Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka z dresiarą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Czyzby to pachniało pantofelkiem :wink:

Fajnie,a jak dostalaby w tylek toco ,zawiozl bys ja do szpitala i co.No niewiem stary,no ale kazdy ma wlasne zdanie.
  • 0

budo_psychiczny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
gdyby sytuacja byla naprawde nie ciekawa, to oczywiscie ze bym reagowal (tu chyba nie pozostawiam watpliwosci) i staralbym sie ich rozdzielic.
pozdrawiam
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

ja tam nierozumiem niekturych waszych wypowiedzi.... gdyby mnie (i moja kobiete) spotkala taka sytuacja jaka przedstawil gilmur, zachowal bym sie podobnie. i NIE dlatego, ze niedbam czy nieopiekuje sie swoja kobieta!, ale dla tego iz moj aniolek (raczej diablica :wink: ) ma bardzo duze ambicje, bardzo duze ego, i jest BARDZO samodzielna. i wiem ze gdybym w takiej sytuacji zareagowal, to jeszcze tego samego dnia, jedyne co by mi po niej zostalo, to zdjecia i pare innych pamiatek....

kobiety tez chca czuc sie przydatne!
pozdrowienia



taaak. Przydatnosc dzis objawia sie poprzez zrownanie sie z prymitywizmem. Wiesz, ja jush co mialem do powiedzenie to powiedzialem, pozwole sobie jeszcze przytoczyc pewien cytat...bez aluzji :wink:

"to fantom
bo glupie dupy beda dawaly dupy palantom"
pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
:) :) :) :) :) -do przedmówcy!!!

Przyznam że po przeczytaniu twojej wypowiedzi psychiczny stwierdziłem że twój nick pasuje do cieebie w 1000% !!!!
Bez urazy ale powinieneś swojej kobiecie wyjaśnic co nie co bo możesz (możecie)się lekko zdziwic jak (tfu tfu,odpukac w niemalowane) będą ja np. zszywać w szpitalu lub w jakiejs sytuacji jej ambicje,ego itd. wezma góre nad zdrowym rozsądkiem i oboje wylądujecie w szpitalu. Wiesz jak łatwo się przeliczyć?
Proponuje pogadać, no chyba że tak jak pisałeś, boisz się że zostanie zdjęcie. No to wtedy tylko pantoflarstwo !!!!!!!!
No chyba że lubisz jak się dziewczyny biją !!!!
wtedy tylko dobry psychiatra!!!!!!
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
uaaa a aahahahah hahaaaaaaa hahah ahah iii hiii hih i hih i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeehh hh ohhho o o o o h oh oh ohhoooooooooooooooooooahahahahah hahah ah ah haahahahhahahahah ohoeheohhehehehe hoh i hi h ih ih o hohahaha oahhah oahahoa hooheoheoheoheoheohaohaohaahoha ..
o kur** brak mi tchu poprostu.. uff. hihih .. czekajcie dajcie mi chwile..
__
__

ok juz.. uff.. o boshe.. stary.. poprostu rozwaliles mnie tym zartem.. tekst do scenki kabaretowej.. a jesli pisales to na serio, to ghem.. ten tego :] nie halo cos z toba chyba.. moze przeczytaj jeszcze raz na spokojnie to co na pisales bo moze cos ci nie wyszlo.. literki sie pomieszaly i chciales powiedziec cos zupelnie innego..
"byłem ciekaw jak moja wykorzyta lekcje w zakresie boksu i walki na ziemi, ktróre jej udzieliłem" .. no to moze ja nie bede komentowal bo jeszcze sie zadlawie ze smiechu i co bedzie.. :roll:
poprostu dla mnie sprawa jest tak smieszna, i wyszedles w takim dupiatym swietle tutaj, ze nie wiem czym sie tak kolego chwalisz..
CHANBA :evil:
  • 0

budo_pjotrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Gilmur, zastanów sie czym ty sie chwalisz, i jesce napisac o tym topic.
to tak jakby napisac sobie na czole
Zastanawiam sie jesce czemu Gilmur nie bierze udziału w dalszej dyskusji.
Nie broni sie, nie podaje usprawiedliwiających go argumentów.

