Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego zmieniłeś styl?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
330 odpowiedzi w tym temacie

budo_jester raiin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dworce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Hej, no problem, mnie nie mozna obrazic przez Internet tak, zebym
sie poczul dotkniety. 8)

Analogie to bron obosieczna i niebezpieczna.

Kupa jest brazowa, smierdzaca i niesmaczna, w zwiazku z tym wszystko
co brazowe jest smierdzace i niesmaczne. Na przyklad czekolada, ciemne
piwo itp.
Moj trener od Silat jest glupi, w zwiazku z tym wszyscy trenerzy od Silatu
sa glupi.

Sam widzisz.

A mi po prostu radosc najwieksza sprawia poznawanie czegos nowego.
Zupelnie nowego. Teraz sie na Capo zapisalem, chodze, idzie mi najgorzej
jak dotychczas ze wszystkich sztuk walk, ale zabawe mam przednia. :-)
  • 0

budo_michal_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
No to chyba pora na mnie :)
Przez wiele lat trenowałem TaeKwonDo ITF. Miałem szczęście do super trenerów, co prawda dość szybko się zmieniali (a to ktoś wyjechał, a to sekcja przestała działać) ale ogólnie większość była ok. zresztą to były jeszcze te stare przedkomercyjne czasy gdy wszystko wyglądało inaczej niż teraz...
Dlaczego przestałem? kontuzja lędzwi. W TKD jak nie możesz wysoko kopać to masz przechlapane. Trenować oczywiście można dalej ale o egzaminach, kolejnych stopniach i poważnym rozwoju (takim co zaczyna się po 1 danie) można zapomieć. Coś tam jeszcze próbowałem po kilkumiesięcznej przerwie ale nie byłem w stanie wytrzymać tego jaką lebiegą się stałem więc przestałem trenowac i za rade lekarza zmieniłem dyscyplinę na koszykówkę :)
Tam miałem wiele rzeczy których mi brakowało w TKD czyli np pracę zespołową :) ale to cały czas było tylko zastępstwo więc od czas do czasu szukałem czegoś z MA co mogłem trenować. Był kiokushin, było ju-jitsu, troche aikido. Nic nie pasowało tak jak TKD.
Wreszcie zmieniłem na jakiś czas miasto i trfiłem na Krav-magę. Instruktor był trochę bufonowaty ale treningi były ok. połączenie tego co umiałem z TKD i tego co się nauczyłem na Krav madze okazało się dość ciekawe i skuteczne. Po powrocie do rodzinnego miasta wróciłem do Tkd bo kravki w mieście nie było a ja odzyskałem trochę starej sprawności i chciałem jeszcze raz spróbowac. Efekt - mózg pamiętał techniki, stawy pozwoliły na szeroki wykop w wyskoku po obrocie ale mięśnie już nie tak elastyczne i naderwałem przyczep obwodowy jednego z przywodzicieli. Z bliżej nie wyjasnialnych powodow od kilk już lat tej kontuzji się pozbyć nie mogę. Siedzi mi taki gwóźdz w nodze i boli jak tylko podniosę ją powyżej klatki persiowej. Z TKD dalej nici.
Jak znależć sport walki dla połamanego dziadka? zacząłem trenować iai-do jako formę medytacji ruchowej i jodo jako sztukę użyteczną w praktyce. Lubię je ale cały czas tęsknię za TKD. No cóż - pierwsza miłość najlepsza, najgorętsza, najszczersza :) a reszta to już małżeństwo z rozsądku :)
  • 0

budo_moki54
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Ja zmieniłem kung-fu na BJJ i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. :D
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Hmmm ja trenuje ze Ju-Jitsu przedtem capo przez pare miechów ale to nie ma znaczenia . Ja siecholernie boje otworzy c na inny styl bo wiadomo trzeba sie odzwyczjać wszystkiego na nowo uczyć np trenujesz karate a potem chcesz trenowć boks a tam grada a ty zamiast z gardy uderzena to walisz seiken-tski z bioder .
Pozdro
  • 0

budo_ale_oks
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Zmienilem karate na BJJ i byla to swietna decyzja.
A sklonila mnie do niej moda na bjj.
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

Ja zmieniłem kung-fu na BJJ i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. :D


Moki, rzeknij jaki styl kung-fu trenowałeś w Raciborzu?

pozdrawiam
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
swoja przygode ze sztukami walki zacząłem od oyama karate któe trenowałem 3 lata, treningi przerwałem z czystej głupoty, później trenowałem niecały rok ju-jitsu, a później już na uczelni troche judo,kyokushin i kicka( ale to już nie to samo co wcześniej...to nie było trenowanie na poważnie) od nowego roku trenuje boks 3 razy w tygodniu i może bede jeszcze cwiczyl zapasy jak starczy czasu...boks trenuje z tego powodu ze zawsze chcialem spróbować boksu, pozatym jest w miare tani i co najważniejsze w takie dni i godziny ze mi pasuje...a pozatym treningi są niezłe i trener to spoko gość...a na zapasy to chce chodzic bo znajomki chodzą i nie chce być gorszy od nich :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
zupelnie nie zaluje ze zmenilem

zaczalem od teakwondo(gutkowski polfa tarchomin i potem na tej przecznicy pulawskiej ktorej zapomnialem nazwy) w podstawowce ok 3 lata z elementami kick boxingu, potem troche kung fu hung gar. p[ote,,ialem inne rzeczy w glowie.

na studiach musialem zaliczyc wu ef wiec postanowilem wrocic do tekwondo ale bylo daleko wiec dolaczylem do Shotokan w azs uw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

swietna sekcja, swietne warunki (treningi do czterech dziennnie, tak dziennie nie tygodniowo). Do tego nauczany nie tylko szotokan ale wiele z jiu jitsu, kempo (ryu te reprezentowane przez Luisa - Ludwika na budo forum), kobudo, teraz z tego co wiem tez jest shorin ryu nauczane.

ale nawet jakbyl shotokan to i tak mielismy duzo wyciec, dzwigni, low kicki itp. efekt tego byl taki ze jak jezdzilismy na zawody w semi kontakcie to wszyscy przegrywali za za mocne techniki.

sensei ma po 4 dany w shorin i shotokanie i po jednym w ryu te i kobudo siwteny nauczyciel.

