Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc policji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Juz kiedys opisywałem jak zostałem spałowany za darmo.
Rozwine teraz troche.
Złapali mnie wtedy z kiloma kolesiami. Jeden z nich , mimo że zostałł tylko świadkiem wkopał mojego dobrego kolesia!!!!
Tamtego zwineli następnego dnia i wytoczyli sprawę.
A mój koles, że to nie pierwszy raz , wiedział że może zajrzeć w akta i to zrobił !!!
Dowiedział sie kto go wkopał i od tamtej pory ten jebany konfident ma pojechane!!!!!!!

Jak się zmieni nasze prawo i Policja będzie działać tak że wzbudzi zaufanie i szacunek to będe pomagał !!!! Naraziew ich nie darze sympatią !!!

Kiedys w nocy nie mogłem spać i siedziałem w oknie patrze a tu 2 typków porcelanką rozwala szybe w aucieę i próbują radio wyciągnąć!!!
obudziłem brata i sąsiada wziołem pałkę i chejka na nich. Gdyby ich pies sąsiada nie spłoszył to byłoby tak: piwnica i samosąd!!!!!!
Ci złodzieje są z mojego osiedla i wiedzą że to my ich goniliśmy ale nie startują bo wiadomo że na swoim osiedlu się nie kradnie !!!!!
Tak że ziomale sami sobie nagrabili i inni ich też ścigają!!!!
Jak juz wezwaliśmy radiowóz to Policjant powiedział :
-ale odważnie przecież 30 min temu tedy przejeżdżaliśmy!!!!!!
8O :lol:

Jak złapałem złodziej którzy mi strych obrobili to dopiero po 45 min podjechał radiowóz bo okazało sie że tylko jeden patroluje miasto w niedzielę!!!!!!!
Kurwa 80000 tys. miasto patroluje 1 radiowóz!!!!!!!

W pracy też często mam do czynienia z Polichją i powiem tylko tyle że duzo moich kolegów z roboty jest o niebo lepiej przeszkolonych i sprawnych fizycznie nich większość z nich!!!!!
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
coś mi się nie chce wierzyć carter żeby po wrocławiu jeździł jeden radiowóz tylko... ktoś sobie chyba głupią wymówkę znalazł... nawet w niedziele radiowozy pojawiają się na moim osiedlu np. conajmniej 3 razy... ( i to chyba nie ten sam :)
y, a może wogóle nie chodziło o wrocław? a jeśli tak to troche sie pomyliłeś jeśli chodzi o liczbę mieszkańców coś mi sie zdaje ( o jakieś 100 tys 8O - do niedawna to populacja nam nawet spadała...)

a propos tematu... zgadzam sie z carterem, ale zamiast obawiać się zemsty osób które nasze dane wyczytały sobie z akt postąpić jak wspomniany kolega tomasza - tzn nie podać żadnych danych ( nie wierze żeby policjant aż tak sie przy tym upierał - w k0ońću chyba zrozumie argumentację? )
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Obawiacie sie zemsty. Dobrze. Ale wyobraźcie sobie, że wszyscy przestaniemy się jej obawiać. Co wtedy będzie? Wtedy to przestępcy zaczną obawiać się nas.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
A ja mam to gdzies.
Na szczescie przestepcy nie sa wszechwladni i jak pomoge Policji w srodmiesciu to moj rysopis nie bedzie noszony przez wszystkich z napisem "do odstrzalu".

A popieram LvBanana bo skoro wszyscy mysla "a jak pomoge to oni mnie zabija" to zawsze bedziemy sie bali i zawsze uciekali.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Obawiacie sie zemsty. Dobrze. Ale wyobraźcie sobie, że wszyscy przestaniemy się jej obawiać. Co wtedy będzie? Wtedy to przestępcy zaczną obawiać się nas.