Są ludzie i parapety....
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Gilmur, zastanów sie czym ty sie chwalisz, i jesce napisac o tym topic.
to tak jakby napisac sobie na czole
Zastanawiam sie jesce czemu Gilmur nie bierze udziału w dalszej dyskusji.
Nie broni sie, nie podaje usprawiedliwiających go argumentów.

Są ludzie i parapety....



hmm, moze doszlo wreszcie do niego ze zachowal sie jak pajac?
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
o matko...
Chyba pierwszy raz jest tyle wrzut na jedna osobe... ale ja bym nie chciala sie znalezc na miejscu tej dziewczyny. Jakos by mnie nie bawilo, ze ja sie naparzam z jakas panna, a moj facet stoi i sie patrzy na to oceniajac, czy uzywam tych chwytow, ktorych mnie uczyl.
Jakos by mi nie odpowiadala taka sytuacja, a wogole ja probuje nie chodzic na imprezy gdzie sie panny bija.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
ja najlatwiej bym sie zgodzil ze sloniakiem. b. rozsadny gosc. nie jest seksiasta, jak duza czesc innych osob wypowiadajacych sie tu (wyrazne zyczenie swojej dziewczyny warto jednak zaakceptowac, przeciez to najprawdopodobniej byla dla niej kwestia honorowa- czyz panny nie maja prawa do honorowych rozwiazan?) walka byla z pewnymi zasadami ktore eliminowaly powazne zagrozenie fizyczne...nie robcie z igly widel , takich akcji jest tysiace, po prostu swiat sie liberyzuje pod wzgledem rownouprawnienia plci. chlopak zaloze sie czuwal i jakby uznal ze istnieje zagrozenie to by wkroczyl. zreszta sam to powiedzial.
ps. a pan panie jarku powinien chyba kontrolowac troche poziom agresji. wypruc flaki?? zakopac???? jestesmy chyba cywilizowani. to co pan opisuje to morderstwo. za to sie idzie do wiezienia na dlugie lata. to samo jesli panowie pozwola sugerowalbym innym lejacym za spojrzenia czy otarcia.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Gratuluje yak. Honorowo pozwolibys by ktos skrzywdzil kobieta , ktora jest z toba.Hmm... ale coz.. swiat sie zmienia i mnostwo met wyplywa na powierzchnie. Nie chodzi o robienie z igiel widly ale z faktu , ze swiat sie nie liberalizuje ale upadla i schodzi do poziomu bezrozumnego bydlecia - wraz z utrata kobiecosci tj pijane kobiety na ulicach , kobiety bijace sie , kobiety mordujace swoje dzieci by sie ich pozbyc.
Jesli taka ma byc ta akceptowana liberalizacja Yak to ja mam ja gdzies i pozostane przy swojej wizji swiata.

Do sprawdzania umiejetnosci to jest mata a nie ulica.

Ja popieram Jarka. Zabilbym kazdego kto by tylko osmielil sie skrzywdzic moja zona.
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Jak czasem czytam niektóre artykuły prasowe, słucham wiadomości dotyczących morderstw o podłożu seksualnym dokonanych przez kilku gości na bezbronnej kobiecie, to mam wrażenie, ze takim śmierć by tylko pomogła. Nie wiem, urwałbym im interesy i kazał je szamać, albo niech je szamają sobie nawzajem bez urywania. To jest bestialstwo, zabić dla seksu, potraktowac jak przedmiot a potem zniszczyć. Ja wiem, że to, co napisałem, byłoby niehumanitarne, ale ja to pieprzę.

