Skocz do zawartości


Zdjęcie

wasz/a partner/ka trenujaca MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wasz/a partner/ka trenujaca MA
Zastanawia mnie czy wasi partnezy trenuja MA jezeli tak to jak sobie z tym radzicie :?: tz trenujecie razem a moze kazdy osobno calkowiecie w innym miejscu i inny styl :?: jezeli nie trenuje to czy ta druga osoba nie ma problemow aby zrozumiec wasza pasje :?:
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
Aktualnie Moja Pani już nie trenuje aikido, ale być może znowu zacznie. Teraz biega i pływa i wstyd się przyznać, na wodzie i na lądzie, jak by mi chciała uciec, to bym jej nie dogonił (ale na szczęście nie chce :) ). A walczyć ze mną lubi, choć to specyficzny styl walki :)
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
Osobiście zaciągnełam mojego chłopaka na AIKIDO, żeby nie musieć wybierać między spotkaniem z nim a treningiem. Ostatnio zdał na 5 kyu. Czasem razem ćwiczymy, ale śmiesznie to wygląda bo on jest odemnie o dwie głowy wyższy i waży 40 kilo wiecej niż ja. Jest troche ciężko. Denerwuje mnie to, że jak chce mu coś pokazać, albo wytłumaczyć to zaraz się złości :( a ja chcę mu tylko pomuc...:cry:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Zastanawia mnie czy wasi partnezy trenuja MA jezeli tak to jak sobie z tym radzicie :?: tz trenujecie razem a moze kazdy osobno calkowiecie w innym miejscu i inny styl :?: jezeli nie trenuje to czy ta druga osoba nie ma problemow aby zrozumiec wasza pasje :?:


Kiedyś byłem z dziewczyną, która nie rozumiała mojej pasji i miała mi za złe że każdy wieczór i wiele weekendów spędzam na macie.
Wiadomo co wybrałem.
Moja ostatnia dziewczyna także trenowała, trenowaliśmy też razem i doskonale mnie rozumiała, że mieszkałem w innym mieście tylko po to, żeby trenować.
Myślę, że aby miedzy partnerami było wszystko OK, albo powinni trenować razem, albo dziewczyna powinna popierać pasję swojego chłopaka.
Silvio
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Kiedyś byłem z dziewczyną, która nie rozumiała mojej pasji i miała mi za złe że każdy wieczór i wiele weekendów spędzam na macie...(..).. Myślę, że aby miedzy partnerami było wszystko OK, albo powinni trenować razem, albo dziewczyna powinna popierać pasję swojego chłopaka

Dziewczyny, ktore rozumieja takie pasje mieszkaja w Azji :twisted: Tak wiec panowie zacznijcie sie po ulicach rozgladac za Azjatkami.. najlepiej tymi "jasniejszymi" - z Japonii, Korei, Chin :wink: :lol:

Pozdrawiam
PERUN
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Osobiście zaciągnełam mojego chłopaka na AIKIDO, żeby nie musieć wybierać między spotkaniem z nim a treningiem. Ostatnio zdał na 5 kyu. Czasem razem ćwiczymy, ale śmiesznie to wygląda bo on jest odemnie o dwie głowy wyższy i waży 40 kilo wiecej niż ja. Jest troche ciężko. Denerwuje mnie to, że jak chce mu coś pokazać, albo wytłumaczyć to zaraz się złości :( a ja chcę mu tylko pomuc...:cry:

Oj Emi, uważaj... Mężczyźni nie lubią jak im się pomaga. Odbierają to w ten sposób, że ktoś ich poucza, a to rani męską ambicję.
Widziałaś kiedyś faceta pytającego o drogę? :wink:
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Dziewczyny, ktore rozumieja takie pasje mieszkaja w Azji :twisted: Tak wiec panowie zacznijcie sie po ulicach rozgladac za Azjatkami.. najlepiej tymi "jasniejszymi" - z Japonii, Korei, Chin :wink:

wlasnie zdalam sobie sprawe ze wedlog tego co piszesz albo jestem mezczyzna albo azjatka hmm
nie wygladam ani na jedno ani na dugie a czuje sie kobieta
czyzby jakas nowy potwor :?:
strzezcie sie
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
Marta...
No w Polsce tez zdarzaja sie kobiety, ktore to toleruja.. ale zazwyczaj one takze trenuja MA.. stad wyrozumialosc i zrozumienie. Co do Twojej meskosci to nie wiem.. w necie wszystko mozliwe :P :wink:

PERUN
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
hmm zebys byl pewnien musialbys sam sprawdzic
ostanio jestem juz osadzana ze jestem Fiodorem
ale pragne powiedziec ze jestem kobieta i rozumiem i tymbardziej nie mam nic przeciwko :) a nawet zachecam ale to decyzja kazdego i zaciaganie na sile nic nie daje a tylko tak naprawde odzuca
ale mialam juz wiele nieprzyjemnosci bo faceci nie akceptowali tego ze trenuje i ze to jest dla mnie wazne zeby nie napisac wazniejsze ale coz moj wybor
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Dziewczyny, ktore rozumieja takie pasje mieszkaja w Azji :twisted: Tak wiec panowie zacznijcie sie po ulicach rozgladac za Azjatkami.. najlepiej tymi "jasniejszymi" - z Japonii, Korei, Chin :wink: :lol:
Pozdrawiam
PERUN


Ja mam wrażenie, że Azjatki w ogóle są pełne zrozumienia i oddania. Wynika to zapewne z tego, że w tamtejszych społeczeństwach kobieta jest o szczebelek niżej od mężczyzny.
Nie wiem jak to jest w Korei, ale w Japonii ideogram oznaczający żonę - okusan - pochodzi od "rzecz, która znajduje się w domu" a mąż jest określany słowem "shujin" co oznacza "pan i władca". Krótka piłka.
Silvio
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA


Dziewczyny, ktore rozumieja takie pasje mieszkaja w Azji :twisted: Tak wiec panowie zacznijcie sie po ulicach rozgladac za Azjatkami.. najlepiej tymi "jasniejszymi" - z Japonii, Korei, Chin :wink: :lol:
Pozdrawiam
PERUN


Ja mam wrażenie, że Azjatki w ogóle są pełne zrozumienia i oddania. Wynika to zapewne z tego, że w tamtejszych społeczeństwach kobieta jest o szczebelek niżej od mężczyzny.
Nie wiem jak to jest w Korei, ale w Japonii ideogram oznaczający żonę - okusan - pochodzi od "rzecz, która znajduje się w domu" a mąż jest określany słowem "shujin" co oznacza "pan i władca". Krótka piłka.
Silvio


Tak chłopcy, to może zamiast do Uni Europejskiej powinnismy się starać o przyłączenie Polski do Azji :) mielibyście swoje Azjatki na miejscu... Na jedno by wyszło. To nie kwestia kontynenty, ani kultury a układu między kobietą a mężczyzną.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
Niestety, na układy nie ma rady :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Tak chłopcy, to może zamiast do Uni Europejskiej powinnismy się starać o przyłączenie Polski do Azji :) mielibyście swoje Azjatki na miejscu... Na jedno by wyszło. To nie kwestia kontynenty, ani kultury a układu między kobietą a mężczyzną



niestety nie masz pojecia o czym piszesz..., to nie kwestia uklad tylko kultury wlasnie..., Azjatki sa od dziecka uczone orzez mamy jak byc slodka i oddana a nie wrednym babochlopem, syczacym z nienawiscia dookola bo robie kariere :twisted: tutaj feministyczne spiewki sie w ogole nie przyjely, mimo ze rozmaite nawiedzone probowaly...

ja przez cale swoje zycie slyszalem w Polsce: ja albo treningi...