lord , takie gdybanie jest niebezpieczne, na tym mniej wiecej sie socjalizm wylozyl ze gdyby ludzie byli inni...a prawda jest taka ze ludzie sie bandziorow boja i to akurat w przypadku polski nie jest strach irracjonalny. chociaz moje osobiste wspomnienia sa takie ze jak kiedys 3 typow zbilo okno w autobusie "dla draki" a wiedzialem ze autobus bedzie przejezdzal kolo komisariatu to kierowca po mojej namowie zatrzymal sie, ja pobieglem po policje i zesmy ich wygarneli. zeznania skladalem bardzo komfortowo, policjanci podali mi adresy domowe tych typow i oni o tym wiedzieli, moje dane zas spisali w innym pokoju. tak ze ja nie narzekam. fakt ze zostalem "jebanym konfidentem" ale szczerze mowiac 100x wole to od bycia jebanym bandyta czy jebanym wandalem.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
można jeszcze być jebanie zwyczajnym, szarym obywatelem, ale przecież skrajności są takie fajne :)

ogólnie uważam, że nie zaszkodzi policji trochę pomóc, szczególnie że oni często mają związane ręce, a nie bardzo mogą na własną rękę karać przestępców. tak często mówi sie w polsce o tym że policja jest nieskuteczna, że nie warto np. sypać bo adresat i tak nie pójdzie siedzieć, będzie się mścił - i to jest niestety prawda, dlatego też umiarkowany samosąd byłby może jednak skuteczny... nie raz już słyszałem ( i pewnie wy też ) z ust policjanta że jeśli padamy ofiarą drobnego przestępstwa ( wandalizm, włamanie do samochodu ) , mamy okazję "rozmówić się" ze sprawcą to powinniśmy ją wykorzystać sprawiając mu porządną nauczkę, zamiast np. doprowadzać go na komisariat...
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Kiedys pamietam ze zauwazylismy szczeniaka , ktory wyrwal babce torebke i zaczal uciekac. Kolega siegnal po odznake ale zanim wysiedlismy z samochodu i przeszlismy na druga strone bylo za pozno.
W miedzyczasie kolega krzyknal do grupki ludzi stojacych na przystanku , zeby zatrzymali zlodzieja ( a gowniarz moze mial z metr-dwadziescia w kapeluszu). I co - nikt sie nawet nie ruszyl a wiekszosc odwrocila glowy.
No i co im kurwa zalezalo by go zlapac i przytrzymac doslownie kilka chwil.
Za to sami jak kiedys zostana obrobienie to maja pretensje do calego swiata i policji , ze tak sie stalo.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

przestępców. tak często mówi sie w polsce o tym że policja jest nieskuteczna, że nie warto np. sypać bo adresat i tak nie


Słuchajcie, cały ten system jest do zaorania. Nawet jeśli już policjanci złapią tego bandytę, to muszą wypełnić masę papierów a nie ma gwarancji, że sąd gościa skaże. Polskie sądownictwo wymaga gruntownych reform, na rozprawy można się nie stawiać, świadkowie tracą czas.
Mnóstwo ludzkiej energii jest marnowanych. Sprawa jest prosta - dopóki ten jebany, zarzygany system nie zostanie zmieniony nie ma sensu pomagać policjantom. Popatrzcie na to logicznie!!!
Silvio
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
jup

silvio , co by nie powiedziec ,twe rozumowanie nie jest logiczne
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

jup

silvio , co by nie powiedziec ,twe rozumowanie nie jest logiczne


Nie jest logiczne, bo kiedy mówię o policji czy sądach to jest to zabarwione emocjami.
Ale logiczne jest to, żeby nie marnować swojego czasu na branie w tym udziału. Niech się bawią sami i przekładają te swoje papierki z jednego biurka na drugie.