A jak pomyślę, że coś takiego mogłoby spotkać moją Panią, to mnie krew zalewa i wiem, że nigdy nie znalazłbym ukojenia. Zgadzam się z Dzikkim i Jarkiem przynajmniej w tym przypadku, ze nie pozwoliłbym komuś dwa razy źle powiedzieć o swojej Księżniczce, a co dopiero w ogóle Jej dotknąć, jeśli Ona nie życzyłaby sobie tego. Walczyłbym do pierwszej krwi, ew. do trzeciej, czwartej, czy piątej mojej krwi. Nie stanowi, to jest właśnie honor, po to mają nas, zebyśmy tego honoru bronili. Panny powinny rozwiązywać spory w inny sposób, może ktoś krzyknie: "szowinista". Sorry, taki mój pogląd, taka natura... Nie pozwolę jednak, żeby przy mnie biła się z kimkolwiek, nawet, jeśli wiem, że kiedyś musiała sie bronić nie raz i nie dwa i doskonale sobie radzi. Jestem przy Niej m. in. po to, zeby czuła się bezpieczna zawsze i wszędzie i nie musiała walczyć, b uważam, ze nie powinna się zniżać do poziomu agresora/agresorki. A Gliumra pozdrawiam, źle zrobił, mam nadzieję, ze nie obstaje już przy swoim... i nie zrobi już podobnego głupstwa...
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

ps. a pan panie jarku powinien chyba kontrolowac troche poziom agresji. wypruc flaki?? zakopac???? jestesmy chyba cywilizowani. to co pan opisuje to morderstwo. za to sie idzie do wiezienia na dlugie lata. to samo jesli panowie pozwola sugerowalbym innym lejacym za spojrzenia czy otarcia.



o tak. A uzywanie bezdpodstawnej przemocy fizycznej nie jest? Czy mi sie wydaje czy pierw wyrazasz swoja aprobate dla tego typu rozwiazywania problemow, a potem ludzi sadem straszysz? Lol 4u.
Liberal sie znalazl. Wiesz kolego, na swiecie istnieja pewne granice, granice czlowieczenstwa, taktu i dobrego smaku. Granice ktorych przekroczenia nie mozna usprawiedliwic zadna wypaczona ideologia, relatywizmem moralny czy czymkolwiek innym. Ty ta wizje chyba zatracasz-proponuje uwaznie przestudiowac poprzednie obecne w tym topicu watki-moze odnajdziesz sens ktorego wyraznie zdajesz sie nie dostrzegac. Ja nienawidze ludzi dla ktorych nie ma zeczy swietych-Ty chyba do takich nalezysz. Oportunisto.
z pozdrowieniami dla reszty.
3mbri0n
  • 0

budo_jakub kuźniacki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
laska powinna umieć sie obronić-ALE TYLKO W WYPADKU GDY MNIE NIE MA OBOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niech wie jak sobie poradzić ,co zrobić z jakąś syfiarą(ups...dresiarą) gdy-nie daj boże spotka ją coś takiego samą...w innym wypadku ja jestem od :twisted: czarnej roboty :twisted:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
dzikki: wiesz, masz duzo racji ale prawda mysle lezy gdzies po srodku. jezeli kobieta ma chec sie upic i chodzic po ulicy to ma do tego prawo. odmawiajac jej tego prawa odmawiasz jej prawa do samostanowienia. do decydowania o swoich potrzebach i sposobach ich zaspokajania. czyli de facto odbierasz jej pewna czesc wolnosci. ekstremum tego pogladu jest kobieta gotujaca, pioraca i wychowujaca dzieci. pozwole sie powtorzyc: jezeli kobieta CHCE sie bic to MA PRAWO sie bic. decydujmy za siebie nie za innych. co do robienia krzywdy, mysle ze bym probowal nie pozwolic ale...coz, jezeli by sie upierala to chyba nie mialbym wyjscia. przeciez nie zwiazalbym jej, nie wepchnal sila do taksowki...my tu nie mowimy o napadzie przypomne tylko o walce na ktora zgodzily sie obie panie.

