Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_tiger
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:[ XCom.pl ]

Napisano Ponad rok temu

Trening..
Mam pytanie jak polepszyc szybkosc swoich rak, np: zebym szybciej zadawal ciosy, poprostu szybkosc rak. Czy jest na to jakis trening/sposob ? a takze jak najlepiej cwiczyc miesnie rak. Poprosze o porady.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening..
Siłę rąk możesz wyrobić poprzez robienie pompek (na kosciach na dłoniach itd) mozesz takze podciagac sie na drązku ,rób także krokodylki(jest to czołganie na kosciach)mozesz takze robic skakane krokodylki bardzo dobra cwiczenie ,rownie dobrze mozesz z partnerem (kolega/kolezanka) robic taczki zwykle/skakane kilkanascie powtorzenia itp .niestety nie pomogę ci w sprawie szybkosci ale sproboj walczyc z cieniem itd PATRZ TEMAT ,,JAK WYROBIC SOBIE SZYBKOSC I SILĘ UDERZENIA"
  • 0

budo_tiger
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:[ XCom.pl ]

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening..
pepe:

Acha dzieki jutro sobie pocwicze i wyprubuje twoje metody :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening..
mi pomaga drazek... (jeszcze) nie jestem specjalista ale szybkosc i ogolnie moc uderzen zaowazalnie mi wzrosla od kiedy zaczalem podciagac sie na drazku bardzo dynamicznie... takimi zrywami z zupelnie wyprostowanych rak, nie dbam o to jaka jest przerwa pomiedzy podciagnieciami i koncentruje sie prawie tylko na tym aby kazde pojedyncze podciagniecie bylo maksymalnie dynamiczne.
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening..
Od kiedy pompki wyrabiają siłę?

Ale to juz Wasz problem, że nie chce Wam się nawet przeczytać nic sensownego o treningu siły, wytrzymałości, czy też szybkości...

BTW:
Doświadczalne udowodniono, że doskonale szybkość uderzeń poprawia wyciskanie sztangi, a następnie trening na ciężkim worku.

Same pompki to jak wszyscy wiedzą :? ćwiczenie wytrzymałościowe...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024