Przy okazji, Popey, dlaczego Ty każdą wypowiedź zaczynasz od "jup"?
Silvio
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Silvio, jesteś po prostu śmieszny. Co ty wygadujesz? Nie chcesz pomagać Policji, bo prawo jest do dupy. A jak będzie dla ciebie ok, to będziesz pomagał. To wbijaj lachę dalej, jak będziesz czegoś potrzebował od Policji, to mam nadzieję, że ci odpowiedzą, że ci pomoga, jak się zmieni prawo.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
jup

hmmm... jup to cos jakby czesc... jak bylem w stanach to znajomi murzyni tak sie witali
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Narcyz nie chodziło mi o Wrocław tylko o moje miasto rodzinne. Jakie -nieważne.
A jeżeli ten tekst o 1 radiowozie to była ściema to dlaczego powiedział to Policjant z dyżurki po moim 2 telefonie i potem kierowca potwierdził?
Dlaczego w aucie było 2 z drogówki i 1 z interwencji i jeden w cywilu?
CZy takie patrole mieszane to normalka?
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Ja po przeczytaniu tego posta zaczalem sie zastanawiac. Na pewno nie pomogl bym policji, bo po prostu odkad pamietam nie lubie icha jak najgorszego (moze dla tego ze sa tacy kurwa za pewni siebie, mysla ze wszystko moga i sie na mnie goopio pacza jak samochodem smigam :>). Ale na pewno pomogl bym czlowiekowi. Jesli widzial bym ze np starej babci ktos kradnie torebke i ucieka, to gonil bym go ile mogl a jak bym dopadl to bym ubil za chamstwo. A jesli glina gonil by kolesia co uciekal by z damska torebka, to bym mu na zachamowanie takiego kopa wyjechal ze by w tego gline wpadl. Nienawidze chamskich skurwysynow co sa zdolni obrabowac kobiete. Stara czy mloda, mogla by to byc rownie dobrze moja (albo TWOJA) siostra, dziewczyna, mama, ciocia, babcia...
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?

Ja po przeczytaniu tego posta zaczalem sie zastanawiac. Na pewno nie pomogl bym policji, bo po prostu odkad pamietam nie lubie icha jak najgorszego (moze dla tego ze sa tacy kurwa za pewni siebie, mysla ze wszystko moga i sie na mnie goopio pacza jak samochodem smigam :>). Ale na pewno pomogl bym czlowiekowi. Jesli widzial bym ze np starej babci ktos kradnie torebke i ucieka, to gonil bym go ile mogl a jak bym dopadl to bym ubil za chamstwo. A jesli glina gonil by kolesia co uciekal by z damska torebka, to bym mu na zachamowanie takiego kopa wyjechal ze by w tego gline wpadl. Nienawidze chamskich skurwysynow co sa zdolni obrabowac kobiete. Stara czy mloda, mogla by to byc rownie dobrze moja (albo TWOJA) siostra, dziewczyna, mama, ciocia, babcia...


Powiedziałeś Rabi dokładnie to, co miałem na myśli!
Lepiej żeby ludzie sami załatwiali takie sprawy bez policji.
W moim odczuciu gliniarze coraz bardziej upodabniają się do bandytów i omijam ich z daleka.
Silvio
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Policja to nudny i wkoorzjacy temat nie chce mi sie o nim pisac bye
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
jup

sidd - o czym ty mowisz?
z jakiej paki policja jest nudna? wszyscy mowia: porzadni goscie , zlamasy , frajerzy , sa w porzadku i mnostwo innych opinii , a nikt nie mowi tak duzo o rzeczach nudnych
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
moze źle to ujełem gadanie o nich mnie irytuje i nie chce mi sie wole pogadac o innych sprawach
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
jup

moj drogi sidd - a kto ci kaze o nich gadac???
ta dyskusja toczyla sie bez ciebie , rownie dobrze jak po twoim poscie.
skoro nie chcesz nic wniesc to po co sie w ogole odzywales?
moglbys mi to wyjasnic?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc policji?
Ciekawie jest , ze na Policje sie narzeka ale gdy nas okradna/pobija/oszukaja itp to walimy na komisariat.
Ja wiem , ze firma nie pracuje tak jak powinna ale nie oklamujmy sie - zle dotowani , uposazeni , bez otwierania nowych etatow itd itd
Rozumiem , ze niektorzy z was czuja sie dotknieci poprzez dzialania BPI ale oni naprawde nie sa reprezentantami CALEJ policji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024