Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bicie słabszych !!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
Takich ludzi..?? o ludziach to tu juz nie mozna mowic.. powiedzmy bez obrazy dla zwierzat ze ci co sie znecaja nad mlodszymi to skur**** i zwierzeta bo ja nie wyobrazam sobie jak mozna zgwalcic i zabic mlodsze dziecko wogole tego nei rozumiem...( oczywiscie mowie o chlopcach i dziewczentach gawalconych)... takich kurwa skuerwie** trzeba wybic ... i wszystkie tego typu przejawy tepic nei milosiernie.. najlepiej wrzucic ich do celi z pedalami a po drugie ... dac dozywocie bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze zrobili to przez przypadek... no i w takim wiezieniu powinno im sie zadawac podobne tortury ktore.. oni zadawali na tych dzieciach ... az nie okaza skruchy znaczy zalamania psychicznego w koncu zrozumieja co zrobili potem przezucic ich na 10 lat do zwyklego wiezienia i tam tez ich gnebic i .. wyjatkowo mozna wypusicc ich na warunkowym :) zycze takim chu** powodzenia ... bo jak ich zlapie mimo wszystko jestem slabeszej budowy ale spokojnie sobie jakos poradze a jak nie to z kumplami zajebiemu mu plombe i zawieziemy na policie :) a tak ogolnie składam kondolencja dla wszystkich ... ludzi ktorym zginely dzieci.. w ten sposob :(
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
tragedia, tragedia. I cush poradisz? pilnujta swojego dziecka, bo to na takich rzeczach powinno sie skupiac uwage, nie zas na czyms wykraczajacym poza Twoj(moj, nasz) skromny zakres i mozliwosci dzialania. Powygrazac piescia to sobie mozna do sasiada co sie ciagle drze sie wieczorami do zony... Co do "sluzb mudnurowych". Chcesz cos zmienic? idz i sie do tego przyczyn-zaloz straz sasiedzka, skup sie na swoim otoczeniu, a nie siadasz przed komputerem i jak przystalo na biernego internetowego wojownika rzucasz sentencjami "ja to, ja siamto". Niektorzy poprostu lubia tracic czas...potem z beslilnosci powstaja jakies wyimaginowane druzyny a, b, c...ech


"Jeżeli nie wierzysz że w to co napisałem pogrubioną czcionką to twój problem
Ja akurat niechciał bym nigdy popełnić w afekcie takiego błędu!!! "



Wybacz jesli zle zrozumialem, ale czy Ty nie zakladasz przypadkiem ze w afekcie zrobilbys krzywde wlasnemu dziecku? tak obiektywnie patrzac to to wlasnie przekazales, a poniewaz temat odnosi sie do tej i nie innej tematyki, bazujacej i roztrzasajacej takie i takie przyklady, to mi poprostu pozostaje popukac Cie w czolo.
Prosze o wstrzemiezliwosc w kontrargumentach, moglem nieopacznie zle odebrac tresc.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
swojemu / nieswojemu dziecku w afekcie krzywdę?
to chyba trzeba mieć zero kontroli nad sobą
jak się zaczynam wk****ć to się odwracam i oddycham głęboko i ręka mi się nie wyrywa
a pilnowanie dzieci ja się zgadzam mam sięstrę 18 lat jeżdżę po nią by sama z imprezy po nocy nie wracał i takie tam a te napady porwania to w biały dzień dzieciak ze szkoły wraca
pozdro
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
Ja mam prosta kontrole .. jak widze na moich dzieciakach slady na ciele to powiadamiam pedagoga a potem robie rozpierduche jesli okaze sie , ze to nie przypadek .. mam ta mozliwosc , ze powiadamiam wszystkich swietych o tym .amen.
Wiekszosc ludzi powinno robic w ten sposob.
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!

...drugie ... dac dozywocie bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze zrobili to przez przypadek... no i w takim wiezieniu powinno im sie zadawac podobne tortury ktore.. oni zadawali na tych dzieciach ...


tu mi sie przypomnial kjakis program w ktorym porownywali czeskie (bodajrze) wiezienie dzis, i to z przed xxx(nie wiem urywek widzialem - ale ponad 100) lat
no i te xxx cesarz czy kto am wtedy milosciwie panowal zakazal kary smierci... tylko dozywocie dla najciezszych przestepcow...
otoz caly urok tego dozywocia olegal na tym ze spedzalo sie je w celi metr na poltora w zupelnej ciemnosci o chlebie i wodzie, jako porzywienie majac chleb i wode, srednia temperatura w tych omieszczeniach wachala sie okolo 7 stopni C.

najtwardsi wytrzymywali kilka tygodni....

ps.
lrzejsi przestepcy otrzymywali kasze - i raz w tygodniu kapiuste zeby uzupelnic zapasy witamin... :twisted:

a dzis... pakerine telewizornie, dziwki... ch... (no moze w stanach ale...)
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
Dawno o tym czytalem, wiec moge troche przekrecic...

