Skocz do zawartości


Zdjęcie

walka na ulicy a style chwytane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: walka na ulicy a style chwytane
skoro wszyscy się zgadzają to i ja się zgadzam
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: walka na ulicy a style chwytane
hmmm a to interesujace
tylko dwie strony przeczytalem i juz nie chce mi sie dalej czytac ale chce mi sie za to odpowiedziec

jakich technik
hmm no skoro sie na tej ziemi juz znalazlemto pewnie ktos mnie musial przewrocic(chyba ze jestem niezdara i sie o kraweznik przewrocile-to wtedy ni sie wpierdol nalezy i sie bronic nie bede :) )
przede wszystkim wstawanie z gleby w ten sposob zeby nie wystawiac ryjka na strzaly(podstawowe wstawanie z open guard dziala wspaniale)
poztym kilka troche ruchow biodrami jedno czy dwa elbow knee escapes zeby zyskac dystans jezeli gosc sie na mnie zwalil
jak by to bylo 2 vs 1( moze nawet 3 vs 1 -3 nie probowalem 2 tak)
to zapewne jak bym sie odwazyl na jakies submission(moze taki rear naked bo sie dobrze mozna zaslaniac)
albo bym mounta no goscia i wstawajac na pysk mu nadepnal dziala dobrze jezeli w dobrej pozycji wyladujesz) ale to tylko spekulacje jak bym w tej lub w tamtej pozycji wyladowal
jednego czego sie nauczysz
to to ze nie bedziesz wstawal z gleby w typowy sposob(ja na plegarach wyladujesz to zapewne na brzuch sie przewrocisz i na czworaka a dopiero puzniej na nogi-witamy w kujawiaku w momencie gdy dojdziesz do czesci wstawania na czworaka)
mi sie tak wydaje ze to nie jest dobry pomysl aby probowac na glebe isc jak masz wiecej niz jednego przeciwko sobie ale jezeli juz sie tam znajdziesz to nie myslisz ze dobrze by bylo cos o tej glebie wiedziec?
osobiscie ja preferuje straight blast z malym hke(headbutt knee elbow)
w sytuacjach gdy jest wiecej klientow niz jeden
ale jak bym juz na glebie w jakis magiczny sposob wyladowal :) no to bym bogu dziekowal ze jednak cos nicos o tej glebie wiem
oczywiscie zaraz uslysze ze na ulicy mozna gryzc i drapac i szczypac tylko pamietaj ze jak mnie ty ugryziesz to myslisz ze ja nie ugryze ciebie?albo ze ja ci paluchow w oczy nie wsadze?
a czemu nie?
zabronione nie jest
a zreszta watek zgubilem i sie sam zamieszalem
tak to jest jak sie duzo nie pisze
bjj jest dobre i kropka a to ze nie kazdy je chce/moze/lubi trenowac to juz jego prywatna sprawa
masz przeciez dziesatki innych stylow graplerskich
zobaczy czy jakis inny lepszy jest na ulice(ja mysle ze shooto mogloby byc lepsze,ale na 100 nie moge byc pewien)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walka na ulicy a style chwytane
fajnie tak wstawiac leet angielskie teksty, ale nie wszyscy rozumieja :)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: walka na ulicy a style chwytane
korwa
ups znowu wpadka napisz ktorych nie rozumiesz a ja ci wytlumacze/przetlumacze
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walka na ulicy a style chwytane
mounta no goscia ? co to?
straight blast z malym hke(headbutt knee elbow) - tu nie wiem czy zrozumialem dobrze ; cepa w gebe i o kolano? czy z banki, lokcia i o kolano?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024