Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga złodziej!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!

Witam
Pare szczegółów do opisu:
ciemne włosy, krótko ostrzyżony, około 180-185cm wzrostu, szczupły, odstające uszy. Wiek - tak pod 30 lat. Ćwiczył w koszulce i krótkich spodenkach (beżowych). Z wyglądu taki "pedałkowaty" (tak go określiło pare osóB). Ogólnie ubrany w biało-niebieską koszulkę, dźinsy i jakies beżowe buty.


Tak u nas koles byl podobny. Powiedzial, ze przeprowadzil sie z Warszawy do Lodzi na studia (to mnie zdziwilo bo z reguly ludzie robia na odwrot).

Fajne rzeczy sie dzieja...
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!

kunichiro dawaj ten portret!!!


O.K. Postaram sie jaknajszybciej....
  • 0

budo_jacol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!
U nas w Wałbrzychu była identyczna sytuacja jakiś miesiąc temy. Powiedział że jest o Hoffmanna i że się przeprowadził do Wałbrzycha.
Wyszedł wcześniej i....

CO Z TYM RYSUNKIEM???
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!
Takim to tylko tyłek skopać==
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!
Ehh ludzie, na głupotę i tupet złodziei nie ma rady...

1) Trenowałem TKD 5 lat i nigdy mi nic nie zginęło... Bo kto się spóźniał - to mógł brać klucz - tylko wtedy jak był zaawansowany (czytaj: znany wszystkim w sekcji).

Powinna być jedna zasada: nie ma wychodzenia przed końcem treningu i nie ma spóźniania! A przy nowych 100% czujności...

Oczywiście jak mogłem to na trening nie brałem żadnych telefonów, minimum dokumentów itp. itd.

2) Jeszcze co do TKD: szatnia solidnie zamykana, blisko sali i do tego na treningu początkujących - pod koniec pilnowana przez grupę zaawansowaną.

3) Za to np. na siłowni (na ul. Monte cassino w Szczecinie) jakiś pojebany złodziej (i to musiał być trenujący) otworzył sobie moją szafkę i ukradł torbę treningową ze starymi butami i dżinsami... Debil myślał pewnie ,że będzie tam komórka, kasa, dokumenty itp. (starym zwyczajem siłowniowym wszystkie cenniejsze rzeczy trzymam na sali). Ehh jakbym dorwał...

4) Na krav-maga wszystkie rzeczy biorę na salę i mam święty spokój...
  • 0

budo_ai
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga złodziej!!!!!
Ten Robin Hood :) zadzialal rowniez w naszej sekcji....
Dokladnie ten sam model dzialania: przyszedl facet powolal sie na senseia ( akurat na naszego instruktora technicznego ) w polowie treningu wyszedl, a w szatni zginely portfele i telefony kom.

Zabic to zamalo......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024