embrion: uzywanie bezpodstawnej przemocy fizycznej jest przestepstwem tez. no i co z tego? nie rozumiem wywodu, ktos lamiacy prawo jest dla ciebie kims wobec kogo przestaje sie owo prawo stosowac? na szczescie jest to tylko twoje prywatne zdanie. nie wolno strzelac do zlodzieja uciekajacego z radiem, nie wolno zabic czlowieka ktory juz jest obezwladniony. to jest morderstwo. chcesz tego czy nie. troche tez opacznie zrozumiales moj post, nikogo nie strasze sadem. ja wogole nikogo nie strasze, nie wiem dlaczego tak to zrozumiales? co do innych nieuzasadnionych moja wypowiedzia sugestii co do mojej osoby, wiedz ze tez sa one bledne. i po kolei: nie zatracam zadnej wizji po prostu cale zajscie jest dla mnie czym innym niz dla ciebie gdyz potrafie zaakceptowac fakt bicia sie przez kobiety. nie jestem fanem takich akcji, ba ja wogole nie jestem fanem bicia sie, jednak nie robie z tego dramatu, nie mieszam do tego zadnego relatywizmu moralnego a juz na pewno zadnej ideologi :)
caly topik przestudiowalem zanim napisalem pierwszego posta. znowu zarzucasz mi cos co sobie sam wymysliles a co nie mialo miejsca. dalej; nie jestem czlowiekiem dla ktorego nie ma zeczy swietych. jestem normalnym facetem, przestrzegam prawa i zasad spoleczenstwa w ktorym zyje. jestem katolikiem i na prawde sa dla mnie zeczy swiete.
tak ze generalnie wydaje mi sie ze sam sobie wymysliles kupe zeczy opisujacych niby mnie i zaczales dyskutowac z wlasna wizja. tak szybkie ferowanie wyrokow jest jednak czyms normalnym w mlodym wieku, tak ze przejmowalbym sie na twoim miejscu tylko wtedy jesli jestes starszy niz jakies 25 lat. jednak na przyszlosc radza ostrozniej wypowiadac sie, gdyz bezpodstawnie mozesz obrazic kogos kogo wogole przeciez nie znasz...
z pozdrowieniami dla wszystkich :)
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Fakt, nie straszyłeś sądem tylko więzieniem, to drobna nieścisłość. Moim zdaniem Ty zaatakowałeś pierwszy, Yak. Yakkolwiek chcesz do tego podejsć i nieistotne ilu z nas nazwiesz jeszcze seksistami, dziewczyna która chce się bić na ulicy, nie zawsze jest świadoma tego, czego się podejmuje. To trochę tak jak z dziećmi wsadzającymi palce do kontaktu. Ja nie wiem, co byś zrobił, gdyby kiedyś Twoja kobieta podczas załamania psychicznego stwierdziła, ze chce na przykład przeciąć sobie żyły, albo otworzyć jamę brzuszną i przyjrzeć sie jelitom. Czyż nie powinieneś uszanować Jej życzenia? Przecież nie chcemy ograniczać niczyjej wolności, prawda?

Wystarczyłoby jedno proste uderzenie na głowę, a cała walka mogłaby się skończyć tragicznie. Wystarczyłoby, że przewróciłaby się lub zostałaby przewrócona i uderzyła głową w chodnik, wpadałby na ścianę, a mogłob to doprowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu. Co wtedy byś zrobił?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

dzikki: wiesz, masz duzo racji ale prawda mysle lezy gdzies po srodku. jezeli kobieta ma chec sie upic i chodzic po ulicy to ma do tego prawo. odmawiajac jej tego prawa odmawiasz jej prawa do samostanowienia. do decydowania o swoich potrzebach i sposobach ich zaspokajania. czyli de facto odbierasz jej pewna czesc wolnosci. ekstremum tego pogladu jest kobieta gotujaca, pioraca i wychowujaca dzieci. pozwole sie powtorzyc: jezeli kobieta CHCE sie bic to MA PRAWO sie bic. decydujmy za siebie nie za innych. co do robienia krzywdy, mysle ze bym probowal nie pozwolic ale...coz, jezeli by sie upierala to chyba nie mialbym wyjscia. przeciez nie zwiazalbym jej, nie wepchnal sila do taksowki...my tu nie mowimy o napadzie przypomne tylko o walce na ktora zgodzily sie obie panie.