Potem nwyjezdzalem za granice wiec musialem zmieniac.

przewinalem sie znowu przez szotokan, jakies kung fu.

ciagle szukalem stylu i tego co mialem w dojo na karowej - czyli roznorodnosc kompleksowy system walki. Zaczalem Shito ryu ale sie znudzilemb szybko bo bylo pod zawody. Zaczalem full contact seidokan bardzo mi sie podoba do tej pory ale nie ma rzutow walki w parterze i uderzen rekami na glowe. Wiec dolaczylem do Gym'u MMA a konkretnie shootwrestling i jestem karwa za***iscie zadowolony bo mam tu wszystko czego szukalem.

Zycie jest piekne!
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
zupelnie nie zaluje ze zmenilem

zaczalem od teakwondo(gutkowski polfa tarchomin i potem na tej przecznicy pulawskiej ktorej zapomnialem nazwy) w podstawowce ok 3 lata z elementami kick boxingu, potem troche kung fu hung gar. p[ote,,ialem inne rzeczy w glowie.

na studiach musialem zaliczyc wu ef wiec postanowilem wrocic do tekwondo ale bylo daleko wiec dolaczylem do Shotokan w azs uw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

swietna sekcja, swietne warunki (treningi do czterech dziennnie, tak dziennie nie tygodniowo). Do tego nauczany nie tylko szotokan ale wiele z jiu jitsu, kempo (ryu te reprezentowane przez Luisa - Ludwika na budo forum), kobudo, teraz z tego co wiem tez jest shorin ryu nauczane.

ale nawet jakbyl shotokan to i tak mielismy duzo wyciec, dzwigni, low kicki itp. efekt tego byl taki ze jak jezdzilismy na zawody w semi kontakcie to wszyscy przegrywali za za mocne techniki.

sensei ma po 4 dany w shorin i shotokanie i po jednym w ryu te i kobudo siwteny nauczyciel.

Potem nwyjezdzalem za granice wiec musialem zmieniac.

przewinalem sie znowu przez szotokan, jakies kung fu.

ciagle szukalem stylu i tego co mialem w dojo na karowej - czyli roznorodnosc kompleksowy system walki. Zaczalem Shito ryu ale sie znudzilemb szybko bo bylo pod zawody. Zaczalem full contact seidokan bardzo mi sie podoba do tej pory ale nie ma rzutow walki w parterze i uderzen rekami na glowe. Wiec dolaczylem do Gym'u MMA a konkretnie Shooto i Jiu jitsu w Purebred i jestem karwa za***iscie zadowolony bo mam tu wszystko czego szukalem.

Zycie jest piekne!
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Ale nazwisko trenera mógłbys pisać z wielkiej litery cieciu!!!
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Gutkowski
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Cieciu
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Przepraszam mialo byc: Panie Cieciu
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
albo nie w zasadzie to wycofuje sie z tego ciecia i pana ciecia.

poniewaz pokoj i swietlista sciezka jah.

dziekuje za stosowne zwrocenie uwagi Szanowny Panie.

buhahahahahhaha
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Wydaje mi się że szacunek dla innych to nic złego ani śmiesznego.

I nie Szanowny Panie tylko Panie Gutkowski. :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Panie Gutkowski

smiesznego nie tylko moje pytanie jest takie Panie Gutkowski :)

Czy napisanie nazwiska z malej litery (pisalem szybko) jest powodem do obrazania kogos Panie Gutkowski?

Moim zdaniem to agresja i lekki idiotyzm Panie Gutkowski

Pozdrawiam Panie Gutkowski i nie ma znaczenia dla mnie czy Gutkowski czy nie.hehe
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
I jeszcze jedno Panie Gutkowski

Przeczytaj Pan informacje o podstawowych zasadach panujących na Vortalu Budo, a sczegolnie 4 punkt:

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.

link jest [url=http://www.fabrykasily.pl/rules.php#3]tu[/link]Panie Gutkowski!

w zwiazku z tym ze:

8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.

koncze te dialog

Powodzenia

Pan Robot
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Wracając do tematu - powodem zmiany stylu w moim wypadku była przeprowadzka. Więc w sumie przypadek, judo mam najbliżej i najtaniej, ale błogosławię ten przypadek. Lepiej trafic chyba nie mogłem.
  • 0

budo_czosnkowy ludek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:.....Hm....z daleka.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?
Ja trenowałm Karate Kyokushin (4 lata), jakis czas temu zrezygnowałem. Powodem było brak walki w parterze, jak również brak uderzeń na głowe (rękoma). Aktualnie chodze na Judo (w ramach W-F), mam zamiar zapisać się na Shidokan (to jest jedyna "mieszanka" w mojej okolicy). Chciałbym wybrać się jeszcze na Pankration, ale odległośc jest zbyt duża, ponad 160 KM. Pojawiam się we Wrocku co jakiś czas,więc mam nadzieję, że chociaż zobacze jak wygląda trening :) .

P.S. Mojej rezygnacji z KK nie żałuje...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego zmieniłeś styl?

z 10 postow :roll:

Domyslam sie ze do maja masz zamiar Fiodora w ilosci postow przebic...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024