Gdzies w Stanach jest bardzo znany burmistrz, ktory postanowil ukrocic troche przestepczosc. Wkurzylo go, jak sie dowiedzial ile miasto ma zaplacic za nowe wiezienie. Postanowil zorganizowac je taniej.

Ogrodzil drutem kolczastym kawal pustyni i postawil namioty. Temperatury w ciagu dnia sa tam koszmarne. Wiezniow karmi produktami ktore dostaje ze sklepow za darmo, bo sa bliskie przeterminowania. Najgrozniejszym przykuwa kule u nogi, bo prawo ktore kiedys na to zezwolilo nie zostalo uchylone. Poubieral ich w pasiaki - uwaza ze przestepca nie moze nosic mundurka w kolorze przypominajacym np. fartuch pielegniarki czy innego uczciwego czlowieka. Jeden dzien pobytu wieznia w wiezieniu jest tanszy niz dzien pobytu psa w schronisku. Zreszta owi wiezniowie pracuja w schronisku dla psow - maluja im np klatki, aby ulzyc w ciezkim losie bezdomnym psom.

Podobno ma bardzo duze poparcie wsrod mieszkancow (wrogow tez ma).
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!

a tak ogolnie składam kondolencja dla wszystkich ... ludzi ktorym zginely dzieci.. w ten sposob :(


Jezeli chodzi o dzieci, to kondolencje sie naleza wszystkim ktorzy je stracili... Bez wzgledu na powod...
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
3embri0n nie chce mi się powtarzaćale pisałem że ja swoje złości wyładowuje na worku (oczywiście treninowym).
Poza tym skad możesz wiedziec że nic nie robie?
To że siedze nieraz przed kompem i pisze tu topiki nie znaczy że nic nie robie!!!
A wygrażam pięścią (tylko w tym temacie) z bezsilności!!!
Że jest już za późno żeby cokolwiek zrobić bo ...stało się!
Jeżeli chodzi o dzieci to nie mam. Ale jak ide ulica jade autobusem,trananwajem i widze że jakiś dorosły albo szarpi,drze się lub zaczepia dzieck to zawsze staram sie wyczaic o co chodzi i zwracam uwage że ...najczęściej kończy się to tylko tekstami ala: Spierd..., odpier.. to nie twoja sprawa, to moje dziecko więc się odpir, a tobie co do tego chu... itp. itd.
Szkoda że budzą się dopiero jak jest juz zapóźno!!!!

[/quote]Prosze o wstrzemiezliwosc w kontrargumentach, moglem nieopacznie zle odebrac tresc. [quote]

Źle odebrałś!!!! Nawet mi coś takiego przez myśl nie przeszło !!!
Źle sformułowałem wypowiedź!! Sorkkiiii !!!!
Miałem na myśli właśnie fakt że mi nawet w afekcie coś takiego przez myśl nie przeszło!!!! A inni wykorzystuja to jako obrone lub atak przeciw innej osobie!!!!
Pozdrawiam
[/quote]
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
To co jest w cytat to moja wypowiedź przpadkiem umieściłem to w trybie cytat .!!!!
Sorrkiiiii!!!!!!
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!

dusił linką od kosy elektrycznej

nie wiem co to jest kosa elektryczna, ale brzmi zajebiście :twisted:




Takich ludzi..?? o ludziach to tu juz nie mozna mowic.. powiedzmy bez obrazy dla zwierzat ze ci co sie znecaja nad mlodszymi to skur**** i zwierzeta bo ja nie wyobrazam sobie jak mozna zgwalcic i zabic mlodsze wogole tego nei rozumiem...(

Jak ja nienawidze takiego pierdolenia. Jak można o ludziach którzy robią coś takiego powiedzieć że są nieludzcy ( jak wogóle można to powiedzieć ) ?! To co przeczytaliśmy jest właśnie ludzkie! Tacy jesteśmy. Gdyby to był jeden jedyny przypadek, to nie przyczepiłbym sie sformułownia 'nieludzki człowiek' , ale z uwagi na to że morderstwa ( nawet te najbardziej bestialskie ) zdażają sie ( można powiedzieć że często ) - w pewnym sensie jest to "normalne" zachowanie. Powiesz pewnie, że to nie jest normalne, że to choroba psychiczna. W pewnym sensie zgadzam sie ( przymykając oko na definicję choroby psychicznej ), ale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem że zachowanie chorego jest zwierzęce. Jego zaburzenia są jak najbardziej ludzkie.

W naszej mowie słowo nieludzkie jest używane często w idiotycznt sposób... Nie raz już słyszałem teksty w stylu: "Ten wierny piesek uratował swojego pana przed napaścią i okazał sie bardziej ludzki niż napastnik" (podpowiem że człowiek-napastnik :) ) ...Jak to wogóle brzmi? Ta psia wierność nie jest ludzka, a akty agresji wynikające z braku pieniędzy ( przykłąd dot. napadu rabunkowego ) jak najbardziej!