Tutaj masz racje Yak ale ... twoja racja nie jest zgodna z kodeksem ustanowionego prawa.
Przebywanie w stanie upojenia alkoholowego na ulicy , pokladanie sie na trawnikach itp moze grozic aresztem ,grzywna itp
Bojka na ulicy moze grozic podobnymi sankcjami.
Wiec jesli jej zapobiegniemy jestesmy ok z prawem a na dodatek chronimy bliska nam osobe przed zgubnymi skutkami wlasnego niewlasciwego postepowania.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

dzikki: wiesz, masz duzo racji ale prawda mysle lezy gdzies po srodku. jezeli kobieta ma chec sie upic i chodzic po ulicy to ma do tego prawo. odmawiajac jej tego prawa odmawiasz jej prawa do samostanowienia. do decydowania o swoich potrzebach i sposobach ich zaspokajania. czyli de facto odbierasz jej pewna czesc wolnosci. ekstremum tego pogladu jest kobieta gotujaca, pioraca i wychowujaca dzieci. pozwole sie powtorzyc: jezeli kobieta CHCE sie bic to MA PRAWO sie bic. decydujmy za siebie nie za innych. co do robienia krzywdy, mysle ze bym probowal nie pozwolic ale...coz, jezeli by sie upierala to chyba nie mialbym wyjscia. przeciez nie zwiazalbym jej, nie wepchnal sila do taksowki...my tu nie mowimy o napadzie przypomne tylko o walce na ktora zgodzily sie obie panie.

embrion: uzywanie bezpodstawnej przemocy fizycznej jest przestepstwem tez. no i co z tego? nie rozumiem wywodu, ktos lamiacy prawo jest dla ciebie kims wobec kogo przestaje sie owo prawo stosowac? na szczescie jest to tylko twoje prywatne zdanie. nie wolno strzelac do zlodzieja uciekajacego z radiem, nie wolno zabic czlowieka ktory juz jest obezwladniony. to jest morderstwo. chcesz tego czy nie. troche tez opacznie zrozumiales moj post, nikogo nie strasze sadem. ja wogole nikogo nie strasze, nie wiem dlaczego tak to zrozumiales? co do innych nieuzasadnionych moja wypowiedzia sugestii co do mojej osoby, wiedz ze tez sa one bledne. i po kolei: nie zatracam zadnej wizji po prostu cale zajscie jest dla mnie czym innym niz dla ciebie gdyz potrafie zaakceptowac fakt bicia sie przez kobiety. nie jestem fanem takich akcji, ba ja wogole nie jestem fanem bicia sie, jednak nie robie z tego dramatu, nie mieszam do tego zadnego relatywizmu moralnego a juz na pewno zadnej ideologi :)
caly topik przestudiowalem zanim napisalem pierwszego posta. znowu zarzucasz mi cos co sobie sam wymysliles a co nie mialo miejsca. dalej; nie jestem czlowiekiem dla ktorego nie ma zeczy swietych. jestem normalnym facetem, przestrzegam prawa i zasad spoleczenstwa w ktorym zyje. jestem katolikiem i na prawde sa dla mnie zeczy swiete.
tak ze generalnie wydaje mi sie ze sam sobie wymysliles kupe zeczy opisujacych niby mnie i zaczales dyskutowac z wlasna wizja. tak szybkie ferowanie wyrokow jest jednak czyms normalnym w mlodym wieku, tak ze przejmowalbym sie na twoim miejscu tylko wtedy jesli jestes starszy niz jakies 25 lat. jednak na przyszlosc radza ostrozniej wypowiadac sie, gdyz bezpodstawnie mozesz obrazic kogos kogo wogole przeciez nie znasz...
z pozdrowieniami dla wszystkich :)



