadnie... a konczenie treningow to nie jest najlepszy pomysl i w moim przynajmniej przypadq nie do zrealizowania...
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Poprostu- nie idziesz i juz.
Jaki problem?
Sami stwarzacie sobie pewna ulude i chcecie w niej trwac.

Chcesz przestac - zdaj sobie sprawe z tego, ze sztuki walki sa czyms tak samo niezbednym, jak kolo zapasowe w samochodzie.

Ja jeszcze nie mialem okazji go uzyc
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Smail bravo za prostotę.... :wink: żeby w zyciu wszystko było czarne lub białe... :) Hmmmmm no chyba ze idzie o wytrzymałość dychową czy własne Ego... to co innego..

Ja nie wiem co by się musiało stać bym oprzestał trenowac...
Nogi i ręce pourywane, to i tak bedę Kokyunage (dosłownie) robił... :wink:

hehe rotfl

Pozdrawiam
Uchi....
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Odczepic sie od GO! Gram i sobie chwale :)

Swoja droga Gracie graja w szachy :D
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Co do przerwania to sobie nie wyobrazam.. mimo kontuzji wciaz o tym mysle i uprawiam inny rodzaj aktywnosci.

Z ruchem nie da sie latwo zerwac.. no i w sumie po co.
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
to ja wam powiem jak to u mnie bylo jak zakonczylem grać w piłke nozna - wymuszone kontuzja:

- stalem sie agresywniejszy (prze jakis czas oczywiscie :wink: ) nerwowy
potrzebowalem rozladowac energie a brakowalo codziennego treningu biegania.
- miaem problemy ze snem (bodajze efekt niedotlenienia organizmu)
-apatia
-ogólnie ch.. samopoczucie. (no i mocno przytylem okolo 15 kg i 3 latka minely a ja jeszcze z 2-3 kg przepracowac musze)

jak walczylem:
na samopoczucie to: zacząłem sie uczyć (uczylem sie dobrze ale teraz mialem cel studia odniesc sukces w konkurach/olimpiadach co w duzej mierze sie udalo - przynajmniej mialem czym sie zająć)
- bawiłem sie w modelarstwo - to tak wycisza i uspokaja
- kobitki (wiadomo :wink: )
-zaczalem biegać + rowerek dla odzyskania sprawnosci mieśni i kolanka
- o i póżniej aikido dla ruchu i relaksu


zerwanie z treningami jest naprawde ciezkie i trudno sie odnależć potem
  • 0

budo_j3ndr3k
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
widać za mało ćwiczysz, a za dużo myślisz - to boli
sport to zdrowie
pij mleko
wyluzuj się
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
mnie nie a ćwicze sporo - treningi + rozciaganie sie i skakanka w Akademiku (co dziennie)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
zale- ale to chyba nie do Ciebie bylo... :wink:

Hast- ale czemu zaraz kończyć z treningami...?? Jak musisz, to może troszkę tylko sobie odpuść...NIE REZYGNUJ CHŁOPIE!!!!!!!
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Jeść banany... poprawiają nastrój :)

Ruch to wg. mnie jedyna gwarancja zachowania ogólnej sprawności na strość. Hast pisze - latka lecą... - co poniektórzy właśnie wtedy biorą się za siebie, pierwsze maratony, biegi dobowe... i żałują, że tak późno. Ciekwawe kiedy taki Helio ... stwierdzi, że jest za stary, żeby na matę wychodzić... Rozumiem - Helio i bjj to jedno... żyje z tym, z tego i dzięki temu... ale my potrafimy dzielić życie... rodzina, praca, nauka... treningi. Zle nam? A kontuzje? Może kiedyś jakieś kolano czy bark urwie nam kilka godzin snu... trochę poprzeklinamy... ale leżąc wtedy i ssąc kolejną tabletkę panadolu będziemy mogli sobie powspominać aktywnie spędzone życie, wszystkie porażki i sukcesy, a w sobotę rano do klubu emerytów na tai chi albo warcaby - kto tam woli.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?
Szczerze powiem że nie znam lekarstwa na twój problem.Ja teraz mam przymusową dwumiesięczną przerwę w treningach.Minął dopiero miesiąc i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam.Z tego nie można się wyleczyć to jest jak zaraza :) :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak z tym skonczyc ?

Tak sobie mysle czy to mozliwe ? Pewnego ranka powiedziec dosc dzisiaj koniec z tym. Przestac trenowac. Wyobrazacie to sobie ?
Czy mozliwym jest aby przestac trenowac ? Jezeli tak to jaki sposob rezygnacji z trennigow jest najlepszy, o ile to mozliwe ?

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze calkowita rezygnacja z treningow nie miesci mi sie w glowie. Nie umiem po prostu zbyt dlugo nie trenowac. Nosi mnie i jakos tak dziwinie sie czuje. Mija to blyskawicznie jak zaczynam trening.


znam to uczuie sam miałem 7- tygodniową przerwe po tym jak dostałem kosą w bark - nosiło mnie na wszystkie strony, miałem ochotę na bitkę i wypitkę - wróciłem na matę, przeszło od razu. :twisted:

co do przerwania treningów to cholernie ciężka sprawa ale życie samo rozwiązuje takie problemy, nie rób tego metodą "od dziś koniec" bo się wykńczysz psychicznie. ja mam teraz podłą pracę i przez nią opuszczam dwa ytreningi w tygodniu ( trenuję 6 razy w tygodniu) szlag mnie trafia, ale szukam już nowego zajęcia. Pozdro from Szczecin City
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024