dziekawe ze od mojej Chinskiej Krolewny to nie uslyszalem ani razu!!!!! jest wrecz ze mnie dumna i potrafi przylazic na treningi zeby tylko na mnie patrzec jak cwicze i pot ocierac z czola :!: :!: :!:

i jeszcze z kazda Polka co sie wiazalem ciagle byly jakies awantury, grozby, wymuszenia, placze.... z moja aktualna panna przez ostanie poltora roku klocilismy sie moze 4 razy :!: :!: :!: :!:

tyle to ja sie z bylymi w polsce klocilem w tygodniu :!: :!: :!:

wiec Panowie Perun ma racje jak tylko macie szanse to znajdzcie sobie jakas slodka Azjatke i sami zobaczycie roznice...
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Tak chłopcy, to może zamiast do Uni Europejskiej powinnismy się starać o przyłączenie Polski do Azji :) mielibyście swoje Azjatki na miejscu... Na jedno by wyszło. To nie kwestia kontynenty, ani kultury a układu między kobietą a mężczyzną



niestety nie masz pojecia o czym piszesz..., to nie kwestia uklad tylko kultury wlasnie..., Azjatki sa od dziecka uczone orzez mamy jak byc slodka i oddana a nie wrednym babochlopem, syczacym z nienawiscia dookola bo robie kariere :twisted: tutaj feministyczne spiewki sie w ogole nie przyjely, mimo ze rozmaite nawiedzone probowaly...

ja przez cale swoje zycie slyszalem w Polsce: ja albo treningi...

dziekawe ze od mojej Chinskiej Krolewny to nie uslyszalem ani razu!!!!! jest wrecz ze mnie dumna i potrafi przylazic na treningi zeby tylko na mnie patrzec jak cwicze i pot ocierac z czola :!: :!: :!:

i jeszcze z kazda Polka co sie wiazalem ciagle byly jakies awantury, grozby, wymuszenia, placze.... z moja aktualna panna przez ostanie poltora roku klocilismy sie moze 4 razy :!: :!: :!: :!:

tyle to ja sie z bylymi w polsce klocilem w tygodniu :!: :!: :!:

wiec Panowie Perun ma racje jak tylko macie szanse to znajdzcie sobie jakas slodka Azjatke i sami zobaczycie roznice...


To smutne że faceci marzą o kobietach bez charakteru... kobieta, która bez zająknięcia wykonuje rozkazy swojego męża i jest z tego powodu dumna i szczęśliwa jest jak pies. Więc może od razu kupcie sobie psa zamiast uganiać się za kobietami... psa łatwiej utrzymać :wink: i jest zawsze wierny swojemu panu... nawet pobity, ale zawsze wierny, tyle że w domu nie posprząta i nie ugotuje.
To smutne i szowinistyczne, że nie szukacie partnerek tylko służby domowej.

:(
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

To smutne że faceci marzą o kobietach bez charakteru... kobieta, która bez zająknięcia wykonuje rozkazy swojego męża i jest z tego powodu dumna i szczęśliwa jest jak pies. Więc może od razu kupcie sobie psa zamiast uganiać się za kobietami... psa łatwiej utrzymać :wink: i jest zawsze wierny swojemu panu... nawet pobity, ale zawsze wierny, tyle że w domu nie posprząta i nie ugotuje.
To smutne i szowinistyczne, że nie szukacie partnerek tylko służby domowej.
:(


Rzeczywiście smutne jest to, że gdzie się nie obejrzę związki oparte są na tym, że ktoś MUSI rządzić. Jednak kobiety są o wiele bardziej elastyczne w tych sprawach.
Aktualnie obserwuję, jak pewien chłopak traktuje moją znajomą. Wyzywa ją, wrzeszczy, każe wypierdalać, kontroluje każdy jej krok. Dlaczego ona się na to godzi? No cóż, za tydzień jadą na 3 tygodnie do Grecji. Dla tych kilkunastu dni leżenia na plaży w roku + kilku innych błyskotek kobieta jest w stanie znieść baaardzo dużo.
Silvio
PS. A propos tego przykładu proszę mi nie mówić, że powinienem się wtrącać w ich związek. Jeśli ona to znosi, to znaczy że coś jej ta relacja daje. Obrzydliwość. :blus:
  • 0

budo_spider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
Szkoda tylko ze te Azjatki za piekne nie sa...
Emi a co do tego , ze faceci chca kobiet bez charakteru to bzudra straszna. Szkoda tylko , ze tak wiele kobiet za charekter uznaje stwarzanie problemow z kosmosu i prowokowanie nieustannych klotni... Choc ja wszyscy jestesmy bardzo uparci i kazdy chcialby zawsze postawic na swoim to nie pamietam kiedy sie powaznie poklocilismy... Czemu z kobieta tak nie mozna?
  • 0