O Bosh :lol: :lol:
Katolik, "normalny" (w swoim mniemaniu) facet, przestrzegajacy prawa i zasad spoleczenstwa... Lol. Uwazasz ze chociaz jedno z tych okreslen dazy poparciem tluczace sie na ulicy kobiety? Nie wiem czy dostrzegasz, ale rozpoczynasz gre zmuszajaca nas do ponownego przytoczenia uzytych juz w watku argumentow. Chyba nie czytasz pomiedzy wierszami? 8)
Moje sugestie co do Twojej osoby sa chybione? Tak? w Twoim mniemaniu? i coz z tego niby wynika? ze jestem w bledzie? o prosze, jakos niezbyt mnie Twoj post przekonuje, co wiecej-utwierdza w poprzednim stanowisku. To bylo Twoim celem...? Gornolotne ;)


"nie zatracam zadnej wizji po prostu cale zajscie jest dla mnie czym innym niz dla ciebie gdyz potrafie zaakceptowac fakt bicia sie przez kobiety"


He he he. Jednak czytasz pomiedzy wierszami. I tak, to zarzut :lol:
Ja rownierz potrafie. I co. Czy to w Twoim mniemaniu jest to rownoznaczne z moja aprobata dla tego typu reakcji, zwlaszcza jezeli maja sie odnosic do mojej kobiety? Kurwa, ja tu chyba trace czas... :?



"jednak nie robie z tego dramatu, nie mieszam do tego zadnego relatywizmu moralnego a juz na pewno zadnej ideologi :) "


"nie jestem czlowiekiem dla ktorego nie ma zeczy swietych. jestem normalnym facetem, przestrzegam prawa i zasad spoleczenstwa w ktorym zyje. jestem katolikiem i na prawde sa dla mnie zeczy swiete."



A Ty nie mieszasz? :lol: :lol:
Taka niestety prawda ze rzeczy wymienione przez Ciebie w pierwszym cytacie -jako pewien obszar interpretacyjny- przecinaja na wskros i sa duzym bodzcem ksztaltujacym nasze decyzje, reakcje, stanowiska. Ztad moje przytoczenia. I Twoje :wink:




"caly topik przestudiowalem zanim napisalem pierwszego posta."



rotfl. To chyba cos z Toba nie tak.




"tak ze generalnie wydaje mi sie ze sam sobie wymysliles kupe zeczy opisujacych niby mnie i zaczales dyskutowac z wlasna wizja. tak szybkie ferowanie wyrokow jest jednak czyms normalnym w mlodym wieku, tak ze przejmowalbym sie na twoim miejscu tylko wtedy jesli jestes starszy niz jakies 25 lat. jednak na przyszlosc radza ostrozniej wypowiadac sie, gdyz bezpodstawnie mozesz obrazic kogos kogo wogole przeciez nie znasz..."



:) :) :) Padam :) :) :) Primo chlopcze-rzeczy, nie zeczy, secundo-doprawdy monolog oparty na urojonych koncepcjach to przeciez moje hobby-nie wiedziales? Jedno musisz przyznac-jesli chodzi o tworzenie blaznow z ktorych sie potem wysmiewam, to mam talent. Chyba scenariusze bede pisal :wink: ...
Jesli w wieku >25 wypisujesz podobne bzdury i popelniasz podstawowe bledy polemiczne, to albo sie kolego w rozwoju zatrzymales, albo dowartosciowujesz swoja kompleksowa dziure poprzez poszerzanie spectkum wiekowego.
Pozdrawiam i dziekuje za poprawienie humoru :)
3mbri0n
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
"spectkum wiekowego"


Mialo byc spektrum, przepraszam uprzejmie 8)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

:) :) :) Padam :) :) :) Primo chlopcze-rzeczy, nie zeczy


Sprawdź sobie punkt 8 Regulaminu i uważaj, co piszesz.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
ech, nie chce mi sie sprawdzac. Jesli zlamalem-przepraszam :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024