Skocz do zawartości


Zdjęcie

śmieci w lesie = off topic, off forum ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

śmieci w lesie = off topic, off forum ?
śmieci w lesie, temat chyba off topic - forum, ale kupe tego w lesieleży (biegam rankami i krew mnie zalewa :evil: ),
i tu pytanie nie chodzi mi o sprzatanie (bo to robie) ale o ludzi (jesli jeszcze mozna ich tak nazywac) co śmieca.
Pora grzybowa i puszek po piwsku, napojach, itd. rosnie wiecej jak prawdziwkow, doszlo do tego ze strzykawki znajduje na sciezkach :evil: = co z takimi zrobic zeby nie smiecili,
ja tego nie rozumiem jak mozna isc po lesie i jeb puszke, jeb reklamowke, paczke po papierosach, batoniku itd. no kurwa nie rozumiem tego, :evil:

co byscie zrobili gosciowi zeby trafilo do resztek zwojow nerwowych (zwanych mozgiem) = tak aby samemu za kratki nie trafic
na moje szczescie nie trafilem jeszcze jak ktos cos wywala, ale jak bym dorwal to chyba nogi z dupy powyrywam (i tego sie boje), moze ktos ma lepszy ponmysl :twisted:

tylko bez rad = dzwon na policje = powiedziano mi ze od smiecenia to jest straz miejska = sek w tym ze oni tez to maja gdzies bo ich kompetencja konczy sie wlasnie na scianie lasu = a ten to lasy panstwowe = niczyje ?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
Slaw do nich nic nie trafia :evil:
Qrwa i dla tego otoczenie nasze wyglada jak wyglada.
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
no to mnie pocieszylo :evil:

a jakies konkluzje = jakos olewac mi sie juz nie chce bo to w MOIM K#### LESIE smieca :evil:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
Szczerze Slaw widac masz lasek kolo ruchliwej drogi bo tam zawsze wywalaja ... moj wuj swojego czasu takich cweli pogonil z dwurury jak mu probowali do grzybowego lasku wpieprzyc smieci z dzialek ... ale tez potem sie bal , ze z Policja wroca.
Najgorzej , ze sa bezkarni bo nikt stac w lesie nie bedzie niestety i sie czaic :evil:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
Kiedyś pogoniłem takiego gnojka. Spytałem, czy mój owczarek ma mu zrobić dziurę w dupie na tą puszkę po browarku którą właśnie rzucił :twisted: . Efekt był natychmiastowy - puszka została zgnieciona butem i szybko schowana do kieszonki...
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
moze opowiem krotka historyjke na temat.
moj wujem ma kawalek prywatnego lasu pod warszawa do ktorego ktos systematyczne wywzil i wywalal smieci.
pewnego dnia jadac samochodem przylapalismy na goracym uczynki dwoch proli wywalajacych lopatami z zuka odpadki i gruz
szykowala sie krwawa jatka ale w pewnym momencie jeden z nich powiedzial cos co uswiadomilo mi ze nawet jesli obije im mordy nic to nie zmieni. I tak do nich nie dotrze za co dostali po lbach.
Chlop w kluczowym momencie zadal proste pytanie:
"... To po ch... jest ten las???"

slabo?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieci w lesie = off topic, off forum ?
dla mnie rozwazanie pytania postawionego w tym topiku ma ten sam sens co zastanawianie sie nad istota morderstw, gwaltow, znecania sie nad zwierzetami czy wojen. po prostu czesc spoleczenstwa jest skurwiala, tu nie ma zadnej filozofi, tak po prostu niestety jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024