budo_kasiag
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
hmm w dyskusji tej mogę zająć stanowisko osoby, z którą większość panów ma tu problem - czyli byłam kiedyś związana z trenującym osobnikiem płci męskiej. I jakoś z tego co pamiętam nie robiłam mu żadnych problemów z powodu treningów itp. a wręcz przeciwnie - nawet zachęcałam (stwierdzenie o zachęcaniu do treningów jest nie autoryzowane przez tegoż osobnika :) :) :) ) ale wynikac to może z tego, ze ja też coś trenowałam - co prawda nie żadne MA, a taniec. Sprawe na ogół rozwiązywaliśmy w ten sposób, ze jeśli jedno mogło to przychodziło na treningi drugiego i na odwrót - oczywiście nie zawsze ćwiczylsmys na "nie swoich" treningach :P Nooo Azjatki nie przypominam a pot z czoła też ocierałam memu wojownikowi :)

Szukajcie a znajdziecie :wink:

Pozdrawiam
KasiaG
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA
No właśnie chlopcy, więc szukajcie kobiety na MA :) albo zapiszcie ją na treningi.
W mojej sekcji jest kilka par i zazwyczaj jest tak, że jedno zaczeło kiedyś ćwiczyć , a za nim przyszło drugie.
Po za tym mój chłopak trenuje też hokej i bardzo mnie to cieszy. Potrafię zrozumieć, że nie lubi grać gdy jestem na treningu, a też Azjatką nie jestem.
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

Szkoda tylko ze te Azjatki za piekne nie sa...

Co ty bredzisz czlowieku... jak to piekne nie sa :?: :!: To najpiekniejsze kobiety na ziemi serduszka ... spojrz tylko na ta pania, nie jest moze tak ladna jak moja kobieta (tez zreszta Azjatka), ale tez urode ma :wink:

Dołączona grafika

Pozdrawiam
PERUN
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: wasz/a partner/ka trenujaca MA

To smutne że faceci marzą o kobietach bez charakteru... kobieta, która bez zająknięcia wykonuje rozkazy swojego męża i jest z tego powodu dumna i szczęśliwa jest jak pies. Więc może od razu kupcie sobie psa zamiast uganiać się za kobietami... psa łatwiej utrzymać :wink: i jest zawsze wierny swojemu panu... nawet pobity, ale zawsze wierny, tyle że w domu nie posprząta i nie ugotuje.
To smutne i szowinistyczne, że nie szukacie partnerek tylko służby domowej.


widzialem ze tego nie rozumiesz bo jestes po prostu z innej kultury i nie potrafisz pojac ze to nie wyglada tak jak opisalas...., smutne jest to ze jestem w penym stopniu ograniczona do swoich pogladow i nie p-oytrafisz sobie wyobrazic ze moze byc inaczej...

to w Polsce jedynie mozna znalesc panne typu psa..., Azjatki tak sie nie da traktowac bo odejda i wakacje w Grecji ich nie przekonaja :!: :!: :!: one po prostu wiedza ze bycie w zwiazku nie polega na udowadnianiu kto tu lub robieniu foch :!: :!: :!:

glupi przyklad odwiedzily mnie kolezanki ze studiow i to co odstawily to przeszlo moje najsmielsze oczekiwania :!: :!: :!: fochy, dasy i awantury a nie bylem ani nie jestem i na pewno nie bede partnerem zadnej z nich :!: :!: :!: bynajmniej im to nie przeszkadzalo w popisach, przeciez one sa piekne wiec im nalezy sie to, to i tamto... i to nie sa glupie smarkule tylko panny przed 30 i na stanowiskach (jedna jest dyrektorem generalnym w duzej firmie, druga prawie partnerem w PriceWaterhouseCoopers)

kolega co z nimi przyjechal powiedzial krotko: "zapomniales, ze tak sie kurwa nasze panny zachowuja na codzien, za dobrze ci sie tu zyje koles..."

nawet nie chce mi sie tego komentowac...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024