Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oyama a Shidokan... ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Nie mam już nic więcej do powiedzenia. Nie znam chyba sprawy na tyle, zeby zajmowac dalej glos.
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Nikogo nie trzeba bedzie usuwac, bo kazdy sie opamieta i przestanie obrazac innych uzytkownikow forum. Taka moja rada.

Jezeli pojawia sie jeszcze obrazliwe posty w tym temacie to go zamkne.


To tyle od moderatorskiej strony.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Kim ja jestem osba ,która tenuje karate dla przyjemności i traktuje to jako spoób na zycie od 22 lat-jeżlei wiesz o czym mówie co co mam na myśli.Przeciez to Ty wyszkoczyłes z ta kłamliwa informacją.Od dłuższego juz czasu zauważam,że osoby z Oyama mają jakomś obcesje w wolbrzymianiu suksesów swoich zawodników , a pęd za medalami i sukcesami sportowymi za wszelką cene spowodował,że zapomnieli o najważniejszym ,że ćwiczą karate.Ale taki fakt mnie nie dziwi ,skoro styl ten wywodzi sie z USA ,gdzie prawie wszystko co biznes i komercja.Najgorsze jest to ,że ten biznes zaczyna udzielać sie naszym instruktora z Oyama.Na szczęście dla karate w Polsce takie postępowanie obraca sie przeciwko organizacji Oyama np. na korzysć shidokan i sensei Mariusza.
Ps.co do info dot.mojej osoby pozostawaim to bez komentarza
  • 0

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
No tak - z tego, co mówił Mariusz masz 2 dana kyokushin... no to tym bardziej nie powinieneś obrażać ludzi, poruszać w kłamliwy sposób, tworząc plotkę ich życia prywatnego. To przystoi mistrzowskim pasom? To nie był temat dyskusji, więc jakim prawem się do tego zabierasz? Dobrze tylko oczerniasz - patrz na swoj styl. Jeżeli tak sobie osobowość ukształtowałeś traktując karate jako sposób na życie, to dziękuje za takie coś. Tak też zapewne uczysz kultury podopiecznych?
Co do tego, co mówi się w Oyama o Shidokan - już sprostowałem to wcześniej - skąd ty możesz wiedzieć co się mówi w Oyama i jakim prawem uogólniasz to na całą Polskę? Z twojego tonu też wynikałoby, że uważasz wszystkich z Oyamy za cieniasów... no nie wiem - skoro P.Jończy dopiero niedawno przeszedł do Shidokan (a jak dobrym zawodnikiem jest wiemy - niewątpliwą klasę tych co przeszli do Shidokan podkreślał już Mariusz Radliński), to może się z nim zmieżysz? Odrazu też udowodniłbyś wyższość kyokushin nad Shidokan, w co ja osobiście wątpię, a w co ty zapewne wierzysz biorąc pod uwagę twoją ironię na forum...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Nigdy nie pisze kłamliwych informacji i to co napisałem jest prawda o twoim mistrzuniu ale nie to jest najważniejsze bo to jego sprawa.SPyataj się go co trenował prze olama.Nie uciekaj tera do tematów kk shidokan , ponieważ nie ma to nic wspólnego z tym tematem ,który sam rozpętałeś.Jeżlei zapomniałeś ,kto stwprzył ten temat to się może cofnij na początek.Twoja postawa udowadnia jednynie,że przedstawciele waszego super stylu (ha ha) bardzo często sięgają do przekrętów aby tylko zdobyć uzuanie opini publicznej.Mam nadziej,że zapoznałes sie juz z relacja o Mistrzostwach Świata -turnieju ostateczne wyzwanie w Oyama karate jakie odbyły się w Nowym Jorku.Mądrze ktoś zauważył,że startowała tam mniej niz 10 zawodników oyama odliczając przedstawicieli innych styli.Prawda jest taka gdyby kontynuaowac myśl mojego prywatnego rozmówcy,że oyama nie ma zdanych struktór wewnętrznych co powoduje ,że sie juz obecnie rozpada i niebawem pozostanie legenda o karatekach z oyama co wygrywali zawody shidokan po tym jak zostali znokautowani------pa pa pa :)
  • 0

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Nie uciekam od tematu ale tez nie poruszam tego, co jego nie dotyczy... zycia prywatenego trenerow... to po nizej pasa (na pewno czarnego), bo jak juz pisales to ich sprawa. To ty wymigujesz sie od odpowiedzi teraz na to, co napisalem wczesniej. Glupio, co? :lol:
  • 0

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
I jeszcze jedno... ja nigdy nie pisalem, że Oyama to super styl - znowu sobie wymyśliłeś.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Przyznam się szczerze, że jak przeczytałem co niektóre texty karateki1, to odniosłem wrażenie, że został on wywalony z Oyamy albo ktoś mu spuścił łomot(też z Oyamy). Najeżdża identycznie jak pracownik, który zostaje zwolniony dyscyplinarnie i zaczyna wymyślać co to szef mówi o innych, że jego szef się wywyższa itp.
Człowieku, ja jeszcze nigdy nie spotkałem się z traktowanie osób, które odchodzą z Oyamy jako cieniasów albo z sięganiem do przekrętów, aby zyskać uznanie opinii publicznej.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
Hej mistrzunio wesz za co między innymi nie lubie olamasów ,poniewaz jest to dla mnie organizacja dla oszołomów i nie udaczników,którzy nie mogąc sie przebić w karate uciekali tam i błyskawicznie zostawali docenieni i awansowani o kilka kyu na stopnie mistrzowskie.Nie mam nic dla tyhc ,którzy zaczeli tam trenowac od zera i nie byli świadomi tego co tam się wyczynia.Ponadto ich działanośc bizesowo marketingowa jest zywym przykładem jak nie nalezy postępować aby karate nie było karate tylko wielkim biznesem i występami artystycznimi.Jeżeli jeszcz cos no to prosze moje dzieci
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oyama a Shidokan... ;)
OK, widze, ze jednak czas najwyzszy zamknac temat.

Wiec zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024