Nie wiem czy da sie to wytłumaczyć jeszcze prościej, tak żebyś juz mógł sobie to wyobrazić... Pewnie sie da...
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!

dusił linką od kosy elektrycznej

nie wiem co to jest kosa elektryczna, ale brzmi zajebiście :twisted:




Takich ludzi..?? o ludziach to tu juz nie mozna mowic.. powiedzmy bez obrazy dla zwierzat ze ci co sie znecaja nad mlodszymi to skur**** i zwierzeta bo ja nie wyobrazam sobie jak mozna zgwalcic i zabic mlodsze wogole tego nei rozumiem...(

Jak ja nienawidze takiego pierdolenia. Jak można o ludziach którzy robią coś takiego powiedzieć że są nieludzcy ( jak wogóle można to powiedzieć ) ?! To co przeczytaliśmy jest właśnie ludzkie! Tacy jesteśmy. Gdyby to był jeden jedyny przypadek, to nie przyczepiłbym sie sformułownia 'nieludzki człowiek' , ale z uwagi na to że morderstwa ( nawet te najbardziej bestialskie ) zdażają sie ( można powiedzieć że często ) - w pewnym sensie jest to "normalne" zachowanie. Powiesz pewnie, że to nie jest normalne, że to choroba psychiczna. W pewnym sensie zgadzam sie ( przymykając oko na definicję choroby psychicznej ), ale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem że zachowanie chorego jest zwierzęce. Jego zaburzenia są jak najbardziej ludzkie.

W naszej mowie słowo nieludzkie jest używane często w idiotycznt sposób... Nie raz już słyszałem teksty w stylu: "Ten wierny piesek uratował swojego pana przed napaścią i okazał sie bardziej ludzki niż napastnik" (podpowiem że człowiek-napastnik :) ) ...Jak to wogóle brzmi? Ta psia wierność nie jest ludzka, a akty agresji wynikające z braku pieniędzy ( przykłąd dot. napadu rabunkowego ) jak najbardziej!

Nie wiem czy da sie to wytłumaczyć jeszcze prościej, tak żebyś juz mógł sobie to wyobrazić... Pewnie sie da...




wiesz, to taki nasz gatunkowy szowinizm. W procesie chorej ewolucji czlowiek wyksztalcil sobie charakterystyczne, stereotypowe (co w zadnym wypadku nie znaczy ze poprawne i wlasciwie) cechy, ktore teraz uwaza za cnoty i podpina pod okreslenie szeregujace...- "ludzkie". Dla mnie samo stwierdzenie ze czynnosc ktorej dopuscil sie czlowiek jest "nieludzka" to smieszne przeoczenie i blad w formuowaniu wypowiedzi. (To samo tyczy sie okreslen realne i nierealne. Na margiensie dodam ze idac za logiczna mysla Kepinskiego ludzki umysl sam bedacy realny i nalezacy do realnego obrazu rzeczywistosci nie jest w zdolny do projekcji form nierealnych...ale to wylacznie jako ciekawostka.)
O wyimaginowanej przepasci dzielacej ludzi i zwierzeta jush nawet nie wspominam. Mam na to poglad fundamentalnie wyksztalcony przez mysl Nietzschego i poimo braku ochoty na jalowa off topicowa polemike, dodam ze sie z takim sposobem patrzenia na te sprawy nie zgadzam.
Co do definicji wypaczenia psychicznego-ech, nie chce nudzic ale akuratnie nie powinny sie w tej materi wypowiadac osoby majace o tym raczej gowniane pojecie.
Pozdrawiam
3mbri0n
Ps-z wiekszoscia Twojego postu Carter sie zgadzam i nie widze sensu dokladania kolejnych wywolujacych sprzecznosci komentarzy.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
Hmm kazda tak dyskusja zachcacza w koncu w sposob naturalny o definicje czlowieczenstwa - i kogo za czlowieka mozna uznac a kogo nie.
Dyskusja jako taka jest oparta na definicjach przyjetych przez jej uczestnikow a jej przedmiotem moga byc mniej lub bardziej kontrowersyjne elementy tejze definicji.
Innymi slowy zeby dyskusja nie byla bezprzedmiotowa powinna opierac sie na jakis ustaleniach.
W mysleniu potocznym i w nauce zachowanie zwierzat i ludzi to 2 rozne rzeczy - i odpowiednie temu 2 nauki.
Ja czasami bardizej identyfikuje sie z cechami przypisywanymi zwierzetom niz ludziom i analogicznie czuje wiecej sympatii do swojego psa niz do dresa.
To co odroznia czlowieka od zwierzat to wg mnie przede wszystkim swiadomosc i mozliwosc regulacji swoich stanow wewnetrznych.
CD mam nadzieje nastapi, bo teraz musze sie zbierac.
Pozdrawiam
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bicie słabszych !!!!!!!!
wszystko super, ale ja nadal nie wiem co to jest kosa elektryczna :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024