Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Ja zostalem kiedys pobity, nie zglosilem sie na policje. Ukradli mi rower, nie zglosilem sie na policje. W sumie to nigdy w zyciu nie zglaszalem sie na policje, tylko zawsze oni burzyli sie do mnie za byle co albo za nic. Ja poprostu wole sobie roweru poszukac na wlasna reke i nie znalezc niz jak by mi gliny mialy pomuc. A morda nie szklanka nie bede gosci na paly dawal ze lepsi byli. A nawet mam jednego kumpla, jest na prawde dobry chlopak i nigdy nie mail doczynienia ze zlamaniem prawa, a tak nie lubi glin, ze jak widzi ze jada to normalnie blady sie robi i w ogole nieciekawie sie zachowuje (jak by zaraz mial dostac naglego omdlenia). Nie iwem jak to jest, ja po prostu nic nie mam do policji, ale nie daze ich zbyt wielka sympatia. Oczywiscie nie watpie ze jest cale mnustwo wartosciowych gliniarzy ktorzy sa wporzadku i w ogole, ale jak na razie nie znam takiego wiec takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Jeszcze tylko jedno pytanie - jakbyscie sie czuli jakby kazdy poczawszy od szczeniaka po starego pijaka mial was gdzies , utrudnial wasza prace , plul wam na mundur , bluzgal na was i wasze rodziny itp ?
A wy nawet nie mozecie mu porzadnie za to przypieprzyc bo stracicie robote ... albo gosc zostanie wypuszczony zaraz i znowu bedzie dupe na was wypinal...
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
sa dobrzy i zli policjanci
tak jak i np hydraulicy
chlopaki maja ciezka prace w tym kraju
i kiepsko platna...
a jak ktos zieje nienawiscia do policji to wg mnie powinien sobie zadac pytania "Dlaczego?"
I jesli usprawiedliwieniem gardzenia cala instytucja bedzie to ze kiedys pan w niebieskiem mundurze strzelil mnie z paslkacza jak darlem po pijaku morde, albo nie znalezli skradzionego mi roweru jest to troche smieszne...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Jeszcze tylko jedno pytanie - jakbyscie sie czuli jakby kazdy poczawszy od szczeniaka po starego pijaka mial was gdzies , utrudnial wasza prace , plul wam na mundur , bluzgal na was i wasze rodziny itp ?


Kurcze, dzikki, czy wiesz że większość policjantów miała mamę lub tatę w partii komunistycznej? A komuniści wysługiwali się ruskim! Jak oni mogą teraz patrzeć ludziom w twarz! :evil:
Silvio
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Silvio, co ty pierdolisz, kurwa?
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Silvio, slonko, wiem ze jest jesien i depresja ludziom sie na mozgi rzuca, ale ty zaczynasz tworzyc spiskowa teorie dziejow, radze udac sie do specjalisty, tylko spytaj go o rodzicow...
Wyluzuj.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
jup

tworzac ten watek nie myslalem ze dojdzie do takich glupot ;-[
jak tu normalnie gadac?
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Silvio nie uważasz że lekko przesadzasz?
To że kogoś rodzicy byli tacy lub tacy nie czyni go gorszym człowiekiem!!!!
Takie były czasy, dużo ludzi wierzyło w komunizm a inni z nim walczyli!!!!
Nie oceniaj ludzi po czynach ich rodziców!!!
Moj ojciec walczył w solidarnośći, postrzelili go podczas demonstracji w Lubinie, siedział w kiciu i musiał uciec do niemiec na 9 lat!!!!
Nie czuje się dziękui temu lepszym.
Podziwiam mojego ojca i tyle.
Zastanów się Silvio!!! nie mam nic przeciwko tobie ale przeginasz!!!
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
rabi: ale szukales sam roweru czy poszedles kupic tani od zlodziejow?
a (odpukac) jakby ci sie stalo cos gorszego to tez bys sprawe sam zalatwial? a czy twoj styl postepowania jest rownie dobry jak ktos jest na przyklad lekarzem, ma 2 dzieci i zone, w zyciu sie nie bil i nie zna nikogo ze srodowiska bandytow?
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Szukalem sam. A jak by mi sie cos gorszego stalo to nie wiem co bym zrobil. Wtedy bym pomyslal. A co do wczesniejszych postow to naprawde nie obr=chodzi mnie kto mial jakich rodzicow, nie zycze mu zle, nie bluzgam na jego rodzine, nigdy nic zlego do policjanta nie powiedzialem nawet, ale zrozumcie, nie znam zadnej gliny co byl wporzadku. Moze jak kiedys poznam, to zaczne inaczej na ta sprawe patrzec, ale puki co, nie lubie policji, ale zle im nie zycze. I wole sobie sam radzic. Z reszta mama kiedys chciala wezwac policje bo sasiadom dom okradali (mnie nie bylo) to mowila ze godzine probowala sie dodzwonic a ich nie bylo. Zlodzieje ukradli wszystko i koniec. A potem jeszcze pierdolniety policjant mial mojej mamie za zle ze potrafila podac rysopisu. Pedal, kobieta miala sama wyjsc z domu i sie przygladac tak? Ach jaki swiat jest dziwny
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Jeszcze tylko jedno pytanie - jakbyscie sie czuli jakby kazdy poczawszy od szczeniaka po starego pijaka mial was gdzies , utrudnial wasza prace , plul wam na mundur , bluzgal na was i wasze rodziny itp ?


Kurcze, dzikki, czy wiesz że większość policjantów miała mamę lub tatę w partii komunistycznej? A komuniści wysługiwali się ruskim! Jak oni mogą teraz patrzeć ludziom w twarz! :evil:
Silvio


Policji czy moze raczej milicji... -_-"
tak czy siak, co ma drogi kolego piernik do wiatraka?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Kurcze, dzikki, czy wiesz że większość policjantów miała mamę lub tatę w partii komunistycznej? A komuniści wysługiwali się ruskim! Jak oni mogą teraz patrzeć ludziom w twarz! :evil:
Silvio

Silvio czy ty sie leczysz ??
Skad ty to wytrzasnales czlowieku ??
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Kurcze, dzikki, czy wiesz że większość policjantów miała mamę lub tatę w partii komunistycznej? A komuniści wysługiwali się ruskim! Jak oni mogą teraz patrzeć ludziom w twarz! :evil:
Silvio


Silvio... dziwnie ostatnio pisujesz, ale teraz to żeś pierdolnął tak że ręce opadają. Czy Ty się czasem nie uderzyłeś w głowę??

Heh, życzę powrotu do starej postaci,

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pirro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Wracajac do tematu. Ja bym pomógł zatrzymac takiego złodzieja: kop w brzuch, podlozona noga albo cus innego. A bo ja wiem czy ten ktos potem mnie by nie próbował okrasc albo kogos z rodziny? Gdy jakis chuderlak widzi, ze postawny gosc nie rusza dupy to sobie potem mysli ze tak trzeba. A potem sie wszyscy dziwią, ze kogos morduja i nikt nawet z okna nie wyjzy
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Myślę sobie, że kiedy gliniarz czuje się bezradny wobec przestępców, to od czasu do czasu musi złapać jakiegoś leszcza i wyładować na nim swoje napięcie.
Silvio[/quote]

Nie wydaje mi sie żebyś miał racje...kazdy na policji struga twardziela...kombinuje..i dostaje w morde..raczej nie bija gdy sam nie prowokujesz..
a co do sytuacji to oczywiscie że gość nie ma prawa przebiec sobie obok mnie bezkarnie.widac zasłużył na to by go gonic a gliniarze za darmo nie biegaja za dzieciakami...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024